ADV TOP
ADV LEFT

Máte zkušenost s e-shopem Ekopleny.cz ??

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Marcipanek » čtvrtek 19. květen 2011, 17:09
Ahoj holky.Chtěla jsem napsat do drbárny,ale protože tam už nikdo dlouho nepřispěl,tak zakládám nové téma.Prosím poraďte.Chci udělat nákup plenek přes e-shop www.ekopleny.cz, ale nemůžu na něj najít na netu nikde recenze.Máte někdo s tímto e-shopem zkušenost?Celkem mám strach z nakupování přes internet,ale tady mě zaujali cenou a přístupem-paní mi se vším dobře poradila.Přesto budu ale ráda za vaše rady :).Bohužel prodejna plínek u nás v okolí nikde není :(
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 19. květen 2011, 17:14
verbunk?
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Jahoda » čtvrtek 19. květen 2011, 17:34
Nejlepší bude to zkusit a objednat tam. Já mám výborné zkušenosti s hodně e-shopy, ať už s látkovýma plenama nebo přírodní kosmetikou nebo hračkama a oblečením a nikdy mě nenapadlo kvůli tomu zakládat diskusi nebo hledat recenze. Špatnou zkušenost snad ani nemám. Manžel taky hodně objednává přes internet. Dnes už je takové množství e-shopů, že se majitelé snaží a kdo ne, tak brzy skončí.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Marcipanek » čtvrtek 19. květen 2011, 17:38
Jahoda píše:Nejlepší bude to zkusit a objednat tam. Já mám výborné zkušenosti s hodně e-shopy, ať už s látkovýma plenama nebo přírodní kosmetikou nebo hračkama a oblečením a nikdy mě nenapadlo kvůli tomu zakládat diskusi nebo hledat recenze. Špatnou zkušenost snad ani nemám. Manžel taky hodně objednává přes internet. Dnes už je takové množství e-shopů, že se majitelé snaží a kdo ne, tak brzy skončí.

No já jsem takový strašpytel no :( .Tak se radši ptám.Tak třeba se najde někdo kdo s ním má zkušenost a napíše.I tak moc díky.
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Gedžitka » čtvrtek 19. květen 2011, 17:40
Marcipanku,

osobní zkušenost nemám, ale na sousední server chodí do látkařské diskuse majitelka. Řekla bych, že to bude ok ;)

Gedžitka
Obrázek+Obrázek+Obrázek=Obrázek
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Jahoda » čtvrtek 19. květen 2011, 17:53
Taky když jsem chodila do látkařské diskuse, tak jsem znala všechny majitelky plenkových e-shopů. :) a občas do svých oblíbených e-shopů nakukuju z nostalgie, už jsou to 4 roky.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Flyingfrog » čtvrtek 19. květen 2011, 18:02
Vždyť jsou recenze přímo na tom webu.

Každopádně já od tama pár věcí mám a v pohodě vše. Kupovala jsem tam něco od anavy a Dedru.

Navíc pokud jsi se Zuzkou už něco řešila, tak čeho se bojíš? :?
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3277 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Marcipanek » čtvrtek 19. květen 2011, 18:12
Flyingfrog píše:Vždyť jsou recenze přímo na tom webu.

Každopádně já od tama pár věcí mám a v pohodě vše. Kupovala jsem tam něco od anavy a Dedru.

Konkrétně ničeho.Jen to pořád všude slyším,jak by si měl člověk dávat pozor a kdesi cosi.
Ty tu paní nějak znáš?Že píšeš se Zuzkou ;) ?
Jo,paní byla příjemná,ale když já jsem takový nevěřící Tomáš a na vše si hledám recenze a na ten její obchod jsem je nenašla.Tak to jsem si ani nevšimla že má na stránkách nějaké hodnocení.Už to čtu.Tak snad bude vše v pořádku ;) .
A když jsme u toho.Reklamovala jsi tam něco?Nevíš jak to paní řeší?Není pak třeba nepříjemná.
Holky omluvám se asi za blbé dotazy,ale koho se mám zeptat?Díky :holka:
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Marcipanek » čtvrtek 19. květen 2011, 18:15
Jahoda píše:Taky když jsem chodila do látkařské diskuse, tak jsem znala všechny majitelky plenkových e-shopů. :) a občas do svých oblíbených e-shopů nakukuju z nostalgie, už jsou to 4 roky.

