ADV TOP
ADV LEFT

plenky Anavy

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janyllka » čtvrtek 08. duben 2010, 16:19
Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s plenkami Anavy, co se týče savosti, k jaké značce se dají přirovnat.
a pak ještě anavy vlňáčky, jak moc jsou odolné, neprotékají, můžou být oboje i noční?
Dík.

*zařazeno
Janyllka
Pískle

18 příspěvků
21. leden 2008
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 08. duben 2010, 16:39
A jinak jsou pochopitelně úžasné :erik:
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Lo » čtvrtek 08. duben 2010, 16:48
Anavy muzu doporucit, my uzili nejvice vlnacky.
Co jsem darovala kamaradkam z teto znacky, tak jsou take spokojene :)

Vrele doporuji i obleceni :)
Lo
Kecka
Kecka

1628 příspěvků
06. prosinec 2007
Příspěvekod Kejmiska » čtvrtek 08. duben 2010, 16:59
já ji v ruce bohuzel nemela, nechala jsem ale poslat jednu plinu kamaradce jako darek na novorozene a je moc spokojena.
Jinak urcite jeste holky napisou vic ;)
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Baflen » čtvrtek 08. duben 2010, 17:06
S plenkou celobambusovou Anevy jsem spokojená, jen teda určitě není jednovelikostní, malá při svých 8kg jí má už tak tak. Vlňáčky mám jednovelikostí i natahovací, obojí jsou dobré. ;)
Baflen
Pískle

32 příspěvků
30. červen 2009
Příspěvekod Biba » čtvrtek 08. duben 2010, 17:08
To Ivuška určitě ráda slyší :D

Vyzkoušené nemám, neb já lenoch používám jednorázovky, ale jsou krásné!
Biba
Howgh
Howgh

5127 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Romisek » čtvrtek 08. duben 2010, 20:05
Měla jsem je v ruce, jsou pěkňoučké, heboučké, akorát bych měla strach, jestli se nebudou vytrhávat patentky.
Romisek
Treperenda
Treperenda

1376 příspěvků
30. květen 2007
pod Orlickými horami
Příspěvekod Baflen » čtvrtek 08. duben 2010, 20:11
Romisek bambusovou Anevy používám už víc jak 4 měsíce a patentky stále drží perfektně a to samé u jednovelikostních vlňáčků i tam patentky drží super. ;)
Baflen
Pískle

32 příspěvků
30. červen 2009
Příspěvekod Anavi » čtvrtek 08. duben 2010, 21:27
No toto, toto, už i plenky............ :makeup:
Anavi
Treperenda
Treperenda

1117 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Eliza82 » čtvrtek 08. duben 2010, 21:39
Jaké konkrétní plenky od Anavy máte vyzkoušené? Já si chystám objednat jednovelikostní bambusovo-biobavlněnou plenku a pak jednovelikostní vlňáčky. Je ten materiál opravdu tak jiný (např. oproti Haipa Daipa), jak jsem slyšela?
Eliza82
Pískle

1 příspěvků
18. únor 2010
Příspěvekod Baflen » pátek 09. duben 2010, 05:44
Eliza materiál čeho myslíš? Plenek a nebo vlňáčků? Bambusová plenka je stále heboučká. Jestli myslíš materiál vlňáčků, tak jsou super tenké, poddajné a perfekně drží, neprovlhají........když mi došly, tak jsem tomu moc nevěřila že budou dobré držáky, ale opravdu jsou. ;)
Baflen
Pískle

32 příspěvků
30. červen 2009
Příspěvekod Ivuska.h » pátek 09. duben 2010, 08:47
Eliza82 píše:Jaké konkrétní plenky od Anavy máte vyzkoušené? Já si chystám objednat jednovelikostní bambusovo-biobavlněnou plenku a pak jednovelikostní vlňáčky. Je ten materiál opravdu tak jiný (např. oproti Haipa Daipa), jak jsem slyšela?

Asi máš namysli ty na snapku, že? V materiálu jsou proti HD dva rozdíly -- je to úplet, takže to mírně pruží, čímž se dosáhne lepšího "utažení" kolem dítěte. Druhý rozdíl je, že to není froté, ale velur, neboli samet, prostě to nemá smyčky ale jednotlivé chloupky, takže je to ve výsledku měkčí.

Já je teď mám na Ondru hodně ráda, materiál trochu zhrubne, to zas tady nebudu nikomu namlouvat, že ne, ale není to žádná hrůza. A v případě používání sušičky to bude určitě mnohem lepší.

Jinak díky všem za pozitivní reference :erik:
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Medvidka » pátek 09. duben 2010, 10:35
Mám bohužel zatím jen jednu jednovelikostní Anavy plenku na patentky a je mou nejoblíbenější. Zaprvé má skvělý střih (používáme asi od 7 kil a nějakých 65 cm, máme holčičku s celkem obstojně velkou prdelkou, ale jinak je celkem štíhlá...no typická Slovanská baba) a zapínání na 3 patentky proti sobě na celkem velké délce je super, nikde jsem to ještě neviděla, nikterak se to nekroutí, nevylízá bokem (jako mi to dělají třeba Itti Bitti). Prostě ta plenka sedí jak přibitá (teda zapnout ji na tu naši malou chobotnici je děsný boj, ale to se vztekám u každé plínky, ...i těch na sucháč, protože než zapnu jednu stranu, už je na břiše a zdrhá z přebalováku, pak je to nakřivo...).
Materiál je báječný, vnitřní sametová vrstva je měkoučká a potisky si taky každý vybere dle svého vkusu. Bohužel jsem tyhle plenky objevila až poté, co jsem nakoupila skoro celou výbavu...
A patentky drží dobře, jsou stejné jako MommysTouch, IttiBitti,BabyIdea... tak nemají důvod nedržet :-)

Jo malá má teď asi 9,5 kg a je jí úplně v pohodě, tříletému hubenému bráškovi je taky dobře, jen už je víc boková. Ale tím, že je tak pěkně obepnutá, sedí jak přibitá. A gumičky jsou pěkně měkké, netlačí, ale drží. U některých jiných plenek tlačí, pokud se plenka víc utáhne, tady tyhle se přizpůsobí.
Medvidka
Pískle

6 příspěvků
30. říjen 2007
Brno
Příspěvekod Janyllka » pátek 09. duben 2010, 11:37
Že jsou na ně dobré reference jsem slyšela, taky se mi líbí, ale narazila jsem i na to, že savostí jsou spíš jako průměrná denní plena, a protože první dítko bylo dost učurané /spíš jen BE a vycpané SW jsem používala/, tak by mě zajímala tato stránka.

a z vlňáků jsou lepší víc ty natahovací nebo na druky. Ty na druky mají totiž podobný styl kolem nožek jako lovísky /ta nařasená gumička/ a lovísky nám protékaly /z vlňáků mám dobrou zkušenost s BI a Disana natahovačky jako držáky/
Janyllka
Pískle

18 příspěvků
21. leden 2008