ADV TOP
ADV LEFT

Jaké koupit pul kalhotky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Boudice » středa 21. leden 2009, 20:23
Mam dotaz. Budu objednávat větší pul kalhotky, pro novorozence mam IV soft a IV organic a zatím musím říct, že mi vyhovují, ale nevím, jestli mam u stejné značky zůstat, nebo raději pro větší mimi pořídit jiné. Budu používat HH strap, čč a na noc asi bamboo extra. Tak kdyby se našly nějaké dobré duše, které by mi mohly poradit, tak bych byla moc vděčná. :mimikluk:

*zařazeno
Boudice
Pískle

3 příspěvků
09. září 2008
Příspěvekod Cheia » středa 21. leden 2009, 20:34
Já bych pro větší prtě už nepořizovala IV soft, ale když, tak jen ty Organic. Kromě nich na 5 měsíční učůranou obřici mám Baby Lucy Fix (ty jsou fajn hlavně na čč) a Bummis (ty by mohly být fajn na ty HH Strap, myslím, já je někdy dávám na noc přes Bamboo Extra a je to OK) a s oběma jsem spokojená, udrží vše.
Naposledy upravil Cheia dne 21. leden 2009, 20:36, celkově upraveno 1
Cheia
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
07. prosinec 2008
Příspěvekod Frndulka » středa 21. leden 2009, 20:34
Já byla s IV soft moc spokojená, měla jsem ty malé na novorozence. Větší jsem pak měla Tots wrap vel. 1 a pak krásné od Minki, ty byly hlavně na parádu ;).
Frndulka
Drbna
Drbna

4562 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Brody » středa 21. leden 2009, 20:38
Ahojky já už jsem tedy těžce out látkařka, ale na novoše jsem měla popowrapky a vlňáčky na noc. Pak jsem přešla na IV organiky a byla s nima maximálně spokojená. Po dvouletém provozu, ale začaly provlhávat a prckovi už moc neseděly, tak jsem se zase pokorně vrátila k popowrapkám a vydržela s nima až do nedávného odplenkování. Ty IV držely čč velmi dobře, do těch popo jsem dávala kalhotkové plenky, ale když bylo nezbytí čč taky udržely. Tak dobře vyber, já bych asi zůstala u těch IV, fakt byly moje láska :D :D .
Pavla a spol.
ObrázekObrázek
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Le_chat_noir » středa 21. leden 2009, 20:53
ja jsem rozhodne pro vlnaky. mimco je jiz vetsi, bude treba na prikrmech a nehod uz tolik nehrozi. mimo domacich vlnaku mam IV a jsem spokojena.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Marcim » středa 21. leden 2009, 21:07
Mám ročního prcka a na noc jsou naprosto dokonalé vlňáčky (v noci nepřebaluju) a během dne mám IV organic a drží jak čtverce,tak se do nich krásně vejdou i HHS.Stejně přes den se přabaluje častěji,a pokud není plínka úplně durch tak ani neprovhnou.
Pokud plánuju delší cestu bez přebalování,pak naprosté držáky jsou BL nebo Thirsties.Ty mají takovou kapsu na přichycení rovných plen,takže to neujíždí.Ale není to ono.Taky jsem si nechala svrchňáčky,do kterých se už nevejdem s kalhotovkou,ty jsou na rovné dobré.
Na HHS mi nejlíp sedí IV.U BL a Thirsties musím vždycky upravit kolem nožiček,protože plenka přečuhuje.Ale zas tak veliký problém to není.Jen se to musí zkontrolovat.
Marcela+Robinek (12/01)+Martínek (11/07)
Marcim
Žvatlalka
Žvatlalka

164 příspěvků
24. červen 2008
Beroun
Příspěvekod Hosňa » středa 21. leden 2009, 21:07
Tak u nás vedou jednoznačně Thiersties, jsou nejen v krásných barvách, ale fakt bezvadně pasujou na rovno i na kalhotovky, nešustí, sucháče drží, jsem se do nich zamilovala :-). IV spadly z lopatky.
Hosňa
Žvatlalka
Žvatlalka

151 příspěvků
21. prosinec 2006
okolí Frýdku-Místku
Příspěvekod Klaris » čtvrtek 22. leden 2009, 08:53
já jsem po zkušenostech s x-značkama jedině pro Thirsties! ale bacha na výběr velikosti - naše dvouleté 11kg batole stále nosí velikost M (na čtvercovky sice, ale i tlustá kalhotkovka by se tam v pohodě vešla - nicméně tu už si navléct nenechá ;-) )
ObrázekObrázek
Obrázek
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8365 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Jaňule » čtvrtek 22. leden 2009, 09:31
Ahojky, tak já mám IV soft a jsem s něma maximálně spokojená.. I teď, když už je malý větší, tak nám plně vyhovujou, hlavně rychle schnou, což je pro mě výhoda..
24.6.2008 Kubíček 16:43 4310g/53cm
12.10.2012 Lukášek 9:37 2430g/47cm a Verunka 9:38 2930g/47cm
1 rok Lukášek 9,5kg 74cm a Verunka 9,4kg a 76cm
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Jaňule
Drbna
Drbna

