ADV TOP
ADV LEFT

Kojící vložky do podprsenky-pratelné

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jitu » čtvrtek 10. květen 2007, 14:54
Máte zkušenosti s těmito?: Imse Vimse Bioflanel, Popolini(bavlna/polyester se stay dry vrstvou, Ella´s House (konopný flauš/mikroflees-nepropouští vlhkost)
Případně které se vám osvědčily?

*zařazeno
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Dazou » čtvrtek 10. květen 2007, 17:07
mam aventacky a propusti jako kazda jina latka
Dazou
Kecka
Kecka

1704 příspěvků
29. leden 2007
plzeň
Příspěvekod Len-til-kah » čtvrtek 10. květen 2007, 19:34
Jsem ostuda, už si moc nepamatuju, které jsou které, ale mám troje.
Imse Vimse (asi tedy ten bioflanel), ty jsou otřesné - první IV výrobek, který mi připadá úděsný :roll: . Neforemné, silné a ještě k tomu málo savé (kromě toho, že se mi na jedné po prvním vyprání propáral šev :-? ).
Pak mám nějaké s nepropustnou vrstvou (řekla bych Popolini), z druhé strany je mikrovlákno - velmi jemné, příjemné, ale nejsou tvarované, takže se v prádle krabatí a sají taky malounko.
No a třetí jsou vlna/buretové hedvábí tkané (tkané jsou tenčí, méně savé a dražší než pletené) - ty jsou skvělé: moc příjemné, teninké, nenápadné, krásně se vytvarují podle těla.
Abych ale řekla pravdu, mým potřebám nestačí ani jedny, na doma je to s plínou a na ven, abych vypadala jako člověk, bych doporučila opravdu jen ty s vlnou (škoda, že mám jen jedny).
PS: Zapomněla jsem říct, že ta nepropustnost tě nezachrání, protože jak je mlíka víc, začne to místo prosakování téct okolo, což je snad ještě horší (teď myslím hlavně ty Popolini).
2*XX + 2*XY
Len-til-kah
Diskutérka
Diskutérka

2422 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Jitu » čtvrtek 10. květen 2007, 21:47
Len-til-ko, díky, tak to jdu zase přepsat ten svůj seznam, co budu objednáavat, díky za tipy, právě ty IV se mi hodně líbily ..chjo :(
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Jejek » čtvrtek 10. květen 2007, 22:28
Mě pratelné vložky nedoporučovali. Lepší jsou prý jednorázové.
Obrázek
Obrázek
Jejek
Klábosilka
Klábosilka

509 příspěvků
07. květen 2007
Praha
Příspěvekod Len-til-kah » pátek 11. květen 2007, 06:34
Takže jsme se vlastně shodly ;) .
Fakt kdyby chtěl člověk pokrýt 24 hodin denně vložkami do podprsenky, tak by se nedoplatil ani u jednorázových, ani u pratelných :roll: (i když já jsem skutečně extrémně tekoucí typ, asi to bude absencí tukové tkáně :oops: ).
Jitu - a nevím, je-li ti známo (musel by ti to už někdo prozradit), že když kojíš z jednoho prsu, obvykle z druhého teče taky, je to takový spouštěcí reflex. Akorát u mě neteklo, nýbrž stříkalo, takže doporučuju do porodnice vlastní čtvercovky, protože pro miminka na utření pusinky apod. jsme měli denní příděl a když jsem do toho chytala ještě ty litry mlíka, tak i těch 5 denně bylo zoufale málo :-? .
2*XX + 2*XY
Len-til-kah
Diskutérka
Diskutérka

2422 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Anena » pátek 11. květen 2007, 07:14
Ono asi skutečně záleží na tom kolik budeš mít mléka.
Já jsem si koupila prací Avent, ale nakonec to všechno teklo okolo (takže ještě horší, někdo už to tu psal nahoře) takže když jsem někam šla stejně jsem musela použít jednorázové a doma jsem nosila pleny, ručníky, cokoliv - bylo to fakt děsně sexy ;) ...
Naopak kamarádce ty prací Avent úplně stačili a po pár měsících vlastně nepotřebovala nic - šťastná to žena :D .
A.
Anena
Pískle

69 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Jitu » pátek 11. květen 2007, 08:08
Holky to teda zírám, vůbec jsem netušila, že se ze mě může stát taková mlékárna :?
Jdu přibalit ty pleny ;)
to jsem teda zvědavá.. ještě, že tady sbírám rozumy, teoreticky tedy připravená budu-otázka co praxe :D
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Dazou » pátek 11. květen 2007, 08:31
ted mi tak napadlo, super jsou ty sberace mleka. ty si taky porid. ja pouzivam ty jednorazove, nejlepe se mi osvedcili tesco. ty pratelne sice nepropusti hned, ale po chvilce to tece kolem.
Dazou
Kecka
Kecka

1704 příspěvků
29. leden 2007
plzeň
Příspěvekod Saraai » pátek 11. květen 2007, 09:59
Ahoj, ja mam avent a uplne mi staci. Patrim asi k tem stastnejsi, mliko ze me tak nestrika. V porodnici kdyz se mi nalily prsa, tak mi byly vlozky na nic, protoze jsem nemohla mit ani kojopodprdu, jak jsem je mela naduty a bolestivy, takze jsem se honosila fleky na nocni kosili, na te moji to nastesti nebylo tolik videt, ale nikoho to nepohorsovalo, fleky mela polovina porodnice. Ted mi ty aventy protecou tak max. v noci.
S tema sberacema bych pockala, az zjistis, kolik z tebe potece mleka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Saraai
Diskutérka
Diskutérka

2904 příspěvků
23. září 2006
USA, Florida
Příspěvekod Len-til-kah » pátek 11. květen 2007, 11:15
Ne že fleky... byla jsem celá mokrá, košile mokrá, postel mokrá, všechno ulepené (ono to počáteční mlíko nějak lepí :-? ) a mamince na pokoji jsem předváděla cirkusové číslo, jak ze mě to mlíko valilo proudem (!) z obou stran najednou a s kojením to ani nesouviselo - prostě jen tak :roll: .
Jitu - tobě jsem ale zapomněla popřát bezproblémový porod a mlíka tak akorát ;) .
2*XX + 2*XY
Len-til-kah
Diskutérka
Diskutérka

2422 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Jitu » pátek 11. květen 2007, 13:58
Len-til-ko děkuji ;)
radši na to nemyslím, už aby bylo mimi na světě :-?
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Jitu » čtvrtek 17. květen 2007, 13:58
Ještě jsem objevila tyto, tak některé asi odzkouším ;)
http://www.lotties.cz/eshop/shop.html
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Tornadosue » neděle 03. červen 2007, 11:02
Já jsem měla asi jedny z obyčejnějších od Farlina - myslím a ty byly úděsné... Prosákly téměř okamžitě a také když jse se na sebe podívala do zrcadla, tak to vypadalo, jak když mám v podprsence podšálky :oops: . Mně se nejvíce osvědčili od HelenHarper ty papírové... Téměř neprosákly a v podprsence to krásně sedělo, že nebylo ani nic vidět
Tornadosue
Pískle

30 příspěvků
08. leden 2007
Police nad Metují