ADV TOP
ADV LEFT

Itti bitti plenky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bondulka » sobota 08. srpen 2009, 23:07
Ahoj všem,

pátrám trochu po zkušenostech s plenkami Itti bitti. Znáte je někdo a jaké s nimi máte zkušenosti. Vážně fungují tak, že stačí vyměnit jen vnitřní vrstva a nebo je to jen lákadlo?

díky a ahojda všem

bondulka

*zařazeno
Bondulka
Pískle

11 příspěvků
08. červen 2008
Příspěvekod Kindermula » neděle 09. srpen 2009, 08:12
Ano, určitě, i když já to zrovna nedělám, mám plenek poměrně dost. Jsou poměrně dobřě schnoucí plenky, malé, nedělají veliký zadeček u miminka. Koupit rovnou největší velikost.
Kindermula
Pískle

99 příspěvků
26. červenec 2009
Příspěvekod E-liska » neděle 09. srpen 2009, 08:30
Předpokládám, že jde o Itti Snap in One... Máme je především "do společnosti"(Do města, k doktorovi, na návštěvy apod.). A pro tento účel jsem s nimi velice spokojená. Celou látkovou výbavu bych si z nich ale nepořizivala. Při tekutějším bobíku často protečou, jsou tedy vhodnější až pro mimina na příkrmech. V pohodě se dají vyměnit jenom ty vkládačky, jsou i dost savé, taky relativně rychle schnou. To ale jen v případě počůrání, bobík se většinou dostane i na svrchní katě. Takže náš systém vypadá následovně: jedeme na celý den do města, malé obléknu jednu itti, s sebou mám náhradní "náplně" (2-3 kusy) + jedny náhradní kalhotky+ pro sichr jednu jednorázovku+igelitku na špinavé plínky+ubrousky a krém na prdelku. Svrchní kalhotky střídám. Taky jsem pro to, koupit rovnou velikost L.
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Dacanka » neděle 09. srpen 2009, 18:26
mám jednu zelenou v Lku s jednou vsadkou na vyměnění, pokud by měl někdo zájem napište, ráda ji pustím dál, Lukešovi nesedí :(
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 17. srpen 2009, 20:46
ahoj,

ja jich mam nekolik. jako repre pleny jsou pekne, ale malo kdy jen vymenim ten vnitrek. diky te latce, co je uvnitr jsou celkem rychle citit svrchnaky, takze prepiram. klukova bobika take ty vkladacky neudrzi.

jinak dobry, na koukani super, jen doporucuji vetsi velikost, je to drobotina a neocekavat super savost.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Novako » pátek 21. srpen 2009, 12:54
Moje nejoblíbenější plíny. Dělají mikro zadeček, vnitřek opravdu lze vyměnit a co je nejbáječnější, dovnitř se dá dát třeba vv 1 nebo důkladně poskládaná čč. Vnější část plenky používám většinou 2x. Můžou protéct u hodně čůracích dětí nebo pokud se špatně nainstaluje ten vnitřek. Vaječinu bezproblémů zachytí, jen to schytá i ta svrchní část. Celou výbavu bych z ní určitě nedělala. Velikost určitě Lko (sedí už od 6 kg), Mko je prý hodně malé. Na to, jak jsou malé, nasají toho poměrně dost.
Novako
Žvatlalka
Žvatlalka

137 příspěvků
18. listopad 2008