ADV TOP
ADV LEFT

klasické čtercovky a vlňáčky?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mrafenec » pondělí 07. červen 2010, 08:41
ahoj, pořídila jsem malýmu (13m)na léto svrchní vlněné kalhotky, aby větral. používám klasické čtvercové plínky (látkovky)... a nějak nemůžu přijít na to, jak to udělat, aby se mu ve vlňáčcích plínky nerolovaly. zkoušela jsem použít i snapku, ale jelikož je živej, většinou se uvolní a bojím se, aby ho nepoškrabala...
v klasických PUR svrchňáčcích tenhle problém nemáme.
poradíte, jak plínku/plínky skládat? díky :-)

*zařazeno
Mrafenec
Žvatlalka
Žvatlalka

134 příspěvků
21. červen 2009
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 07. červen 2010, 08:58
Mraf, koukni do látkové diskuze, na sklady. Klasické čtverce narovno udrží lépe zapínací vlňáky.

Látkové diskuze TU http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... forum&f=82
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Hanele » pondělí 07. červen 2010, 08:58
Mrafenec - skládám na novorozenecký sklad http://www.latkovepleny.cz/skladani-plenek
a do toho druhou plenku na osminy... snapku (ty horní dvě pacičky) to chce dát několik centimetrů pod horní okraj
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Mrafenec » pondělí 07. červen 2010, 09:03
jo jeste: jsou to takovy ty pleteny vlnacky s pruznym hornim lemem, co se natahujou jako puncochace, nemaji zadne suche zipy ci jine zapinani
Mrafenec
Žvatlalka
Žvatlalka

134 příspěvků
21. červen 2009
Příspěvekod Pajis » pondělí 07. červen 2010, 09:07
Taky skládáme novorozenecký sklad (u nás teda bez dalšího vycpávání stačí) + snappka. Jen se mi občas uvolní ta spodní pacička snappky a zakousne se do vlňáků, a když si toho nevšimnu, při sundavání kalhotek si vytáhnu nějaké oko :( . Zkus tu snappku nahoře trochu víc utáhnout, sama by se uvolnit neměla.
Mám vlňáky BabyIdea Longies, Bundle of Joy natahovací malé kalhotky a doma růčo pletené...
Miri 3/09 + Viki 10/10 + Zuzanka 4/13
Pajis
Klevetnice
Klevetnice

3775 příspěvků
10. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Lasicka » pondělí 07. červen 2010, 10:34
Pajis, prosím Tě, a jak často přebaluješ? Já dávala 4covky 2 + jádro a musela jsem přebalovat tak jednou za hodinu a půl a bylo to nacucaný fest.
Lasicka
Howgh
Howgh

9061 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Gedžitka » pondělí 07. červen 2010, 10:39
Mrafenec, a co vyzkoušet zavazovačky? Ty ti udrží čtvercovku a vlňáčky pak v pohodě natáhneš...
Obrázek+Obrázek+Obrázek=Obrázek
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Silkas » pondělí 07. červen 2010, 10:47
Ahoj, tak já skládám čtvercovku na draka, dovnitř vv, nebo další čč, uchytím snapkou a přes to pletené vlňáky. Nic se mi neroluje, nevytýká, max. spokojenost. Jo a syn má 20m, 14 kg, živej ažaž :-)
Silkas
Žvatlalka
Žvatlalka

187 příspěvků
13. leden 2009
Brno
Příspěvekod Bludicka » pondělí 07. červen 2010, 10:59
U nás od doby kdy místo čtvercovky v novorozeneckám skladu používám zavazovačku disana a ještě zpevňuju snapkou, tak naprosto v pohodě. Nafoceno na miminku, ale úspěšně ozkoušeno na živějším batoleti ;)
Obrázek
snapkou přichytku konce zavazovačky ke čtvercovce narovno
Obrázek
převážu
Obrázek
natáhnu vlňáky a u batolete to přežije i prolízačky a skluzavku na dětském hřišti
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Bludicka
Drbna
Drbna

4237 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Cicinka » pondělí 07. červen 2010, 12:02
Ja prosim tez hlasuju z vazacky Disana, jsou super, mekoucke, pruzne, davala jsem snapku, ale uz je umim utahnout i bez ni. A to je davam na ditko, ktere ma pres rok, takze rozhodne nejsou jen pro mala miminka.

Kdyz dam ctvercovku, tak dam na draka, do ni na dvanactiny dalsi. Snapku utahnu, mokra plinka trochu povoli, tak aby to drzelo.
Cicinka
Klábosilka
Klábosilka

506 příspěvků
05. červen 2008
Příspěvekod Pajis » pondělí 07. červen 2010, 12:27
Lasicko - přebaluju, když se počůrá - někdy po půl hodině, jindy po třech... V noci vydrží suchá celou noc (většinou), když ráno rychle reaguju, vydrží na nočník. Ale ona nesnese být v mokrém ani vlhkém - žádné stay dry separačky ani fleesové vnitřky, stejně to pozná, že je mokrá...
Pajis
Klevetnice
Klevetnice

3775 příspěvků
10. květen 2009
Plzeň