4939 příspěvků
19. únor 2008
doma
Příspěvekod Llevelyn » čtvrtek 22. leden 2009, 10:04
Malá subjektivní recenze PUL gatěk

ImseVimse Fox, nejkrásnější, provlhají stejně tak Organic, nejméně Soft , fox a organic výborné na novorozence a málo čurající děti
Thristies tenounké, pružné, střední držáky, číslování je větší, krásné barvičky, při neopatrné manipulaci se mohou "vytahovat" u zapíání a dělají se tam miniprasklinky v látce, kapsa vpředu na rovné pleny
Bummies tužžší, výborné držáky, krásné barvy, dobře sedí na jakékoliv plenky, mají kapsu
Haipa Daipa tužší, lemované vlízem, střih nevyhovuje každému
Bambino Mio sedí jen na rovné pleny, vhodné pro nejmenší děti
Popoliny Popowrap tuhé držáky, bachraté
Popoliny Vento tuhé, objemné, držáky
Swaddlebees tužší, krásně sedí, typ jako Bummies, držáky, s kapsou na rovné plenky
Tots Wrap tužší, dobře sedí velikosti, netěsní dobře kolem nožiček, takže jen na málo čurající děti

Na noc doporučuju vlňáky.. ;)
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Klaruse » čtvrtek 22. leden 2009, 10:51
já nedám dopustit na HD- díky tomu fleesu netlačí
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Kroll » čtvrtek 22. leden 2009, 11:53
Ahoj,
my mame bummis a jsem s nimi mooc spokojena. Mrnous ma ted 11Kg a mame stale velikost M. Maji take tu kapsu, ze tam ctvercovky drzi a jdou i na kalhotkovou plenu...
Kroll
Klábosilka
Klábosilka

505 příspěvků
15. říjen 2007
Pardubice
Příspěvekod Siloenka » pátek 23. leden 2009, 09:39
Tak já taky jdu se svou troškou do mlýna ;)
Střihově bezkonkurenční mi příjdou Imse vimse-sedí snad na každou plínu, Softy měl syn od 1r-2let neprotekly a nepoškrábaly nikdy.Teď mám na miminko IV organic z druhé ruky-občas protečou,ale na doma kdy častěji přebaluji je mám ráda. Hlavně díky tomu měkkému materiálu a poddajnému střihu. Nevýhodou u bílých je,že brzo vypadají jako čuňátka (ty fleky tam na nich nějak víc drží nebo co)
Bummis: Měla jsem ty nejmenší S a teď jsem koupila M. Pocitově mi přišlo,že mezi ty dva čísla zapoměli dát ještě jedno. S jsou maličké,M mi příjdou hodně velké. Ale když jsem to měřila s Imse Vimse M,tak vyšli +- stejně. Ale malému(6,5kg) ještě odstávají,asi to bude tím střihem a tím,že jsou takové tužší a přitom S už má malé. Nicméně jsou to držáky,ty maličké S nám neprotekly nikdy. Fleky jsem na nich nikdy neměla,jde to krásně dolů.Tím jak jseou barevné,tak dlouho vypadají jako nové :)
Tots wrap: měla jsem je na staršího syna,ještě ten starý typ bez nohaviček,bílé (píšu to proto,protože se ještě pořád někde prodávají): super,měkké,pružné,neprotekly,ale na čtvercovky nebyly.
Baby Lucy: jsou tužší,velikostně zřejmě kapánek větší,nejsou naše nejoblíbenější,ale dá se s nima vyžít :o))
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Barci » pátek 23. leden 2009, 19:41
s vetsim ditkem jeste zkusenost nemam :) ale pridam osobni nazor na popo pulky - pokud se cc na zadecku roztahne ( rozevre ) tak drzi skvele, taky maji v predu kapsu, ale maji jednu velkou nevyhodu, ten suchy zip skrabe, takze ja Matyskovi tricko zapinam mirne do nich, aby kdyz sedi si netlacil zipem primo na bricho, trocko se tim padem i nevytahuje ;)
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3569 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Kattka » sobota 24. leden 2009, 13:02
Ja pridam len skusenost s BABYLUCY fix L-ka- pouzivame uz skoro dva roky a tvaria sa neznicitelne a i ked o dost zmakli a akoby sa stensili, stale neprevlhaju.
ČČ narovno v nich vsak nedrzia. Ale poskladane na draka uplne v pohode.
Kattka
Pískle

29 příspěvků
11. červenec 2007