ADV TOP
ADV LEFT

Baba&Boo

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zaglo » středa 23. listopad 2011, 19:42
Ahoj holky, v únoru čekám mimčo a ráda bych používala látkovky. Máte někdo zkušenost s Baba&Boo? Moc se mi líbí jejich AIO, jak vzhledově tak cenově :D Jsou u nás asi celkem nové, tak jsem se nikde o zkušenostech s nimi nedočetla...

*zařazeno
Olga
Zaglo
Pískle

5 příspěvků
23. listopad 2011
Týnec n.S.
Příspěvekod Veruu » středa 23. listopad 2011, 19:47
Ahoj tak já je používám měsíc a jsem s nima max spokojená :) ale je fakt,že jiné látkovky nemám ozkoušené jsou to moje první a zůstala jsem u nich hned nám padly a vyhovují :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Veruu
Howgh
Howgh

5549 příspěvků
21. září 2006
Nový Jičín
Příspěvekod Veruu » středa 23. listopad 2011, 20:28
A ještě jsem zapomněla napsat,že bohužel i ta starší se ještě někdy dost v noci počůrává a jak mi přišly,tak si hned jedny zkusila a v poho se vleze a teď si každý večer chystá sama které se ji zrovna líbí :grr:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Veruu
Howgh
Howgh

5549 příspěvků
21. září 2006
Nový Jičín
Příspěvekod Zaglo » pátek 25. listopad 2011, 08:53
Tak to ráda "slyším", hned zítra je objednám 8-)
Olga
Zaglo
Pískle

5 příspěvků
23. listopad 2011
Týnec n.S.
Příspěvekod Veruu » pátek 25. listopad 2011, 13:06
Já myslím,že určo litovat nebudeš já jak jsem už psala nejsem sice zkušená látkařka,protože u první jsem to vůbec neřešila,ale teď mě k tomu přivedlo,že jsem musela dávat malé široké balení a měla jsem dávat 2 čtvercovky na jednorázovku a zapnout bodyčkem,ale to se mi vůbec nelíbilo,tak jsem si řekla,že zkusím propátrat jak je to s látkovkama a mám teda odzkoušenou i testovací sadu lullipopu kalhotkovek,taky jsou poarádní už jsem byla rozhodnutá kvůli financím,ale objednala jsem si i 2ks těch babůček na kontroly k Dr a to byla láska na první pohled,takže jsem si udělala vyavičku celou z nich :grr: a teda co se týká schnutí úplně bez problému jsou rychle suché,takže ikdyž už naširoko balit nemusíme preventivně s nima pokračuju :D a můžu srovnat i s PopnGro ty mám taky 3ks

tady na ukázku :)
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Veruu
Howgh
Howgh

5549 příspěvků
21. září 2006
Nový Jičín
Příspěvekod Zaglo » pátek 25. listopad 2011, 14:28
Pěkný :mimiholka:
Já plánuju, že budu používat čtvercovky a tyhle taky jen "svátečně", ale uvidím, až začne prcek sebou šít, možná změním názor.
Od PopnGro mám vybrané vrchní kalhotky...
Olga
Zaglo
Pískle

5 příspěvků
23. listopad 2011
Týnec n.S.
Příspěvekod Zaglo » pondělí 19. prosinec 2011, 14:07
Tak už je mám doma, objednala jsem modrobílý puntík, tygra a limetku. A ta limetka mě trochu zklamala, má jiný povrch než zbylé dvě, ty jsou mnohem příjemnější. Tak nevím, jak je to možné, když materiál mají napsaný všechny stejný. :-?
Olga
Zaglo
Pískle

5 příspěvků
23. listopad 2011
Týnec n.S.
Příspěvekod Klaruse » čtvrtek 04. říjen 2012, 14:06
Ahoj, koukal ajsme na ně a jodu moc pěkné:-) Ale mám raději vícevelikostní - jak vekým děten dobře sedí?
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Zaglo » pátek 05. říjen 2012, 16:59
Našemu malému sedí asi od 7kg, možná o něco dřív. Ale pořád je zmenšuju na střední velikost. Předtím mi na něm přišly hrozně robusní, ale on je dost hubený. Akorát z nich nejsem vůbec nadšená, hrozně často mi na zádech nebo bříšku prosáknou. Déle než jednu hodinu je malému nemůžu nechat.
Olga
Zaglo
Pískle

5 příspěvků
23. listopad 2011
Týnec n.S.