ADV TOP
ADV LEFT

PUL kalhotky na POPOLINY

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katarinkaa » pátek 29. květen 2009, 15:10
Ahojte, mam otazku. Ake PUL kalhotky davate na kalhotkove plienky POPOLINY? Ja som davala original POPOLINY VENTO, no z najmensej velkosti syn vyrastol, chcela som objednat nove, ale nepotesili ma. Prestali sa vyrabat :( Tak by som chcela vediet, ktore ine znacky su univerzalne a mozem ich pouzit na akukolvek plienku. Prosim o tipy, nerada by som kupila nejake a nebudu pasovat na POPOLINY, ktorych mam 90% :-? U Baby Lucy som citala, ze by mali sediet na vsetky plienky, ale ako tesnia a pod. to som sa nedocitala. Vopred dakujem za tipy a prajem krasny den (ak sa to v tej zime a dazdi vobec da) :holka:

*zařazeno
Katarinkaa
Kecka
Kecka

1758 příspěvků
23. leden 2009
Praha
Příspěvekod Trixl » pátek 29. květen 2009, 15:18
BL pul si klidně kup, mám je radši jak venta. Mám na sucháče. Natahovací by taky šli určitě. Vydrží hodně.
Co vlňáčky? I doma pletené jsou super nebo na MMB koupíš holky pletařky se činí.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Katarinkaa » pátek 29. květen 2009, 15:21
Trixl píše:BL pul si klidně kup, mám je radši jak venta. Mám na sucháče. Natahovací by taky šli určitě. Vydrží hodně.
Co vlňáčky? I doma pletené jsou super nebo na MMB koupíš holky pletařky se činí.

vlnacky mam, tie su super na noc. no chcem nieco na den. a na suchy zips ani velmi nie, to si syn oblubil rozopinat :mimikluk: druky su lepsie. mas aj nejaky typ, odkial kupit BL? Co je MMB? :?
Katarinkaa
Kecka
Kecka

1758 příspěvků
23. leden 2009
Praha
Příspěvekod Prdelka-eu » pátek 29. květen 2009, 15:23
Chceš patentkové nebo na sucháč?

Vento se vyrábějí ve varinatě Bravo, tzn trochu tužší materiál, ne výrazně. Střih zůstáváa. Takže VentaBravo se koupit určitě dají.
Na sucháš jsou asi ideální PopoWrap, když máš hlavně popolini.

Kalhotky jdou použít snad jakékoliv mimo Bambinomio, které jsou opravdu jen na vícevrstvé, ale třeba u Imse bych ti doporučila určitě větší velikost, protože jsou popolini hodně objemné...

Protože jsi s popolinkama spokojená, doporučila bych ti opět popolini ;)
Obrázek
Obrázek - zdravé přebalování a nošení dětí, ekodrogere a další
Prdelka-eu
Treperenda
Treperenda

1328 příspěvků
30. září 2008
Kladno
Příspěvekod Prdelka-eu » pátek 29. květen 2009, 15:25
Aha, tak patentky - co třeba Haipadaipa

MMB - mimibazar

BL - ideálně přímo na slovensku ;)
Obrázek
Obrázek - zdravé přebalování a nošení dětí, ekodrogere a další
Prdelka-eu
Treperenda
Treperenda

1328 příspěvků
30. září 2008
Kladno
Příspěvekod Katarinkaa » pátek 29. květen 2009, 15:25
Prdelka-eu píše:Chceš patentkové nebo na sucháč?

Vento se vyrábějí ve varinatě Bravo, tzn trochu tužší materiál, ne výrazně. Střih zůstáváa. Takže VentaBravo se koupit určitě dají.
Na sucháš jsou asi ideální PopoWrap, když máš hlavně popolini.

Kalhotky jdou použít snad jakékoliv mimo Bambinomio, které jsou opravdu jen na vícevrstvé, ale třeba u Imse bych ti doporučila určitě větší velikost, protože jsou popolini hodně objemné...

Protože jsi s popolinkama spokojená, doporučila bych ti opět popolini ;)

BM uplny suhlas. Mali sm 1, su fakt len na viacvrstve a hlavne, vzdy mal maly uplne odrate brusko od such. zipsu :grr:
Katarinkaa
Kecka
Kecka

1758 příspěvků
23. leden 2009
Praha
Příspěvekod Trixl » pátek 29. květen 2009, 15:47
koukni Obrázek VentoBravo a divím se, že ti je nenabídli.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Trixl » pátek 29. květen 2009, 15:48
Na www.popolini.prodejce.cz a možná i jinde mají venta v doprodeji.
Potom jedině natahovací kalhotky. Ale vlňáky na den a zvlášť do horka jsou mnohem lepší.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Trixl » pátek 29. květen 2009, 15:55
www.mimibazar.cz nejen z druhé ruky i nové věcičky
www.plienka.sk sortiment BL kde v ČR nevím, ale holky určitě poradí nebo že by na MMB taky tam je skoro všechno.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Braiva » pátek 29. květen 2009, 17:12
Na kalhotovky Popoliny nám dobře seděly jak BL Fix tak i Popowrap. Obojí dobře těsní, neprotékají ani nevlhnou, sucháč dobře držel. Byla jsem s obojími velmi spokojená. U jiných svrchních, co jsem zkoušela, jsem měla problém třeba biofroťáky překrýt, muselo se to "štelovat" ;)
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Breburda » pátek 29. květen 2009, 20:39
Popowrapky, ale ty jsou na sucháče.

BL jsem si v čechách objednávala na slune.eu, ale poštovné ze Slovenska je jen 90,- a navíc mají sortiment plen i kalhotek o hodně levnější než v našich eshopech. ;)
Breburda
Treperenda
Treperenda

1477 příspěvků
04. listopad 2007
Liberecko
Příspěvekod Kejmiska » pátek 29. květen 2009, 20:43
podle me jdou sehnat nove:

http://www.slune.eu/index.php?main_page ... word=vento

...nojo, skladem toho moc nemaji, ale vetsi velikosti ano

ze svrchnich BM mi vsecky pliny lezly, proste to na bocich bylo moc uzke a pliny vetsinou sirsi, ctvercovky narovno ale drzely pekne, to jo

mam doma jedny obrazkove vento L, koupene z druhe ruky, asi je nebudu pouzivat, kdybys je chtela, tak pisni sz
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008