ADV TOP
ADV LEFT

Plenka FlexiTot

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Majuska » neděle 12. říjen 2008, 17:45
Má někdo už zkušenost s plenkou FlexiTot od TotsBots?

*zařazeno
Majuska
Klábosilka
Klábosilka

584 příspěvků
06. únor 2007
Ostrov nad Ohří
Příspěvekod Ka-tka » neděle 12. říjen 2008, 19:23
MAjo, zkusenosti nemam, ale minuly tyden jsem si ji ohmatala na prezentaci, je krasna, asi bude i rychle sucha, ale ta cena me odradila.
Vnitrek je takovy ten velur? proste sametovy......
Ka-tka
Diskutérka
Diskutérka

2041 příspěvků
21. září 2006
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Majuska » pondělí 13. říjen 2008, 06:54
Díky, cena mě taky odrazuje, ale řikam si, že bych mohla miminku(rozuměj sobě :D ) udělat radost a koupit něco novýho. Ať nenosí jen samý obnošený po Emině...Taky nemáme žádnou Swaddlebeesku...A to už po ní pošilhávam dlouho ;)
Majuska
Klábosilka
Klábosilka

584 příspěvků
06. únor 2007
Ostrov nad Ohří
Příspěvekod Katkaf » neděle 09. listopad 2008, 15:40
Taky jsem s Flexi Tot moc spokojená. Mám jen jednu a kvůli ceně to tak asi zatím zůstane, ale je opravdu moc příjemná, jemňoučká a není objemná :erik:
Katkaf
Žvatlalka
Žvatlalka

210 příspěvků
13. říjen 2008
Praha
Příspěvekod Hanal » pondělí 24. listopad 2008, 12:30
My používáme Flexitot dva měsíce. Po rozbalení balíku s objednanou plínou jsme tedy byla značně na rozpacích - odradil mě tan svrchní polyester, umělotina :-? , je to docela nepříjemné. Ale plenku jsem vyzkoušela na mrněti a je dobrá. Štíhlounká, dobře savá, vypadá nenápadně, takže nepřitahuje pozornost zvědavých :? matek, když přebaluju. Protože mám prcka docela "háklivého" na plenky a materiály, tak ten vrchní pás plínky pod pupkem, asi 3,4cm široký, kde je suchý zip není podšitý něčím příjemnějším než jen tím bílým polyesterem , tak mu dráždí kůži. Zase ten polyester nenasakuje čuránky :) , takže vydrží aspoň po doma i bez svrchních gatěk.
Takže jo, hodnotím docela pozitivně :)
Hanal
Žvatlalka
Žvatlalka

173 příspěvků
15. březen 2008
Příspěvekod Irenn » pondělí 12. leden 2009, 10:45
Mám jich 5 kousků a jsem moc spokojená ;) . Když jsem objednávala jednu na zkoušku, taky jsem byla trochu zklamaná z toho "umělého" povrchu, ale zvykla jsem si :) . V kombinaci s bílými svrchňáčky flexiwrap je krásně štíhlý zadeček a přitom dobrá savost.
N. 2004
M. 2008
A. 2013
Irenn
Diskutérka
Diskutérka

2386 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Kasia » úterý 13. říjen 2009, 21:00
Ahoj,

pokusím se oživit tuto diskuzi. Potřebuju radu.

Vyzkoušela jsem různé kalhotkové pleny, ale nejvíc mě zaujaly FlexiTots. Krásně sedí, sají, jakou štíhlé. Postupně jsem přešla pouze na ně.

Po půl roce používání však na některých místech bambusový velur vypelichal. Na spoustě míst jsou místo veluru "díry".

Peru výjimečně na 60st. Většinou peru na 40st. Nedávám je do sušičky. Chovám se k nim šetrně.

Vypelichání mě dost štve. Plenky byly drahé. Myslela jsem, že je využiju i u druhého dítěte. Ale takto?

Máte s tím také někdo taky problém? Přemýšlím, zda je reklamovat.

Za takové prachy aby vydrželi jen půl roku?

Kasia
ObrázekObrázekObrázek

Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Ivuska.h » úterý 13. říjen 2009, 21:07
V jakém prostředku pereš?
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Kasia » úterý 13. říjen 2009, 21:08
Tekutý prací prášek, teď zrovna Ariel. A jako aviváž používám ocet.
Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod -hannah- » úterý 13. říjen 2009, 21:16
Já peru v ořechách na 60 a je to to samý. Pravda, tu první, co jsem si pořídila, jsem kupovala v zimě a párkrát prošla i sušičkou - ta je hodně jetá a vypelichaná. Ty ostatní tři, co mám, a co jsem je pořídila později, jsou na tom mnohem lépe, do sušičky už jsem je, poučena, nedávala, ale i tak krapet pelichají. :roll:
-hannah-
Howgh
Howgh

5359 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Buggyna » úterý 13. říjen 2009, 22:03
Ty moje dopadly stejně :roll: . Já jsem se s nima teda nepárala, vyvářka, Ariel a nakonec sušička :D . U mě zkrátka co nevydrží tohle má smůlu...vypelichaly děsně a šly z domu. Ostatní plíny moje surové zacházení snášejí skvěle!
Buggyna
Krafařka
Krafařka

632 příspěvků
15. červen 2008
Příspěvekod Faraya » úterý 13. říjen 2009, 23:17
Ahoj, tak já osobně si myslím, že právě Ariel a ocet je špatně, páč A obsahuje kys. citronovou a ta se nerada s bmb a o octu se to říká taky. Zkus na praní třeba ulricha.
Faraya
Žvatlalka
Žvatlalka

199 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Ivuska.h » středa 14. říjen 2009, 07:59
Jojo, právě o tu kys. citronovou mi šlo, ale teda netuším, jestli v tom Arielu je. Já ke svým bambusovým plenkám dávám výslovné doporučení neprat v v prostředcích, které ji obsahují.
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Ivuska.h » středa 14. říjen 2009, 08:07
Makytka píše:a zapínáš poctivě sucháče při praní? bavila jsem se o tom s výrobcem a došli k závěru, že to vytrhávají háčky ze sucháčů - takže když třeba pereš s nezapnutýma sucháčema, můžeš si ten jemný velur poškodit, a pak to pelichá.

To se mi moc nezdá, na velur sucháč vůbec nechytá...
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod -hannah- » středa 14. říjen 2009, 08:19
To s těma sucháčema mi taky přijde jako blbost. Zapínám je vždycky a na všech plínách. Podle mě je ta plína dobře udělaná designově, krásně sedí, je měkkounká (ráda ji dávám na odpolední spaní), ale co se kvality materiálu týká, tak nula bodů.

Myslím, že výrobce to svádí na sucháče, protože si je sám dobře vědom toho, že se to děje a myslím, že pracujou na tom, aby to spravili. Plíny mám čtyři, nakoupila jsem je postupně a ta poslední, co mám, je nejkvalitnější, je pořád i taková "nadejchaná", jako byla, když jsem ji vybalila z pytlíku novou. Takže podle mě pracujou na zlepšení. Ten první kousek, co jsem koupila víceméně hned po jejich vypuštění na trh (a kterej teda prošel několikrát sušičkou), tak ten vypadá jak kus hadru. Jinak všechny plíny suším v zimě v sušičce a žádné to nikdy neublížilo.
-hannah-
Howgh
Howgh

5359 příspěvků
21. září 2006