ADV TOP
ADV LEFT

Nakup materialu (bambus) na plinky - BRNO

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jmakovka » úterý 05. květen 2009, 20:44
JEN BRNO

Ahojky, mel by nekdo zajem o nakup materialu - BRNO?
http://www.moraviatex.cz/shop/index.php ... bus-uplety

Pro snizeni nakladu na postovne a snizeni mnozstvi. Je nutne objednat min 1kg materialu (tj. cca 2-4metry podle gramaze)

Bambus frote vychazi cca na 150,-Kc za rozmer 1,6 x 1m (305g) (mel by byt snad i 200g.. ?..)

Mam objednane vzorky, tak cekam az dorazi, snad to bude k pouziti - dam vedet. Kdyby nekdo chtel videt material nazivo - muzu pak ukazat.

Chtela bych objednat take nejakou trickovinu a teplakovinu, ev. tenky bambus, jeste nevim presne co, neco malo vzorku take budu mit. Kdyby mel nekdo zajem o nejaky ten metrik. Pisnete co by se vam hodilo nejak se domluvime. Pro mou potrebu by toho asi bylo vic nez spotrebuji :D

*zařazeno
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Dacanka » úterý 05. květen 2009, 21:52
Odkud jsi? Pokud nechceš veřejně můžeš do SZ, vzorky by mě zajímaly, jen takhle neosahaný se mi to kupovat nechce, zaujala mě i Bio bavlna a funkční metráž.

Až budeš mít vzorky dej mi prosím vědět do SZ a domluvily bychom si rande, pokud souhlasíš.

Dacanka
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Jmakovka » středa 06. květen 2009, 09:16
Bio bavlna a funkční metráž - na to jsem se taky koukala, ale vzorky tohoto mit nebudu (zas mi bylo blbe psat o prilis moc vzorku, kdyz ani nevim kolik toho budu objednavat - mozna dost malo ;) ), jeste budu mit frote II. jakost (na plinky bude doufam OK)
Zvazovala jsem jestli bio bavlnu nebo bambus (v tricko gramazi), mame doma bambus rucnik a je hodne prijemnej tak jsem napsala o vzorek bambusu.

Uvidime o co bude jeste zajem, a ev. bud muzem pozadat jeste o nejake vzorky, nebo objedname a vozrky si nechame pridat (a pak muzem udelat jeste jednu obednavku) uvidime podle zajmu a tak :)
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Jmakovka » středa 06. květen 2009, 09:22
Jo, ktere konkretni? Bych si to kdyztak poznacila :)
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Anaj » středa 06. květen 2009, 21:16
Já bych asi taky měla zájem. I o tu funkční metráž. Tak jestli si dáte sraz na okouknutí vzorků, tak prosím pošlete SZ.
Jana
Anaj
Klábosilka
Klábosilka

336 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Jmakovka » úterý 12. květen 2009, 12:49
tak jsem napsala o vzorky jeste na tu funkcni metraz a tu biobavlnu, tak snad neco poslou. Zatim se mi neozvali a ani nic neposlali (psala jsem at mi poslou i ty bambusy co ted v nabice nejsou, ze pockam az budou - maji byt brzo, pak at to poslu vsechno) tak doufam, ze to nekde "nazahrabou" a poslou to :D
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Jmakovka » pátek 05. červen 2009, 18:26
takze na strankach je uz "obnovena" nabidka "bambusu", tak doufam, ze uz vzorky brzo poslou :)
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Llevelyn » pátek 05. červen 2009, 19:07
Vzorky mám u sebe ;) jen chi upozornit, že jednolíc je tenká látka, takové tenké "tričko" ;) Hutnější je nepočesaná teplákovina a oboulíc.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Ivaii » sobota 06. červen 2009, 12:10
A šlo by na plenky a vložky ;)
Ivaii
Kecka
Kecka

1989 příspěvků
22. březen 2007
Vysočina
Příspěvekod Llevelyn » neděle 07. červen 2009, 19:24
Ivaii... no, na trikopleny po novoše asi jo, ale přijde mi to zbytečnej luxus, ten bambus tam bude leda pocitovej a jak toho dáš vc vrstev, bude se to kroutit, nbo to bude prkno po prošití a bude to schnout 100 let.... prostě tenký triko.

Vložky mám z novozélandskýho bambusovýho veluru, teda tu vrchní stranu a je to božské labůžo. :D :D :D Na velur nic nemá. Jemnej, nehrubne, saje a dobře se pere...
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Ivaii » neděle 07. červen 2009, 19:31
Tak z toho astr. veluru mám vrch vložky taky jádŕo a spodek froté. Přestávakí se mně líbit na léto flanelové . V práci je občas (když jsou hici tak pořád) dusno a teplo a ve flenel vrch rychle spocená. Kor když je fofr u masa a uzeniny, tak uvidím jaká bude tato kombinace. Ještě na pár mám tak je musím ušít. Tápu kolik a z čeho savé jádro. Co tam máš ? A nebudeš ještě objednávat? (neumím jazyk :grr: )
Ivaii
Kecka
Kecka

1989 příspěvků
22. březen 2007
Vysočina
Příspěvekod Llevelyn » neděle 07. červen 2009, 19:40
Objednává se průběžně. Já lempl mám jádro z velurovejch singlů od Slováka, má i bambusový, tuším 20.-/ks nic nemusím složitě šít, spodek je z PUL, opět Nový Zéland. :D :D A americkej patentek.... hotový mezinárodní veledílo. Jako mustr jsem vzala podobný, co Slovák šil a na Slůněti měli.. Obrázek
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Jmakovka » pondělí 08. červen 2009, 13:19
Llevelyn - od jakyho slovaka? Jako BL?...oni delaj i z bambusu?...
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Ivaii » úterý 09. červen 2009, 18:21
No to je fakt světová práce :D :D . já mám český froté (jádro není složité) a spodek taky froté a česká našívací patentek :D :D . A šiji entlem ;) Kdybys něco objednávala můžu otravovat :-?
Ivaii
Kecka
Kecka

1989 příspěvků
22. březen 2007
Vysočina
Příspěvekod Llevelyn » úterý 09. červen 2009, 19:39
Ivaii objednat není problém, ceny vynásob 2 /to je to vysoké poštovné/ a pošli obj. On se určo najde ještě někdo... ;)

BL dělá kdeco, něco je jen po pár ks, tak to není na str. šije to buď na objednávku, nebo jsou to zbytky ze zahraničních zakázek...
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..