ADV TOP
ADV LEFT

Plenkové kalhotky SKETCH - co dělám špatně?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Melina » čtvrtek 09. prosinec 2010, 08:02
Ahoj,
zakoupila jsem kalhotové plenky za výhodnou cenu, k nim svrchňáky zdarma, ráno plna nadšení malýho začala balit, plenka super, svrchňáky jsem dopla dle fota, je to fakt dost natěsno. Obojí vel. 1, tzn. dle výrobce do 10 kg, malej má cca 5,7 kg, tohle mu za pár dní nebude :( Nebo to balím špatně?

Obrázek
ObrázekObrázek
Melina
Howgh
Howgh

5922 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Tapi » čtvrtek 09. prosinec 2010, 08:24
Ahoj Melino, já ti můžu jen napsat, že tomu mojemu už je velikost 1 dávno malá :-? podle mně to výrobce špatně odhadl, to je celé. nebo je to na hubenější mimina, co jsou spíš dlouhé. jak bys to mohla balit "špatně", mi není úplně jasné.
ObrázekObrázek
Obrázek
Tapi
Klábosilka
Klábosilka

513 příspěvků
25. březen 2007
Valašsko
Příspěvekod Melina » čtvrtek 09. prosinec 2010, 08:36
No já fakt nevím,už když jsem tu plínku položila na ty svrchní, vypadalo to tak tak, pak jak jsem to zapla,tak jsem ještě musela tu plínku dovnitř nacpat, no přišlo mi to děsný :roll: To mám za to, že jsem se nechala chytit na cenu :-?
ObrázekObrázek
Melina
Howgh
Howgh

5922 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Matap » čtvrtek 09. prosinec 2010, 08:59
Ahojky,

zapnuté to máš určitě dobře. Skoro to vypadá, že si výrobce spletl jednotky hmotnosti a místo 10kg by mělo být 10 liber :roll: Zkusila bych reklamaci nebo výměnu.

Mata
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Llevelyn » čtvrtek 09. prosinec 2010, 21:35
jestli mě oko neklame, tak jediný co děláš špatně je.. výběr výrobce :D , plenky Sketch jsou nebetyčný shit. Zkoukni místní plenkovou diskuzi, tam je to popsáno. Hodila bych to prodejci na hlavu..
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Sykorka » čtvrtek 09. prosinec 2010, 21:39
Holky, ja tu diskuzi s dovolenim prejmenuji, at je v ni i nazev plinek, jo? ;)
Sykorka
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

887 příspěvků
21. září 2006
Pod velikým kopcem
Příspěvekod Kejmiska » čtvrtek 09. prosinec 2010, 21:44
ja je bohuzel onehda videla na ebay, no pekna vizitka zeme, kde latka docela frčí :(

melina, je mi to lito, zkus je vratit. :(
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Definitiv » pátek 10. prosinec 2010, 18:50
Ahoj,

špatně neděláš vůbec nic. Jedinou tvojí chybou bylo, že jsiasi načetla málo recenzí. Vybrala sis bohužel tu nejhorší možnou značku látkových plenek, která snad na českém trhu je :( Plenky jsou totálně velikostně nepadnoucí, křivě šité, střih jemezi nohama nesmyslně široký. Savé vlastnosti plenek jsou obdobně strašné. O Vánocích na Sketch budu psát recenzi, tak kdyžtak pak hodím odkaz (jestli se to smí).
Kdybys potřebovala poradit s vběrem plenek, kldině se na mě obrať, není problém.
Jinak doporučuju reklamaci s ohledem na nepadnoucí velikost, alespoň bys peníze dostala zpět.

Jo a jen pro úplnost dodávám, že od Sketch mám všechny plenky, které byly na prodej toto léto, takže rozhodně nesoudím podle jedné nepovedené plenky. Všechny jsem je zkoušela a poctivě, co moje nervy vydržely.
Tož tolik k české kvalitě :( Naštěstí máme i jiné výrobce, kteří to dost napravují ;)

Def
Definitiv
Žvatlalka
Žvatlalka

119 příspěvků
02. leden 2010
Příspěvekod Melina » pondělí 13. prosinec 2010, 11:11
Ahoj,

bohužel jsem se sem nedostala dřív, teda ale vůbec jste mě nepotěšily. Nakoupila jsem 10 plenek za 780,- + dvoje kalhotky zdarma, bylo to v aukci na MMA, všechny vyprané, to nevím, jestli mi je vezmou zpátky :( :(
ObrázekObrázek
Melina
Howgh
Howgh

5922 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Raady » pondělí 13. prosinec 2010, 11:18
Melina, opravdu chyby není v tobě, ale v kalhotkách. Dle zkušeností maminek patří na našem trhu k těm nejhorším.
Přeji šťastnější ruku ve výběru dalších plenek. Opravdu se vyplatí číst diskuze látkujících maminek. Načerpáš hodně info a praktických rad ;)
Raady
Howgh
Howgh

7068 příspěvků
17. březen 2008
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 13. prosinec 2010, 11:26
meli, spatne nedelas nic, jsou to s.m.e.j.d.y. pred nakupem se zkus kouknout do latkovacich diskuzi nebo vznest dotaz na drbarnu ;-) vseobecne se tyto pleny nedoporucuji ...
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Definitiv » úterý 14. prosinec 2010, 11:35
Meli - tak jestli jsi je koupila v aukci, tak se obávám, že máš smůlu. Na to se žádná záruka nevztahuje. Maximálně reklamace pro nepravdivé uvedení stavu, ale nejsem si jistá, jestli by se to dalo použít.
Bohužel jsi nejspíš narazila na maminku, která zjistila, co je to za šmejd a snaží se jich takhle zbavit :( Já na to nemám koule, abych tohle poslala dál, takže se mi doma válí ty nejdražší hadry an prach na světě :D
Ale to je život, alespoň o tom můžu napsat ostatním ;)
Definitiv
Žvatlalka
Žvatlalka

119 příspěvků
02. leden 2010
Příspěvekod Barcav » úterý 14. prosinec 2010, 14:10
zdravím :) já mám taky od sketch pár plenek, používám bambusky na snapku a jsem s nimi celkem spokojená, akorát ty svrchňáčky jsou vážně mimo,pořídila jsem si velikost 2- 10-20 kg a Maxíkovi při jeho 9 kilo je sotva zapnu :( raději jsem si objednala pulky od babylucy :D
Barcav
Pískle

3 příspěvků
12. prosinec 2010