ADV TOP
ADV LEFT

Reklamace látkových plenek

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Káča » středa 23. listopad 2011, 14:13
Ahoj holky,

reklamoval jste někdo látkové plenky? Popř. prosím o názor, zda má smysl v našem případě na reklamaci poslat.
Svrchnáky Imse Vimse Organic, už tak 2 měsíce nesuchají sucháče, reklamovat mě nenapadlo, ale... Včera jsem na Thirsties Duo (taky svrchní kalhotky) objevila, že mají na dvou místech zevnitř jakoby prasklou pul vrstvu. To už mě trochu nadzvedlo. Oboje jsou používané 8 měsíců.
Byly používané málo, mám celkem svrchnáků dost a přes léto jsem je používala minimálně. V pračce se mohly otočit max. 10x, jinak je jen sprchuju a ždímu jemně do ručníku.
Myslela jsem, že ještě jedno dítko odplenkujou
:-?
Imse Vimse svrchňáky jsem v prvních dvou velikostech ještě dala dál a neměly krom pár žmolků chybu. Byly sice používané kratší dobu, ale za to častěji prané, více vytížené, neměla jsem jich tolik.

Je to na reklamaci? POpř. co myslíte, že jsem udělala blbě, že jdou tak rychle pryč? Je to normální opotřebení?

Díky za názor

*zařazeno
Káča
Treperenda
Treperenda

1011 příspěvků
15. červenec 2007
Mělník
Příspěvekod Uanka » středa 23. listopad 2011, 14:19
Thirsties s "jedoucim okem" v PUL vrstve jsem bez problemu vyreklamovala, tedy prodejce je vymenil, jestli to probehlo radnym reklamacnim koleckem, nevim.
Uanka
Krafařka
Krafařka

770 příspěvků
05. leden 2009
Zlín
Příspěvekod -eva- » středa 23. listopad 2011, 14:21
Ahoj,
tak jen můj názor, ale nevím, látkovky jsem používala, ale jiné, je to už dávno.
Plenky bych zkusila reklamovat, při těch cenách je blbý, když nic nevydrží :-? . Na vyšší teplotu než je povolená jsi je předpokládám asi neprala?
Ale počítala bych asi s tím, že mi můžou říci, že se jedná o běžné opotřebení, netuším, jeslti někdy někdo takhle reklamoval úspěšně ... za pokus ale nic nedáš :).
Eva
-eva-
Krafařka
Krafařka

947 příspěvků
02. říjen 2006
Praha Modřany
Příspěvekod Klaris » středa 23. listopad 2011, 14:21
no zrovna tyto dvě značky prostě si myslím, že na dvě děti nevydrží - taky jsme ty menší velikosti u Imse svrchňáků posílala dál,u déle používaných větších velikostí odešly sucháče, dokonce dřív než jsme danou velikost odložili, takže jsme je přešívala. Thirsties jsme zatím měla jen jedny, používáme dva roky na noc, a no vypadají teda děsivě ;) PUL je potrhaný kolem zapínacích klop. I když jinak jsou to pro mě nejlepší kalhotky - měkké a s neodírajícím zipem, který teda narozdíl od Imse vydrží
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8365 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Káča » středa 23. listopad 2011, 14:27
Uanka, prodejci jsem už psala a napsal mi, že podobnou reklamaci ještě neřešil a že většinou uznají reklamaci typu praskla gumka apod. U té pul vrstvy prý mohlo dojít k nesprávnému zacházení... Ale to musí rozhodnout dovozce.

Klaris, Thirsties vypadají jako nové, jen ted ty dvě prasklinky, možná by to šlo nějak slepit, jen mě štve, že se to sype tak brzo a co to udělá ještě po pár praních...
Káča
Treperenda
Treperenda

1011 příspěvků
15. červenec 2007
Mělník
Příspěvekod Ivendi » středa 23. listopad 2011, 14:28
Ahoj, Imse mi delaji to stejne, navic provlhaji. Ale jsou pouzivane dlouho, tak to beru. Co me ale nadzvedlo byly pulky Baby Beehinds, ktere provlhly po PRVNIM pouziti :grr: reklamovat jsem nesla, nevim, zda bych to mohla prokazat, ze jsem je treba nedala na topeni...a vubec.
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod E-liska » středa 23. listopad 2011, 14:45
VIdíš, mně by teda na reklamaci přišly zas zrovna ty sucháče :?

Malé prasklinky v PULu mám po nějaké době u svrchňáků taky, ale na funkčnost to nikdy nemělo vliv, neprotýkají. Takže to já vnímám jako "běžné opotřebení".
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Káča » středa 23. listopad 2011, 14:52
ještě jsem zapomněla, peru na 60st., u těch Thirsties je povolená teplota až 90st.

Eliško, no malé prasklinky - ja to ještě večer vyfotim, obávám se, že to protékat bude.
Káča
Treperenda
Treperenda

1011 příspěvků
15. červenec 2007
Mělník