ADV TOP
ADV LEFT

Jsou vkládací plenky totéž, co např. vícevrstvé?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Marketa182 » sobota 13. prosinec 2008, 15:43
Ahoj,
koupila jsem si zavazovačky Disana a Baby Idea a dávám do nich klasické bílé vícevrstvé pleny (velikost asi 40x30cm). Akorát že jsou strašně tlusté a mám problém přes ně zapnout svrchňáky, natož normální oblečení, takže jsem se chtěla zeptat, jestli používáte třeba toto: http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/ella ... pna-plenka nebo http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/hemp ... lenka-4-ks do zavazovaček nebo jiných plen (třeba Ellas house bez všité vložky) a stačí to?

*zařazeno
Marketa182
Žvatlalka
Žvatlalka

233 příspěvků
24. září 2006
Havířov
Příspěvekod Vladana » sobota 13. prosinec 2008, 17:47
Dávám vícevrstevnou do disaních zavazovaček a na to vlňáčky. Nebo vícevrstevnou do kapsovek mommy's touch. Jako denní plenku, mám 17-ti měsíčního učuránka :-). Vkládačky, které jsou na obrázku, používám třeba na noc (dávám lotties+vícevrstevná+1 vkládačka). Oblečení dávám asi o velikost větší (92 nebo 98 velikost), přece jen ty vlňáčky dělají větší zadeček. Mommysky jsou štíhlejší.
Takhle to nám vyhovuje. V.
Vladana
Klábosilka
Klábosilka

432 příspěvků
06. červen 2007
kousek od Brna
Příspěvekod Rozalinka » sobota 13. prosinec 2008, 18:29
Ahoj!
Mám 4měsíční holčičku a přes den ji dávám do Hemp Hour od Baby idea s jakoukoli vkládačkou, co mi přijde pod ruku. Mám bambusové od BL, konopné od Baby Idea, bambusové a organic od Popolini.
Na noc ale nedávám zavazovačky, ale bambusky, přijdou mi savější. Konopky jsem ještě nezkoušela. :oops:
Mějte se krásně!
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Rozalinka
Klábosilka
Klábosilka

542 příspěvků
07. srpen 2008
Praha
Příspěvekod Yvča » sobota 13. prosinec 2008, 19:05
Markéto, hlavní rozdíl je v tom, že vkládačky bývají štíhlejší a hlavně savější než obyč plíny nebo vícevrstvé - ty jsou totiž z bavlny, vkládačky bývají z bambusu nebo z konopí, takže toho pojmou víc než jedna čtvercovka.
Jinak úplně nejsavější jsou z bambusového flauše http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/bamb ... lenka-4-ks nebo http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/ctvercove/ - ty první tři nahoře, ale ten má tu nevýhodu že mokrý ztvrdne (některým dětem to může vadit), tyhle vkládačky se většinou dávají na noc. Pak jsou vkládačky třeba z bambusového froté, ty jsou trochu objemnější (dělá tots nebo i baby lucy), nebo směsi co jsi dávala odkaz. Osobně konopí nemám moc ráda, sice hodně nasaje, ale měla jsem z něho vždycky takový mokrý pocit, ale každému vyhovuje něco jiného. A taky mi u těch hemp hour trochu vadily ty ostré rohy které praním ještě ztvrdly, ale nám vadily věci které jiným ne, jen na to upozorňuju ;).
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Raady » neděle 14. prosinec 2008, 11:46
Marketo, také dávám do vazaček Disan vicevrstvou plenu. Nědy dám do ní i vkládací plenku, třeba jenom tenkou froté. Ale používám to jen na den, je to moje nejoblíbenější balení. Přes ně dávám většinou kalhotky Popowrap,Haipa Daipa, nebo vlňáky. Do těch se Baru s vázačku vejde. Má 5 kg.Je dost učůraná, takže častěji přebaluju. Oblečení mám nejraději body s extendorem a na to takové ty půldupačky s širokým nápletem v pase ;)
Raady
Howgh
Howgh

7068 příspěvků
17. březen 2008
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 15. prosinec 2008, 12:12
ja take davam disany s vv, nekdy do toho jeste vkladacku. na to vlnaky, takze prdka je sice velka, ale kupujeme vetsi obleceni :-D me ani malymu to nevadi, tak to neresim. na body pouzivam take extendor. zkus do nich dat nejaky bambus ci konopi, objem bude mensi.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem