ADV TOP
ADV LEFT

BabyLoveMerino zavinovačka

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzajda » středa 22. červenec 2009, 20:15
ivčo, můžeš i jmenovat :D

ten merino úplet ze šijeme dětem jste někdo měl v ruce? je stejný (podobný) jako babylove? nebo jako něco jiného? nekouše?
silně o něm uvažuju na potah do autosedačky...
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Llevelyn » středa 22. červenec 2009, 20:51
BLM jednovrstvé, sijemdetem tu mám vzorník.. podobný je merino interlock. ;) Úplet je teninký a interlock silný je.. silný :D :D Do sedajdy bych dala beránka, chlup na osnově. Mám to v postýlce jako podložku, už i zafilcoval, takže nepustí pročurání.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Ivuska.h » středa 22. červenec 2009, 22:35
Zuzajda píše:ten merino úplet ze šijeme dětem jste někdo měl v ruce? je stejný (podobný) jako babylove? nebo jako něco jiného? nekouše?
silně o něm uvažuju na potah do autosedačky...

Ano, měla jsem v ruce všechny. Babylove jsem v ruce neměla, takže takto porovnat nemůžu, ale nekouše ani v nejmenším (ani ten s lycrou ani ten bez), je hodně pružný, takže na nějaká namáhaná místa bych to nedávala, mohlo by se to vyšoupat. Na tu autosedačku bych možná raději dala ten silný interlock, ten je dost tlustý a určitě by vydržel i celkem zátěž. Majitelka obchůdku posílá za 50 Kč vzorník, takže si to můžeš osahat.
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Ivuska.h » středa 22. červenec 2009, 22:39
Llevelyn píše:BLM jednovrstvé, sijemdetem tu mám vzorník.. podobný je merino interlock. ;) Úplet je teninký a interlock silný je.. silný :D :D Do sedajdy bych dala beránka, chlup na osnově.

Ta babylovemerino zavinovačka je fakt tak tlustá jako ten silný interlock? A že je ten úplet teninký, to je dost relativní, proti tomu, z čeho je vlněné bodýčko z H&M je to učiněný tlusťoch :D Mě se teda ten sportovní úplet na dečku pro malé mimino zdá super, maximálně tak nadvojito, z toho silného interlocku si to moc nedovedu představit.
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Zuzajda » středa 22. červenec 2009, 23:06
díky za tip ;)
Zuzajda

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Zuzula » čtvrtek 23. červenec 2009, 06:58
Ahoj,
na sijemdetem jsem objevila jenom "sportovní merino úplet", ještě tady zmiňujete merino interlock, ten najdu kde?? Díky, jsem v tom vedru trošku mimo, tak se předem omlouvám :D
Může být některá majitelka zavinky BLM tak laskavá a přeměřit ji, ať mám představu kolik je potřeba materiálu. Nebo už to nějakán šikovná duše spočtla :?: Děkuji
Zuzula
Krafařka
Krafařka

685 příspěvků
02. říjen 2006
Příspěvekod Prdelka-eu » středa 12. srpen 2009, 11:11
Ivuska.h píše:
Llevelyn píše:BLM jednovrstvé, sijemdetem tu mám vzorník.. podobný je merino interlock. ;) Úplet je teninký a interlock silný je.. silný :D :D Do sedajdy bych dala beránka, chlup na osnově.

Ta babylovemerino zavinovačka je fakt tak tlustá jako ten silný interlock? A že je ten úplet teninký, to je dost relativní, proti tomu, z čeho je vlněné bodýčko z H&M je to učiněný tlusťoch :D Mě se teda ten sportovní úplet na dečku pro malé mimino zdá super, maximálně tak nadvojito, z toho silného interlocku si to moc nedovedu představit.

Takže, díky Zuzajdě jsem majitelem original BLM (vypadá to, že se mi povedlo barvu ustálit ;) ) a dovezla jsem si vzorník sijemdětem.... a musím říct, že ta originál je teda o poznání tenčí, než ta slabší vadianta Merina... mnohem blíž to je tomu sportovnímu úpletu.
Obrázek
Obrázek - zdravé přebalování a nošení dětí, ekodrogere a další
Prdelka-eu
Treperenda
Treperenda

1328 příspěvků
30. září 2008
Kladno
Příspěvekod Meowth » pondělí 28. září 2009, 20:18
ahoj holky, snad to nezapadne :)

tak jsem se dockala a jsem taky nadsenou majitelkou BLM zavinovacky :erik: (Dorotko jeste jednou moc diky!) ale mam dotaz! je nejaky navod na to jak tam to mimino zamtat? jsem asi kopyto a nejak ho tam neumim hezky utahnout tak jak je to na tech fotkach... :(
nejlepe pro me by byl nejaky foto navod :D
Obrázek
Obrázek
Meowth
Howgh
Howgh

5168 příspěvků
24. září 2006
Píšť
Příspěvekod Ivuska.h » pondělí 28. září 2009, 20:23
To, co má BLM na webu je tento styl:

Obrázek

Bez toho založeného kraje:

Obrázek
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Meowth » pondělí 28. září 2009, 20:25
Ivusko diky moc :hura: ja jsem neumela nic najit. jsem nejaka otupela po tom porodu :oops: :D
zitra ho tam umotam a konecne snad nafotim nejake roztomile fotky :D
Meowth
Howgh
Howgh

5168 příspěvků
24. září 2006
Píšť
Příspěvekod Aaala » pátek 06. leden 2012, 08:55
Ahoj, zkouším obnovit - nemáte prosím někdo tušení, zda a případně jak se ještě dá sehnat BLM zavinovačka kroěm objednávky přímo od výrobce z Nového Zélandu?

Moc děkuju!

A.
Obrázek

Obrázek
Aaala
ZRNKA tým
ZRNKA tým

903 příspěvků
06. leden 2009
Praha
Příspěvekod Maggiemae » pátek 06. leden 2012, 09:01
Aaala píše:Ahoj, zkouším obnovit - nemáte prosím někdo tušení, zda a případně jak se ještě dá sehnat BLM zavinovačka kroěm objednávky přímo od výrobce z Nového Zélandu?
A.

Mám pocit, že ne, já ji koupila z druhé ruky. Ale zkušené přísahají na to, žei merinostar je podobně dobrá.
Maggiemae
Howgh
Howgh

5117 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Aaala » pátek 06. leden 2012, 11:20
Kebušo, jaká barva? Měl by to tedy být dárek, takže nová by se hodila víc, ideálně i s čepičkou, ale to už je asi vážně sci-fi... :(
Aaala
ZRNKA tým
ZRNKA tým

903 příspěvků
06. leden 2009
Praha
Příspěvekod Aaala » pondělí 09. leden 2012, 12:28
Kebušo, mohla bych prosím nafotit? A jakou cenu by sis představovala? Díky!
Aaala
ZRNKA tým
ZRNKA tým

903 příspěvků
06. leden 2009
Praha