Tak to už plenky opravdu nepotřebuješ 8-) .Asi bych měla navštěvovat víc diskusí,ale když mě to u PC moc nebere a hlavně nemám moc času :(
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Ágnes » čtvrtek 19. květen 2011, 19:21
Já jsem tam před dvěma lety kupovala polovinu plenkové výbavy, Teď jsem si projela zpětně poštu z roku 2009 a vzpomněla jsem si že mě odeslali neúplný balík a musela jsem je urgovat aby mě nedodanou přebalovací podložku v hodnotě 370Kč poslali, ale jinak korespondence byla čilá, a příjemná, rychlé odpovědi, Celkově jsem byla velmi spokojena, hlavně s cenama (nevím jak to majáí nyní) :D
Ágnes
Klábosilka
Klábosilka

330 příspěvků
08. květen 2009
Střední Čechy
Příspěvekod Ajan » čtvrtek 19. květen 2011, 19:48
Tak zrovna tenhle obchod já pochválím ;) Nakupovala jsem už dvakrát a vždy bez problému. Dokonce když mi po asi 2 dnech vypadly patentky z extendoru, paní mi hned poslala jiný.
Taky jsem byla z těch všech eshopů, ale hlavně množství druhů plínek zmatená. Tady v okolí jsem taky žádný kamený obchod, kde bych mohla plenky okouknout nenašla :( .Koupila jsem nějaké testovací sady, vybrala co nám nejvíc vyhovuje a vesele látkujeme :hura: .
Ajan
Klábosilka
Klábosilka

532 příspěvků
18. leden 2008
MB
Příspěvekod Ivuska.h » čtvrtek 19. květen 2011, 21:40
S paní se znám osobně a mohu jen doporučit!
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008
Příspěvekod Marcipanek » pátek 20. květen 2011, 07:56
Ajan píše:Tak zrovna tenhle obchod já pochválím ;) Nakupovala jsem už dvakrát a vždy bez problému. Dokonce když mi po asi 2 dnech vypadly patentky z extendoru, paní mi hned poslala jiný.
Taky jsem byla z těch všech eshopů, ale hlavně množství druhů plínek zmatená. Tady v okolí jsem taky žádný kamený obchod, kde bych mohla plenky okouknout nenašla :( .Koupila jsem nějaké testovací sady, vybrala co nám nejvíc vyhovuje a vesele látkujeme :hura: .

Jé,tak to paní bude asi fakt v pohodě :hura: .Recenze v jejím obchůdku jsou taky jen samá superlativa,tak to dneska objednám.Už se nemůžu balíčku dočkat :erik: .
No zmatek jsem ze všeho měla ze začátku taky obrovský :roll: .Dokonce jsem se rozmýšlela,že nakoupím jen jednovelikostní Haipa Daipa a nebudu dále nic obhlížet.Nakonec jsem to ale přehodnotila.Přece jen všude čtu,jak si má každý vyzkoušet více značek a co kdyby nám Haipy Daipy neseděli :(.Moc děkuji za příspěvek :holka:
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Marcipanek » pátek 20. květen 2011, 08:01
Gedžitka píše:Marcipanku,

osobní zkušenost nemám, ale na sousední server chodí do látkařské diskuse majitelka. Řekla bych, že to bude ok ;)

Gedžitka

Gedžitko také děkuji za pomoc.Dívala jsem se i na tvé stránky a možná příště nakoupím i u tebe,líbí se mi že dokážeš pochválit konkurenci. Akorát paní má teď akci na Imse 2v1,tak toho musím využít :holka: .Asi ale budu muset přehodnotit nakupování přes internet.Pokud jsou prodejci tak fajn,že se nesnaží za každou cenu jiného prodejce potopit,tak to budou asi féroví i k zákazníkům :D .Moc díky za příspěvek.
Marcipanek
Pískle

6 příspěvků
18. květen 2011
Příspěvekod Flyingfrog » pátek 20. květen 2011, 10:35
Marcipanek píše:
Flyingfrog píše:Vždyť jsou recenze přímo na tom webu.

Konkrétně ničeho.Jen to pořád všude slyším,jak by si měl člověk dávat pozor a kdesi cosi.
Ty tu paní nějak znáš?Že píšeš se Zuzkou ;) ?
Jo,paní byla příjemná,ale když já jsem takový nevěřící Tomáš a na vše si hledám recenze a na ten její obchod jsem je nenašla.Tak to jsem si ani nevšimla že má na stránkách nějaké hodnocení.Už to čtu.Tak snad bude vše v pořádku ;) .
A když jsme u toho.Reklamovala jsi tam něco?Nevíš jak to paní řeší?Není pak třeba nepříjemná.
Holky omluvám se asi za blbé dotazy,ale koho se mám zeptat?Díky :holka:

Znám se s ní jen přes net z vedlejší diskuze. :-)

Ale naprosto v pohodě domluva. :-) A balíky dorazily včas.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3277 příspěvků
16. září 2008