ADV TOP
ADV LEFT

lezení a froťáčky ?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Routa » středa 28. leden 2009, 12:48
ahoj, používáme froťáčky od Kikka, máte někdo s nimy zkušenosti? Jak často je perete a v čem? Zatím jsem jinak nejvíce spokojená s obyč. čtvercovkama, který vkládám jednak do froťáčků neb do jiných svrchních kalhotek...
Malej ještě neleze, ale brzy to přijde, tak jsem se chtěla zeptat, jakou máte zkušenost maminky látkařky - jaký plínky, kalhotky, atp....se vám při lezení osvědčily? Tak aby to bobikovi nepřekáželo při jeho objevování.....(stejně je nejradši nahatej, lae přeci jen, někdy ty plíny mít musí ;) )ú. díky za vaše tipy

*zařazeno
Routa
Krafařka
Krafařka

608 příspěvků
22. leden 2009
Příspěvekod Llevelyn » středa 28. leden 2009, 13:02
No, je to téměř fuk, všichni jsme vyrostli +- na čtvercovkách a Sandrách.. ale volila bych hubenějí balení, tedy vícesavou plenku užší mezi nožkama a PUL gatě. Třeba Baby Lucy bambusky.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Le_chat_noir » středa 28. leden 2009, 13:51
tak ja to moc neresim. kdyz je prdka nabalena tak ho alespon tolik neboli kdyz zuchne :D jsou sikovny a urputny- zadna plena nema sanci je zastavit. pouzivame to same jako pred lezenim. jinak u nas nejstihlejsi asi konopka s nudli.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Llevelyn » středa 28. leden 2009, 13:54
Já to taky neřeším, můj malý tank nezastavil ani noční obrbalík.. ale když už to někdo řeší, nechť zvolí užší balení. ;)
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Vladana » středa 28. leden 2009, 15:55
Se značkou Kikko zkušenost nemám, takže názor nepřidám.
Taky jsem řešila velikost a objem plenky. Od 5. měsíce jsme cvičili vojtovku a nechtěla jsem Davídka omezovat velikánskou plenkou.
Jako denní plenku máme vícevrstevnou + mommy's kapsovka nebo imse fox nebo PUL svrchňáčky bambino mio (tyto jsou úplně nejštíhlejší). Nebo vícevrstvá + vlňáčky loveybums (velmi štíhlé) nebo vlňáčky babyidea na sucháč (trochu baculatější).
Z kalhotkových je hodně štíhlá konopka ella's.
No ale v pohybu mu nevadí ani obří noční plenka :-) i s ní dokáže vlézt všude.
V.
Vladana
Klábosilka
Klábosilka

432 příspěvků
06. červen 2007
kousek od Brna
Příspěvekod Le_chat_noir » středa 28. leden 2009, 20:52
kikko ja je mela v ruce jen v obchode. moc jsem nepochopila ty velikosti. prisly mi dost male. uz jsme o tom mluvily na drbarne. irenn je vyprala na 60 a jeste se ji srazily :-? a perou se snad po pouziti ne? :D :D :D
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Barci » středa 28. leden 2009, 21:35
kikko taky nema, ale dost jsem resila velikost pliny pri lezeni. Kdyz se Matysek zacal mirne sunout pozadu ( 6m ) a zkousel si sednout, prislo mi, ze ho plinky dost omezuji. Pouzivali jsme hodne jednovelikostni popoliny biobavlna. Sednul si ( 7m ) ze zacatku jen nahaty nebo v pline AIO, cc pripadne v moltexce, takze jsem mu davala hlavne AIO a cc. o tyden pozdeji zacal lest dopredu, popoliny jsem davala jen na noc, na ven, nebo kdyz jsem vedela, ze ho budu mit v satku. Ted ( 8m + 5dni ) leze jak drak zadna plina mu nevadi, ani nocni hoodne vycpana. takze bych v obdobi kdy to zacina zkouset presla na cc a nekupovala zbytecne jine plinky. Ja si koupila kapsovku Swadl... a konopnou vazacku, ty vazacky mi neprijdou kvuli lezeni nic extra, musi se ohnout tim padem maji nad kyclema zase dost latky, coz mi prislo, ze v tom je ten problem, ale jinak jsou skvele, nemuzu rict, ze by se nevyuzily, stejne jak kapsovka se dost pouziva. jo a vlastne jeste jsou dobre i v obdobi prvnich pokusu vicevelikostni Beby Lucy, jine vicevelikostni nemam. a mam jednu zavazovaci disanu, ta je taky skvela.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3569 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Irenn » čtvrtek 29. leden 2009, 10:33
Já teda kalhotkovku kikko nedoporučuju (viz drbárna), ale s lezením to nemá co dělat ;) .
Jinak srovnání - Natánek byl v jednorázovkách a všechno dělal tak o 2-3 měsíce později než Miriam v látkovkách. Mám vlastně samé vícevelikostní, takže mi vůbec nepřipadá, že by to mělo čemukoliv vadit. Všimla jsem si, že i v "balíku" co dávám na noc je schopná různých kousků, takže bych se nebála.
Jinak z našeho arzenálu jsou nejvíc štíhlé konopky Ellas House, pak TB Bamboozle, Thirsties, BL bambusky, Scoon, Flexitot celkem taky. Dost štíhlá je bambusová Panda, ale tu mám jenom jednu, není moc savá.
N. 2004
M. 2008
A. 2013
Irenn
Diskutérka
Diskutérka

2386 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Routa » pátek 30. leden 2009, 12:13
ahoj, koukám, že všichni máte různý zančky a s nimi různý zkušenosti, asi se odvážu a nakoupím taky ještě nějaký do sbírky, protože zatim mám fakt jen klasický čtvercovky, na to obyč. kalhotky a ty kikko froťáčky, vše používáme od narození, ale asi je čas náš arzenál rozšířit...
(někdy je ale těžký se v tý nobrovský škále látkovek zorientovat...)
Routa
Krafařka
Krafařka

608 příspěvků
22. leden 2009