ADV TOP
ADV LEFT

GroVia na miminko?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vendulak » středa 12. říjen 2011, 21:09
Dočetla jsem se tady v diskuzích o plenkách GroVia. Ale jsou vhodné i na miminko? (je nám 3 a půl měsíce) Četla jsem na druhou stranu, že jsou zase dost úzké. Dávám čtvercovku na novosklad a buď na ní ještě jednu na osminy nebo doma šitou vkládačku a přijde mi to dost široké, tak jestli by se to do tich GroVia vešlo? Díky!
Případně má někdo zkušenost se svrchňáčkami popowrap? ;)

*zařazeno
Obrázek
Vendulak
Pískle

27 příspěvků
06. prosinec 2009
Plzeňsko
Příspěvekod Gedžitka » středa 12. říjen 2011, 23:09
Vendulo,

svrchňáčky GroVia nejsou zase tak úzké - asi jako velikost M u svrchňáků Imse, teď jsem to porovnávala. Užší jsou AIO plenky, ale ty jsou celkově hodně štíhlé, dělají hodně malý zadeček.

U kamarádů jsem svrchňáky GroVia s novoskladem viděla, takže se tam určitě vejde ;)
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 13. říjen 2011, 06:47
Dávám je na měsíční mimčo. Buď s tou jejich originál vložkou, nebo používám jako svrchňáky přes novosklad + nějakou doma šitou separačku a v pohodě. Vejde se tam i novosklad s na třetiny přeloženou VV plenou na noc.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Tobia » čtvrtek 13. říjen 2011, 16:53
Ahoj, mám šestitýdenní holčičku a svrchňáky GroVia používám od jejího narození. Na klasické čtvercovky na novosklad + druhá na osminy, nebo novosklad + vkládačka a taky přes různé kalhotkové plenky. Ve výbavě máme takový mix, něco od Anavy, TotsBots Flexitot, BabyLucy, nějaké Popolinky a ještě nějaké .. všechny se do svrchňáků vejdou dobře.

Podědila jsem jedny PULky imse vimse a jedny Bummis a do těch se mi třeba plína Baby Lucy Organic vejde blbě a do GroVia bez problémů.

T.
Tobia
Kecka
Kecka

1812 příspěvků
25. září 2006
Praha
Příspěvekod Vendulak » úterý 18. říjen 2011, 12:35
Děkuji moc za odpovědi! Zrovna dnes mi kalhotky Grovia přišli. Ale jsem teď dost zaražená z tý síťky co mají zevnitř. Když se malá pročůrá tak je zaručeně vždy plena mokrá, vlhká i zespod. A to tedy vždy namočí i tu síťku. A to tedy asi nepůjde jen nechávat mezi použitím vyvtrat jako Imse Vimse a Thirsties...??? To je budu muset po každým jednom pužité prát??? :? To mi přijde docela k prdu... :-?
Obrázek
Vendulak
Pískle

27 příspěvků
06. prosinec 2009
Plzeňsko
Příspěvekod Tobia » středa 19. říjen 2011, 11:09
Necháš to provětrat, u nás taky občas ta síťka navlhne, ale bleskově schne, za pár minut je suchá .. máme dvoje, dávám na střídačku, nechávám prosychat a každé 2 dny peru spolu s plínama. Za mě spokojenost veliká.

T.
Tobia
Kecka
Kecka

1812 příspěvků
25. září 2006
Praha