ADV TOP
ADV LEFT

Plenky Cushie Tushies

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bunki » pátek 05. červen 2009, 09:31
Ahoj maminky a mimískové...chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s plenkama cushie tushies? Jaké jsou? Jak je to se savostí a jak plenka vypadá po x vypráních, jestli neprotékají atd... Chtěla jsem doplnit do výbavičky nějaké AIO tak už jsem dvě pořídila (jsou tak krásné že jsem nemohla vydžet:-)). Zatím je synek (10m) nezkoušel...děkuji a hezký den! :-))

P.S.látkujem od 4.týdne a už dlouho se chystám něco napsat ale jsem stydlín stydlivý:-)

*zařazeno
Bunki
Pískle

11 příspěvků
22. září 2008
Příspěvekod Osma » úterý 09. červen 2009, 12:05
Ahoj, ja mam dve cushies tushies. Mam je zatim asi necely mesic, ale musim bohuzel napsat, ze bud je neumim poradne zapnout nebo nevim, ale protekaji mi. Taky se mi moc libily. Mam 7mi mesicni holcicku. Ten vsity vnitrek se nejak srazil a maji tudiz hodne volne latky v okoli nozicek a nejak se mi to otaci pres gumicky tou vnitrni vrstvou ven, a podle me, mi to kvuli tomu proteka. Dneska jsem dukladne zastrkala celou vnitrni stranu dovnitr, bylo to lepsi. Jenze u AIO plen je takovahle slozita manipulace docela na obtiz. Cetla jsem na ne reference na jinem foru a nikdo jiny s tim problemy nezminoval, tak nevim. :)
Osma
Krafařka
Krafařka

807 příspěvků
04. prosinec 2006
Příspěvekod Bunki » středa 10. červen 2009, 10:18
hm, tak syn už je ozkoušel a na to že byly tak drahé musím taky říct že mně moc netěší. Zatím teda neprotekly, ale vnitřek mi kolem zádíček taky leze ven, obě vkládačky se hodně "zdrcly"a bojim bojim že po pár praních bude z plíny bokovka a ty já nerada...ale jako repre fungujou spolehlivě, u Dr. mladej běhal jenom v plíně a jedna paní se rozplývala co za nádheru máme na zadečku:-),tak jsem lobbovala:-)) :D :D :D
Bunki
Pískle

11 příspěvků
22. září 2008
Příspěvekod Osma » středa 10. červen 2009, 10:57
Ja z nich zatim bokovky nemam, ale ten vnitrek se zdrcl opravdu dost. Za tu cenu to podle me neni ono. Ale na paradu jsou paradni. :)
Osma
Krafařka
Krafařka

807 příspěvků
04. prosinec 2006
Příspěvekod Bunki » čtvrtek 11. červen 2009, 21:54
Jo jo, hodně peněz a málo muziky...i když v létě na chalupě prcek jen v plíně - to se budou hezky vyjímat:-)
Bunki
Pískle

11 příspěvků
22. září 2008