ADV TOP
ADV LEFT

Kikko

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzii » středa 19. listopad 2008, 09:54
Ahojky, nenašla jsem tu výrobky této značky, tak snad jsem něco nepřehlédla? :oops:

Máte s nimi nějaké zkušenosti? Zajímaly by mě hlavně ty jejich barevné kalhotovky a bambusové plínečky.

http://www.branakdetem.cz/_2595.htm#2595
Obrázek

http://www.branakdetem.cz/_4227.htm#4227
Obrázek

Tyhle ale asi budou déle schnout, když mají všité jádro, že?

*zařazeno
Zuzii
Pískle

28 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Le_chat_noir » středa 19. listopad 2008, 10:20
cauky. ja mam jen ctvercovky z bambusu. jsou krasne jemnoucke. jednu vec me na nich ale mrzi- hrozne se z nich vytahavaji nite. tedy ty bambusovy- nevim jak to popsat :oops: pouzivam je hlavne do kocaru a postylky- rad se s nima mazli. takze se savost jsem zatim nezkousela. jsem ostuda, az se vyperou tak pujdou do plen. tvarovany tedy vubec neznam.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Zuzii » středa 19. listopad 2008, 10:24
Teď jak píšeš o těch vytahaných nitkách, tak jsem myslím už někde četla, že jsou nekvalitní. :-? Jsem zvědavá, jestli se ozve ještě někdo. :)
Zuzii
Pískle

28 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Le_chat_noir » středa 19. listopad 2008, 10:28
to me stve, kdyz se k nim dostane suchac tak to jede docela rychle. ale ty tvarovany vypadaji jinak, prijde mi to frote pevnejsi.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Irenn » středa 19. listopad 2008, 10:49
Já mám teď jednu objednanou na zkoušku, tak až dorazí a vyzkouším dám vědět ;)
Irenn
Diskutérka
Diskutérka

2386 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Llevelyn » středa 19. listopad 2008, 11:28
Nemám je, ale jestli můžu, tak několik ZCELA SUBJEKTIVNÍCH postřehů
-střih vypadá dobře, typ jako Thristies,
- vnitřní materiál je flauš z bavlny, bude to žmolkovat a nepůjdou z toho dobře skvrny, bude to tuhnout po namočení
-vnější materiál je nízkosmyčkové frote, tam se bojím, že SZ bude to frote vytahovat
- nebude to moc savé :(
- za ty prachy máš téměř slovenskou bambusku na patentky
- slušná volba pro málo čurající děti, ale obávám se, že cena vs. výkon nebude to pravé
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Llevelyn » pátek 12. prosinec 2008, 20:47
Píše KOTYK z rodiny..

"Ahojky, tak mi dorazily kikko kalhotovky. Kupovala jsem Lka, na udržovadle je praní na 40 a nesušit v sušičce. Jsou vážně komplet bavlněné včetně toho vnitřního fleesu. Vyprala jsem je na 60 a šoupla do sušičky . Výsledek je, že jsou teď stejně velké jako Mka . Tak ještě udělám z Mek Ska a budu mít fajn výbavu pro další dítko. Jinak některé mají trochu humpolácky našité sucháče, takže se nedají slušně zaparkovat a lepí se na další prádlo. Ale i když je ten sucháč celkem vysoko, tak se nijak nekroutí a nekouše. A sucháče teda drží fest. Schnou asi stejně dlouho jako BL bambusky. A savostí jsou někde na úrovni thirsties s vkládačkou. Takže testováno ráno na našem průtokáči, nic pro děti typu průtokový ohřívač."

Takže plínky co se nesmí prát na 60°C jsou na dvě věci.. ;)
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Irenn » neděle 21. prosinec 2008, 11:13
Tak jsem včera plínu vyprala a je na naši :mimiholka: k nepoužití, jak se scvrkla :grr: . Naštěstí jsem objednala jenom 1 na zkoušku ;) .
Irenn
Diskutérka
Diskutérka

2386 příspěvků
24. září 2006