ADV TOP
ADV LEFT

Učící kalhotky BAMBINO MIO, IMSE a další

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mamullinka » pondělí 12. únor 2007, 09:35
Ahojík holky,

v sobotu jsem zakoupila malé učící (treninkové) kalhotky od bambino mio. Dnes je poprvé dala a při první malé nehodě malá byla celá mokrá protekly. Po této nehodě jsem jí dala na nočníka vyčůrala se takže to byla jen malá nehoda. Poradíte co s tím???

Nezdá se mě, že při každé nehodě budu muset malou převlíkat. Myslela jsem, že to "nehodu" vydrží.

Díky petra

*zařazeno
Mamullinka
Krafařka
Krafařka

696 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Amazonka01 » pondělí 12. únor 2007, 11:18
Petro,ale oni to tam uvádějí...tohle jsou kalhotky vyloženě na to,že chytnou učůrnutí.....tj. když už dítě na nočník umí,ale ne vždy to stihne při prvním nutkání...takže i malá nehoda proteče,fakt jen učůrnutí...takový to : "mamí,čůrat...už čůrám...." než se stihnou svlíknout kalhoty...mám je,a svojí funkci na tohle plnily na jedničku,ale fakt jsem je dávala,až když jsme na nočník chodily spolehlivě...akorát tak 1x z 10 pokusů se to "nestíhalo" úplně

O něco lepší jsou tréningovky Imse Vimse ( www.pisisvor.cz ) ale taky to nejsou pleny jen toho chytí víc...
"Na tragickej život jsem já pes!"
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Mkempna » pátek 23. únor 2007, 21:06
Ahoj,
můžu se zeptat, jak dlouho ty Imse schnou ? Ať vím, kolik je jich třeba do výbavy.

Díky,
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Girra » čtvrtek 02. srpen 2007, 21:32
My ještě s tréninkovýma kalhotkama nemáme vlastní zkušenost, ale zrovna předevčírem mi říkala kamarádka, že ty BM tréninkáče jim vůbec nevyhovují, protože malá má tenká stehýnka, takže jí to proteče KOLEM nožiček - ne že by to provlhlo/proteklo normálně spodem.
Tak jestli to u vás není ten stejný případ?
ObrázekObrázek
Girra
Klábosilka
Klábosilka

314 příspěvků
17. březen 2007
Příspěvekod Klaris » pátek 03. srpen 2007, 08:53
já mám vyzkoušené ty Imse - fakt jsou krásné, měkoučké, dobře sedí, schnou teda pěkně dlouho - jelikož jsem je sušila vždy za vlhkého počasí tak to bylo tak 2dny, na sluníčku by to bylo asi rychleji. Měli jsme je jen půjčené a použili je párkrát - v té době už malá chodila docela spolehlivě na nočník - tedy doma, takže doma chodila bez, to jsem jen občas vytírala podlahu a prala tepláky ;) , gaťky jsem brala ven jako pojistku. Měla jsem jen dvoje a to je docela málo , pokud by se měli používat celý den - vzhledem k tomu schnutí.
Chvíli jsem jí je dávala na noc místo plíny - ona většinou v noci už nečůrala a tak kdyby to nestíhala v noci na nočník - no jednou do nich pustila plnou dávku a výsledek byl - trenérky mokré zevntiř i svrchu, pyžamko vlhké, postýlka suchá :-) Takže asi přece jen sají poměrně dost.

Na druhé dítko je určitě koupím (nebo půjčím znovu :-) )
ObrázekObrázek
Obrázek
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8365 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Tulenik » středa 08. srpen 2007, 20:18
Ahoj, zdravím...

díky za tohle téma - nemáte někdo zkušenosti ještě s tréninkovkami od Popolini?
Tulenik
Pískle

31 příspěvků
05. srpen 2007
Příspěvekod Julinky » čtvrtek 09. srpen 2007, 14:17
Tréninkovky od popo jsou asi nejvíc bachratější, je v nich v té středové části všitý flanelový pruh - skoro jako flanelová vkládačka od popo.
Vypadají více jako plenka, než jako kalhotky a taky celkem pojmou i větší učůrnutí.
Ten svrchní materiál je úplně stejný, jako u popowrap.
ObrázekObrázek

Obrázek
Julinky
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
10. prosinec 2006
Čáslav
Příspěvekod Droping » čtvrtek 04. říjen 2007, 18:04
Ahoj.
Jak to vypada s ucicimi kalhotkami a udrzenim hovinka?

