ADV TOP
ADV LEFT

Bundle of Joy

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Terem » středa 04. březen 2009, 14:56
Máte, prosím, někdo zkušenosti s jejich trojhránkem, vlňáčky nebo plenkošálou? Mám jen oblečení - kamaše a kukly a jsem s nimi moc spokojená. Zajímalo by mě, co dáváte za plenky do plenkošály? Ten trojhránek by asi nešel, to by byly dvě snapky na sobě. Četla jsem, že tam Makytka dávala bambusovou vkládačku, to by vypadalo na elegantní a štíhlé řešení. Děkuu za všechny zkušenosti.

*zařazeno
Terem
Pískle

89 příspěvků
14. únor 2008
Příspěvekod Amazonka01 » středa 04. březen 2009, 15:05
Trojhránek jde i pod plenkošálu, je dost velký a pružný, aby šel bez problémů založit (je to moje dítě, tak si ho pochálím :oops: ), dokonce jde takhle dát i pro větší děti, ale pravda jen na spaní, při pohybu se může rozmotat (velké - myslím pokusného 18měs 14kg Toma :D)

Pro novoška ideální kombinace, trojhránek s čč (případně i BH vkládačkou), a plenkošála.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Terem » středa 04. březen 2009, 16:27
Dík za zkušenosti, já se ale vždycky radši přeptám.
Amazonko, trojhránek bez snapky a přichytit až se šálkou?
Makytko, do šálky vložit vkládačku a pak teprve přichytit snapkou? Něco jako vlněná AIO ;)
A jaké máte zkušenosti s velikostí, odpovídají nebo je ta menší hodně malá? Moje děti většinou začínaly rovnou na větších velikostech.
Terem
Pískle

89 příspěvků
14. únor 2008
Příspěvekod Amazonka01 » středa 04. březen 2009, 16:40
Trojhránek stačí jen založit, drží sám, ale jasně, že u mrskacích a kopacích dětí to chce jistit gatěma. Já vlastně snapku nepoužívala ani při motání do novoroz. skladu.

Tady je to trochu vidět, ale bohužel ta černá je v tomhle případě na draka.

Jinak je jednovelikostní. Šáličku bych taky brala Mko.
Amazonka01

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Zuzka84 » středa 04. březen 2009, 19:42
ahojky,
dekuju za tuhle diskusi :) . plenkosalu jsem taky objevila a chystam se poridit na mimise, ale prave jsem taky premyslela jestli se davaji dve snapky nebo jestli staci jedna na ty svrchnacky
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Zuzka84
Howgh
Howgh

7721 příspěvků
21. září 2006
české budějovice