ADV TOP
ADV LEFT

Pleny Sketch

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kroll » čtvrtek 14. leden 2010, 18:06
Ahoj,
mam dve AIO a moc spokojena nejsem, uz ted nam mirne protekaji a to malymu neni ani mesic :-? Zachazim s nimi setrne, peru na nizkou teplotu a samo bez avivaze...
Obrázek
Obrázek
Kroll
Klábosilka
Klábosilka

505 příspěvků
15. říjen 2007
Pardubice
Příspěvekod Kejmiska » čtvrtek 14. leden 2010, 19:08
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Margarett » pátek 15. leden 2010, 10:10
Ahoj, tak já jednu Sketchku mám, dostala jsem ji gratis za velkou objednávku. Je bavlněná na snapku, lehoučká, rychle schne a musí se ještě něčím vycpat, protože je tenká. Používám ji, dělá malý zadeček, dávám ji malému na lezení, ale žádné terno to není. Druhou bych si nekoupila, mám radši zapínací a savější. Ale někomu můžou vyhovovat, hlavně nejsou drahé. Měla jsem v ruce i jiné druhy plenek Sketch, ale nenadchly mě. Nepřipadají mi moc kvalitní a celkově té firmě Medley nedůvěřuji. Prezentuje se jako česká, ale já o tom pochybuji. Jestli máš možnost, nech si plenky předvést a objednávej opatrně, až jak se Ti osvědčí. Z těch levnějších mám ráda třeba BL organic 3v1, na tu cenu ujdou.
Margarett
Pískle

27 příspěvků
17. prosinec 2009
Sev. Morava
Příspěvekod Melina » pátek 13. květen 2011, 17:24
Tak já se teda musím zastat, koupila jsem si startovací sadu - 10 ks různých kalhotkových plenek + 2 svrchňáky za super cenu, používali jsme dost a byla jsem docela spokojená. Akorát teda svrchňáky byly menší, i jsem tu zakládala diskuzi, kde dělám chybu, ale na novorozence plínky za hubičku a fakt dobrý, škoda, že z nich malej už vyrostl. Po zkušenosti s těmahle plínkama jsem u látkování zůstala, i když z finančních důvodů koupila "jen" čč, ale prostě jsem za dobrej peníz zjistila, že mi látkování nebude dělat potíže.
ObrázekObrázek
Melina
Howgh
Howgh

5922 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk