ADV TOP
ADV LEFT

Zkušenosti s plenkami Lotties

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kotaska » sobota 18. říjen 2008, 19:41
Zdravím všechny látkařky a mám prosbu. Nenašla jsem v přehledu látkovek plenky Lotties, uvažuju, že bych je zkusila, nemáte s nimi někdo zkušenosti? Nevíte, co znamená ten modal, který mají obsahovat a který má zajišťovat velkou savost? Hledám další noční plínku (máme 2 BE, zkusila bych jinou :D ). Diky za tipy

*zařazeno
Kotaska
Pískle

43 příspěvků
22. červenec 2008
Tišnov
Příspěvekod Trixl » sobota 18. říjen 2008, 19:53
Koupila jsem jednu frote XXL pro velké dítě a opravdu super. Nebo můžeš koupit popoliny Two Size taky jsou dobré na noc, sají hodně. Obojí jsou froté. Lottiesky na sucháče, popolinky na patentky.
ObrázekObrázek
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Ekaterina » sobota 18. říjen 2008, 20:27
Pro syna jsem používala Lotties soft, byla jsem spokojená. Dost savé. Jen mi připadalo, že jsou po použití takové nepříjemně studené, ale syn si nestěžoval, tak to byl asi jen dojem.
Ekaterina
Krafařka
Krafařka

842 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Lucita » sobota 18. říjen 2008, 20:42
Mám taky zkušenost s Lotties soft a můžu říct, že jsou moc fajn a krásně měkkoučké. Nedělají velký zadeček, jsou poměrně dost dobře savé a taky dobře schnou. ;)
Lucita
Žvatlalka
Žvatlalka

116 příspěvků
22. červenec 2008
Plzeň
Příspěvekod Yvča » sobota 18. říjen 2008, 20:43
Ahoj, modal je sice savý, ale je jen uvnitř, zvenku je to froté, podle mě jsou srovnatelné s TB bambuskami. Já jsem je měla ráda že jsou štíhlounké a rychle suché, ale jestli hledáš alternativu k BE tak rozhodně tak savé nejsou, to bys je musela ještě vycpat, nejlíp bambusovým flašem.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Kotaska » sobota 18. říjen 2008, 22:45
Trixl píše:Koupila jsem jednu frote XXL pro velké dítě a opravdu super. Nebo můžeš koupit popoliny Two Size taky jsou dobré na noc, sají hodně. Obojí jsou froté. Lottiesky na sucháče, popolinky na patentky.

Diky za tip, Popoliny zatim nemam ve vybavicce zadne a někde jsem teď ještě cetla, že na noc jsou dobry Ultrafit Biofroté, tak to ještě promyslim. Jen ta XXL plinka byla ta Soft nebo Tendy nebo Cotton? Jestli je mezi nima nějakej větší rozdíl.. :?:
Kotaska
Pískle

43 příspěvků
22. červenec 2008
Tišnov
Příspěvekod Kotaska » sobota 18. říjen 2008, 23:07
Yvča píše:Ahoj, modal je sice savý, ale je jen uvnitř, zvenku je to froté, podle mě jsou srovnatelné s TB bambuskami. Já jsem je měla ráda že jsou štíhlounké a rychle suché, ale jestli hledáš alternativu k BE tak rozhodně tak savé nejsou, to bys je musela ještě vycpat, nejlíp bambusovým flašem.

TB taky nemám, ale zkoušela jsem teď z nouze bambusku od BL vycpat dvěma čč (asi by mě to nenapadlo, dočetla jsem se až tady, co se dá zkusit) :o a byla jsem mile překvapená, ráno nebyla plína rozhodně mokrá víc než BE. Takže možná na těch čč něco je. Jinak jestli Lotties rychle schnou, byly by možná šikovnější než Ultrafit od Pop., ty prý schnou hodně dlouho
Kotaska
Pískle

43 příspěvků
22. červenec 2008
Tišnov
Příspěvekod Stassy » neděle 19. říjen 2008, 10:46
My máme jednovelikostní Lotties Tendy. Jednu dobu jsem je používala spolu s vícevrstvou plenkou na noc a bylo to v pohodě. :) Schne doopravdy rychle, já nemám možnost sušit venku, takže mi sušák zavází doma, a když jedno ráno plenku vyperu, druhý den ráno je suchá. Zato Popo schnou klidně dva dny. :grr:
A pokud bys, Kotasko, chtěla Tendy vyzkoušet, mám teď jednu v bazárku na prodej. Kdyžtak písni SZ. ;)
Martina + Kačka 4/2008 + Barča 12/2010 + třetí princezna 8/2012
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Yvča » neděle 19. říjen 2008, 23:00
Kotasko, Soft jsou ty froté ve více velikostech, Tendy je froté jednovelikostní, odpovídá asi velikosti XL a má navíc patentky pro zmenšení (XXL jsem neviděla), Cotton je flanelka, ta saje málo.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Kotaska » pondělí 20. říjen 2008, 19:37
Yvča píše:Kotasko, Soft jsou ty froté ve více velikostech, Tendy je froté jednovelikostní, odpovídá asi velikosti XL a má navíc patentky pro zmenšení (XXL jsem neviděla), Cotton je flanelka, ta saje málo.

Díky moc za vysvětlení, Yvčo, dívala jsem se na stránky Lotties, ale tak pěkně to tam vysvětlený nemají :)
Kotaska
Pískle

43 příspěvků
22. červenec 2008
Tišnov