Malej chodi curat celkem v pohode, ale nerika si, musim ho hlidat. Kadi ale jen do plen nebo slipu, do nocniku ani zachodu ne. Sice mi vzdycky zopakuje, ze ho... patri do zachoda, ale nic.
Navic uz zase kadi 4-6 denne a ja mam ruce samej ekzem, jak to furt smudlam v umyvadle. Kdyz mu dam ale plinu, tak nebude chodit ani curat.
Hovnajs ma spis ridci, takze to ma vzdycky vsude, takze peru i gate, kolikrat i ponozky a sem tam i boty a musim ho sprchovat.
Uz me to fakt stve, jaky je prase, je schopnej udelat scenu, ze zakopl a ma mikroskopicky smitko na ruce, ale ze ma nas.... az v botach mu nevadi.
Bohuzel s jeho ekzemem je to na pytel, uz zase ma zadek uplne rudej, jak furt kadi, tak se snazim, at ma pliny, co nejmene, tedy jen na spani, pokud se nepokadi, tak zvladame i venku a treba cely dopoledne bez nehody.

Vyresi neco ucici kalhotky, tedy nebudu muset prepirat nic jinyho nez je?
A kolik jich mam pripadne vzit?

Diky
Droping
Krafařka
Krafařka

660 příspěvků
25. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Dalif » středa 17. říjen 2007, 18:57
ahoj,

chystam se tedy IV trenerky koupit pro Vitka, ale jakou velikost ? ma cca 12kg...

diky za odp. D
Vitek 10/2005, Zuzka 4/2007, Borivoj 10/2010
Dalif
Howgh
Howgh

5174 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bianka » pondělí 04. únor 2008, 14:40
Ahoj děvčata, nezkoušela jste některá jako trénovačky Mokomidi vlňáčky?
V případě že jo, tak jakou máte zkušenost?
Ondra (9), Zuzka (7)
Bianka
Diskutérka
Diskutérka

2288 příspěvků
03. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Klaruse » pondělí 18. květen 2009, 13:04
Ahoj, neexistují nějaké kalhotky, které zachytí normální čůrání. Zkoušla jsem jednorázovky a jsou v pohodě, ale zatím máme (jak kd\( pořád velkou spotřebu, tak bych docela uvítala látku...
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 18. květen 2009, 13:17
Klaruse.. normální vyčurání poberou látkovky, jestli to chceš jako treningáče, tak vezmi kapsový nebo AIO / vše v jednom/ , kapsovky jen vycpeš. Svrchní vrstva je nepromokavá.

Obrázek
Obrázek
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Klaruse » pondělí 18. květen 2009, 13:21
No to já vím:-) Vyzkoušila jsem jich dost - mě jde o to že ty gatě jen natáhnu a nic nemusim zapínat. A jednorázový fungují normálně jako plenky....Tak jsem dougfala že by něco takového bylo i vlátce no...
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 18. květen 2009, 13:26
Natahovací jsou jen tréningovky a ty zase nepoberou plné vyčurání, to je proti logice ;) Já AIO jako "treningáče" mám, zapínání mi neva, je to vcukuletu, mokrý můžu sundat bez sundavání gatí a štramplí...

Takže natahovací látkové plenky bez zapínání neznám, asi neexistují. Jsem to prve nějak nepochopila na co se ptáš.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Hanele » pondělí 18. květen 2009, 13:43
jj, natahovací a docela sací jsou tréninkové kalhotky baby lucy.
jsou vycpané tak akorát na jedno větší vyčůrání (a to toho Jeník umí najednou vyčůrat opravdu hodně), jen, když se pak třeba vrtí, tak někdy protečou... ale pro děti, které se přiznají, že je něco v plíně ideální ;), cena taky příjemná ;)

http://www.slune.eu/index.php?main_page ... cts_id=247
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006