ADV TOP
ADV LEFT

Plenky Bambinex

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivanahajek » pátek 30. leden 2009, 20:07
Ahoj látkařky, jdu k vámna výzvědy, jestli máte nějaké zkušenosti s plenkama Bambinex ..... Díky za vaše názory.....

*zařazeno
Levandulka
Ivanahajek
Pískle

4 příspěvků
30. leden 2009
Beroun
Příspěvekod Bublina » sobota 31. leden 2009, 16:07
Ahoj,

látkařky se nám tu srocují zde: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=102
anebo přehled látkových diskusí: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=82,
dotaz zadáš přes "zaslat odpověď".

B.
Bublina
Diskutérka
Diskutérka

2518 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Caitlin » středa 25. březen 2009, 19:53
Tak já se taky přidávám s dotazem. Docela by mě zajímalo, jestli už měl někdo možnost tuto novinku vyzkoušet. Díky za recenze.
Caitlin
Klábosilka
Klábosilka

350 příspěvků
16. únor 2009
Kutná Hora
Příspěvekod Koblizkova » středa 25. březen 2009, 20:34
zdravím ve spolek.
Našla jsem tohle http://www.babyworld.co.uk/information/ ... asp?id=701, snad to pomůže.
Koblizkova
Pískle

4 příspěvků
23. březen 2009
Příspěvekod Katulikveryk » čtvrtek 26. březen 2009, 07:23
Ahoj holky,
tak já je zkouším...mám 3 Bambinex bamboo cca měsíc. Cena - oproti mým milovaným Tots Bots Bamboozle je příznivá, tak jsem do nich šla. Jsou 2 velikosti, já mám tu větší a testuju je jak na dceři ( 2,5 roku ) na noc, tak na synovi ( 3 měsíce -jsou mu dobře :D ). Ty plíny se mi po vybalení zdály hrozně malinký, ale mají dobrý dlouhý gumičky, tak se pěkně natáhnou, ani na velký dítě nejsou tak bokový jako Totsky, jestli se nepletu, mají být až do 20 kil :roll: Ale na velký dítě mi přijdou až moc úzký...celkově jsou takový úzký, dlouhý, jako "nudle". S tou savostí bych řekla podobný jako TotsBots, ale schnou mi pomaleji...
Myslím ale, že ten sucháč není moc kvalitní, přijde mi, že suchá mnohem míň, a to je mám fakt jen ten měsíc!
Pak mám ještě jejich vkládačky, to je klasika, ty jsou ok.
Měla jsem v ruce i Bambinex rostoucí PUL kalhotky, taky jsem z nich měla dojem, že jsou malý...no jsou dělaný na ty štíhlounký plínky, jsou docela jemný, ale já jsem se jich bála, protože ty změnšovací druky chtějí vlídné zacházení, aby člověk nezarval fest a druk nevytrhl, nebo, aby okolo druku nezačalo z toho svrchního materiálu utíkat oko...
No tak si to přeberte, dámy... :D
Katka
Katulikveryk
Pískle

14 příspěvků
10. červen 2007
Čáslav
Příspěvekod Caitlin » pátek 27. březen 2009, 11:06
Díky za zkušenost.

Hlavně díky za celkem nenápadnou poznámku, že rostoucí kalhotky jsou svrchňáky(PUL) a ne jednovelikostní kalhotkové plenky - tak je má totiž ve svém eshopu zařazeny brána k dětem. :-? Zdálo se mi podivné, že se na obrázku jakoby lesknou.
Caitlin
Klábosilka
Klábosilka

350 příspěvků
16. únor 2009
Kutná Hora
Příspěvekod Caitlin » čtvrtek 09. duben 2009, 14:01
Takže můžu po pár dnech přidat své subjektivní hodnocení. Koupili jsme bambusku na SZ vel. 1 (syn má 2 měsíce a cca 6,3 kg). Přestože velikostně by se do nich měl vejít pohodlně, u nožiček mu plenka nedoléhá. Respektive, jsou spíš bokové, takže mu sjíždí k bokům a kolem nožiček vzniká nežádoucí prostor. Bohužel první průjem jednoduše pustila plenka ven. (Matně si vzpomínám, že ji snad i pročůral, ale možná to byla jiná plenka.)

Druhé negativum není úplně subjektivní. Po dvou vypráních jsem přišívala suchý zip, který se začal párat od plenky.

Takže u mě Bambinex skončil a plenka zůstává zálohou.

Ráda bych na druhou stranu přidala kladné hodnocení bambusky od BL, která je spíše větší (máme M/L) a přesto udržela pořádnou nálož, na kterou se Vašek připravoval celý den a půl. Plenka byla sice komplet hnědá, ale ven nic nepropustila.
Caitlin
Klábosilka
Klábosilka

350 příspěvků
16. únor 2009
Kutná Hora
Příspěvekod Ágnes » úterý 22. únor 2011, 10:22
Ahoj, používám Bambinex (vel. od narození po nočník, tvz. rostoucí) od narození,máme je dosud v kombinaci s Haipa daipa. Jsem spokojená, peru na čtyřicet,namáčím ve vodě po koupání, žádně skvrny, netrvrdnou, suchhý zip šlape jako nový, dceři je rok a půl a pleny jsou v zápřahu nepřetžitě. I když se to prý u froté plenek nemá, přidávám místo aviváže ocet, a jsem spokojená, nepelichají a dobře sajou. Peru se a namáčím se zavřenými zipy aby se neochodiy.
Problém jsem měla se svrchními kalhotkami, asi jsem je neuměla používat, protékaly ve švech a to všude, také ten mohutný suchý zip dělal různé boule. Dala jsem je pryč. Jako svrchní používám Haipa daipa Pul a jsem maximálně spokojená.
Zhruba po roce přidávám další vkládačku, nebo čtvercovku, nebo cokoliv je poruce :-)) aby déle vydržely. + separačka. Líbí se mě i Bambinexkové veselé barvičky, máme zelené a modré.
Ágnes
Klábosilka
Klábosilka

330 příspěvků
08. květen 2009
Střední Čechy