ADV TOP
ADV LEFT

Plenky JULIANA

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Atama » pondělí 08. únor 2010, 18:17
ahoj, můžu se zeptat na zkušenosti s touto plínkou?
Jsou užší nebo dělají objemnější zadeček?
Děkuji.
A.

*zařazeno
Atama
Diskutérka
Diskutérka

2558 příspěvků
02. březen 2007
Příspěvekod Atama » pondělí 08. únor 2010, 18:18
Atama
Diskutérka
Diskutérka

2558 příspěvků
02. březen 2007
Příspěvekod E-liska » pondělí 08. únor 2010, 18:24
Pokud jsem správně pochopila, že plenka je CELÁ flísová, je naprosto k ničemu. Flís je dobrý buď jako separační vrstva, která odvede vlkho do savé vrstvy z jiného materiálu (bavlna, bambus, konopí, dejme tomu ještě nějaký PES) a zadaček je v suchu, nebo jako materiál na svrchňáky, ale sám o sobě flís NESAJE!
Ale třeba to jen blbě chápu...
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Dacanka » pondělí 08. únor 2010, 18:55
jak píše Eliška, do téhle plínky se ti nic nevsákne :-?

Eliško pPES jako takový savý není,je tohladké vlákno,které nemá schopnost nasávat tekutiny, leda nějaká směska přírodního vlákna s PES
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Atama » pondělí 08. únor 2010, 20:10
OK, děkuju za názory!
Já jsem dnes otevřela MMB a ona na mě vyskočila..(kupuju pro kamarádku..). Zdála se mi pohledná ;) :D
Díky!
Atama
Diskutérka
Diskutérka

2558 příspěvků
02. březen 2007
Příspěvekod Harpyje » pondělí 08. únor 2010, 21:11
napsala jsem jim dotaz na materiál sací vrstvy - osobně neznám nikoho komu by celoflísový vyhovovaly, tak si to chci ověřit- třeba to maj jen blbě popsaný . taky nabízej vkládačky. o kterých vubec nepíší materiál ani rozměr, a rovněž separačky - rovněž bez materiálu a rozměru
a předpřipravený mají i místo pro froté plenky- tak jsem se jich zeptala, jestli je v dohledné době budou mít - snad odpovědí :-) hodim to pak sem.

Jinak se mi ten design i střih se mi líbí, tož do těch frotáčků bych možná i šla.

har.
Harpyje
Krafařka
Krafařka

854 příspěvků
07. leden 2008
Příspěvekod Harpyje » úterý 09. únor 2010, 11:04
holky mám odpověď z webu juliana.cz

vypadá to docela zajímavě, takže o nich budu uvažovat, jen na dokoupení pár věcí, protože jinak mám po prvním prckovi.

Dobrý den .....
naše vkládací plenečky jsou všechny ušité z bavlněného froté právě kvůli savosti plenky .I ty flecové mají jádro z froté ,aby plenka byla savá.Nyní přidáváme froté vkládací plenku k plenkám flecovým zdarma jako dárek,Tím se savost plenky ještě zvýší .
Froté plenky budeme vkládat do našeho e shopu během tohoto týdne a ty jsou celofroté s froté jádrem a maximální savostí.
Separační plenky které máme v nabídce jsou z viskozy a nelze je vhazovat do wc,ale připravujeme do nabídky i separačky ekologické s možností vhazovat do toalety.:-)
Přeji Vám štastnou volbu při výběru plenek :-) Jsou opravdu skvělé,mám s nimi osobní zkušenosti...narodila se nám po sobě dvoje dvojčátka ,tak to byla téměř nutnost :-)
Harpyje
Krafařka
Krafařka

854 příspěvků
07. leden 2008
Příspěvekod Breburda » středa 10. únor 2010, 03:23
Ahoj,
kamarádka mě na Juliany upozornila, že se jí líbí a hned si je i objednala.
Už by je měla mít i doma, zatím netestuje, :mimikluk: se do aprýla dopéká v bříšku :)
Martin 5/04, Verunka 2/08, Tom 7/09
.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.
Fotoprojekt 52 http://brebu52.blogspot.com
Breburda
Treperenda
Treperenda

1477 příspěvků
04. listopad 2007
Liberecko
Příspěvekod Trixl » středa 10. únor 2010, 16:37
Tím flísem by to mělo protéct, mám jednu noční s flísem uvnitř pro starší holku, měla jsem flísové separačky, kapsové plíny s flísem uvnitř a ok. Jde spíš o to jestli ti mrně snese flís, já se jich musela u malé zbavit, protože z nich byla opruzená.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Jmakovka » úterý 30. březen 2010, 07:42
Ja bych z toho odpárala tu "savou" vrstvu a máte z toho docela levný fleesový kalhotky... :) - pod to pak nějakou pořádnou plenku (froté, bambus nebo aspoň flanel pro malé, či něco podobného)
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009