ADV TOP
ADV LEFT

Jaké vlňáčky pro 10-ti měsíční?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Marion2000 » pondělí 29. červen 2009, 13:22
Ahoj holky, látkuji cca 1,5 měsíce a chtěla bych vyzkoušet vlňáčky. Jaké doporučíte pro učůranou drobnou holčičku 7,3kg a 10 měsíců.
Dík za rady.

*zařazeno
Marion2000
Pískle

25 příspěvků
12. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Ivuska.h » pondělí 29. červen 2009, 14:32
Marion2000 píše:Ahoj holky, látkuji cca 1,5 měsíce a chtěla bych vyzkoušet vlňáčky. Jaké doporučíte pro učůranou drobnou holčičku 7,3kg a 10 měsíců.
Dík za rady.

Pokud jsi schopná/ochotná, tak si můžeš uplést vlastní natahovací, ty při dobrém střihu rostou s dítětem (K. má od narození furt ty samé, teď váží 10 kg). Jinak bych asi brala patentkové Loveybums. Natahovací celkově moc nemusím.
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Braiva » pondělí 29. červen 2009, 19:08
Mám ráda vlňáčky s měkkým lemem Loveybums a Stacinator (na patentky) a natahovací Disany. Moje zkušenost byla taková, že jak syn začal sedět otlačovaly mu (až odíraly) tužší vlňáky nožičky, měla jsem v té době Imse Vimse...jinak jsou super, ale ten lem kolem otvoru pro nohu mu nedělal dobře.

Tuhle diskuzi jsi četla? http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=5457
...vím, že tam Llev psala recenzi různých typů vlňáčků, vybrala jsem podle toho ty Loveybums a nelituji ;)
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 29. červen 2009, 19:25
Právě jsem chtěla doporučit vlňákovou diskuzi s mým "čistě subjektivním" hodnocením... kuknu, jestli tam mám Little Beetle a KiwiPie :D
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Marion2000 » středa 01. červenec 2009, 10:53
Holky díky, na pletení nejsem,takže asi ty loveybums. Ještě jsem našla natahovací Engel jen za 210,-Kč na www.branakdetem.cz Znáte je někdo?
Ty Disany natahovací se mi zdají hrozně tlusté, malá je fakt drobek,měří 73 cm a váží jen 7,6kg. HD pleny skoro křížíme(zatím mám jen 3HDklasik nebělené),jinak užívám čč.
Mám HD fleece, ale prodávám,použily jsme 2x (na krátké spaní) a vždy protekly.Teda byly skoro suché,ale oblečení a prostěradlo durch.Tak snad vlňáčky budou lepší, v PUL se dost zapařuje.
Škoda,že není kamenná prodejna v Plzni, ráda bych je viděla, hlavně kvůli velikosti, je to přece jen dost peněz za gatě, Pul Popoliny vel M jsou nám doost velké.
Marion2000
Pískle

25 příspěvků
12. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Llevelyn » středa 01. červenec 2009, 13:42
Natahovací Engel v týhle ceně jsou jednovrstvé "spoďárky" vůbec si to jako svrchní u hodně učuraného dítka neumím představit, je to tenké a nedrží to ani okolo nožek.

Fleece provlhaj na tlak. U nás dlouho nemohly být, jen krátkou chvíli kdy ležl na zádech a potom až když víc chodil.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Marion2000 » čtvrtek 02. červenec 2009, 09:38
Jsem rozhodnutá pro ty Lovey, poraďte prosím ještě jaký šampon a impregnaci, vůbec nevím co zvolit, tak aby to fungovalo. Někde jsem četla,že ty impregnace jsou od různých výrobců různé (hustota,funkčnost?)
Díky moc
Marion2000
Pískle

25 příspěvků
12. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Marion2000 » pondělí 31. srpen 2009, 20:04
Holky díky za tip na ty loveybums crepe, jsou super, neprotečou ani téměř nenavlhnou, dobře sedí, nedělají otlaky, nevytváří zbytečný objem. Impregnaci jsem vzala Ulrichu a taky super (i když docela drahej, až dojde zkusím dle rad koupit v lékárně +namíchat se šamponem)
Ještě jednou dík.
Marion2000
Pískle

25 příspěvků
12. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Raady » úterý 01. září 2009, 14:15
ahoj,
marion ty jednovrstvé Engel opravdu neber. Jsou pro maminy, které praktikují BKM. Vydrží jedno čůrání ;)
Raady
Howgh
Howgh

7068 příspěvků
17. březen 2008