ADV TOP
ADV LEFT

Jak dlouho vám vydržely látkovky?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Fialinka » čtvrtek 18. srpen 2011, 17:30
Tak my jedeme druhé kolo a všechny plenky ok, zatím... nejvíc ze všech se drží Popolini, ty vypadají super.
J. 9/2008
K. 11/2010
Fialinka
Kecka
Kecka

1520 příspěvků
06. září 2008
Příspěvekod Hataika » čtvrtek 18. srpen 2011, 17:33
Já kupovala nové,jely tak zhruba 2,5 roku a všechny jsem je ještě v pohodě prodala.Nakoupila jsem od každého druhu něco/neb jsem tomu propadla..../ a vlňáčky pletla sama.Škoda,že jsem na látkovky přišla až u třetího dítka. :D
Skladovala jsem nasucho,prala buď ve slizu nebo v komerci.
Hataika
Krafařka
Krafařka

824 příspěvků
10. říjen 2007
Příspěvekod Jancaka » čtvrtek 18. srpen 2011, 20:20
Diky moc za info, na druhe ditko mam v planu dokoupit ctverce. S temi Popolinami mne ale mozna zviklate..
Jancaka
Kecka
Kecka

1862 příspěvků
17. srpen 2011
Příspěvekod Jancaka » čtvrtek 18. srpen 2011, 20:51
Amazonka01 píše:Musím pochválit Popolini Two Size (bambus), jsou na patentky, jedou mi už třetí dítě (zhruba od půl roku do odplenkování), a není to na nich vidět. Mám je tedy jen na noc (jsou objemnější), ale mám jen tři, takže se točí asi ve stejné frekvenci jako všechny ostatní.

Ono to bude asi plena od pleny (myslím značka od značky), ale jsou i kalhotkové pleny, které opravdu vydrží.

Prodavaji se jeste ted bambusove Popolini Two Size? Ja nasla jen bavlna apod. Bambusove plenky mam taky jen na noc. V tomto ohledu jsem s Babyidea Extra spokojena (dalsi, pro nas nutna, vkladacka se do nich v pohode vejde); jine plenky, taky castecne bambusove, byly malo save i s vkladackou.
Jancaka
Kecka
Kecka

1862 příspěvků
17. srpen 2011