ADV TOP
ADV LEFT

Lady cup, po chvíli vyklouzne

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 13:54
Ahoj holky,
koupila jsem si Lady Cup-ten větší,mám po 2 porodech přiroz.,takže velikost bych měla mít správnou.
Už 3 dny jej při MS zkouším zavádět a vždycky mám nějaký problém,tak nevím kde dělám chybu.
Buď se mi nepovede zavést příliš hluboko-prostě mám pocit,že dál už to nejde,zavádím ve sprše v dřepu.
Nebo když už se povede zavést hluboko,že si říkám,tak super,konečně se mi to povedlo,tak jsem šla s dětma ven a po 200 m chůze od baráků jsem cítila,jak se mi zase tlačí ven,byla to šílená bolest,protože už mi napůl čouhal ven,tak jsem musela do obchoďáku na záchod :roll: :grr: Ještě že nosím klasickou vložku.taky se mi stává,že mi to protéká. TO že mi vykluzuje ven,se mi stává dost často.Navíc ta ustřižená stopka je pořádně ostrá,tak mě to tam pěkně řeže.
A 2x se mi stalo,že jsem ho v dřepu zavedla tak,že jsem se nemohla uplně narovnat, že mi připadalo,že mi to vytáhne děl.čípek snad ven,šílená bolest.
tak co dělám blbě,strašně jsem se těšila,většinou všechny holky na všelijakých diskuzích si mestr.kalíšky chválí.
Zavádím tak,že ho dám jako na placku-ty dvě strany stisknu k sobě a pak přeložím napůl.
A ještě by mě zajímalo,jak to má vypadat po zavedení,jestli jako kousek může vyčnívat z pochvy,nebo tam má byt uplně utopený jako tampon.
Předtím jsem používala ty maxi tampony,mám hodně silnou MS a nikdy se zaváděním nebyl problém.Zakloněnou dělohu nemám,tak nevím :oops: :oops:
Pardon,ale v tomhle směru fakt raději INKO L.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Sharki » sobota 14. leden 2012, 14:10
1. stopku poradne a uplne ustrihnout a nuzkama nebo pilnickem zacistit vsechny zbyle ostre hrany
2. nezavadet tak daleko jako tampon (klidne muze mit nos ve dverich :D)
3. po zavedeni zkontrolovat, ze se dobre rozevrel a stiskout ho svaly, aby se dobre zafixoval na miste (podtlak ;) )
4. nevim, ale uplny drep podle me taky neni idealni, spis stoj s mirne pokrcenymi koleny..

kaliskum zdar 8-)
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 14:20
No četla jsem,že může i 1 cm-1,5 vyčnívat z pochvy,tak nevím jak u vás,ale u mě to je potom tak,že kalíšek končí u velkých stydkých pysků a tím že mám třeba uzší rifle na sobě,tak ten šev tam občas něco skřípne a není to příjemné.
Navíc to cítím,jako že mezi těma nohama něco mám a taky se musím přiznat,že tím že mi kalíšek vyčnívá z pochvy,tak mi to asi dráždí bod G nebo co :oops: :oops: :oops:
Jako je toto normální se mnou? :? :oops:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Romisek » sobota 14. leden 2012, 15:11
To je zvláštní.

A nemohou to být třeba uvolněné svaly pánevního dna?

Nebo ho zkus nasazovat v kleku, spíš než ve dřepu, nic jiného mě nenapadá.
Romisek
Treperenda
Treperenda

1376 příspěvků
30. květen 2007
pod Orlickými horami
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 15:23
No uvolněné svaly pánevního dna by to klidně mohly být,to je docela možné.V těhu jsem měla dost problémy,plus šílené varixy na vulvě a stydkých pyscích,takže když mám MS,tak si připadám,že mi snad upadne celý spodek.
Zkoušela jsem zavádět už ve všech polohách a výsledek stejný,tak asi to budě těmi svaly,nic jiného mě nenapadá.
Jako vadný materiál kališku to asi nebude :D :D :D :oops:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 16:41
ja ho teda zavadim dost hluboko, tak, aby cipek byl schovan uvnitr, kalisek nekouka vubec ven, jinak mi taky vyklouzava a hlavne ten neprijemny pocit...
vice se posouval, kdyz jsem mela uvolnene panevni dno, stacilo par dni cviceni na panevni dno a podstatne se to zlepsilo
a stopku ustrihni uplne na doraz, do hladka
hm, nejak mi prijde blbe se takhle zverejnit, takze inko z.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Gaia » sobota 14. leden 2012, 20:57
Řekla bych že to budou povolené svaly pánevního dna. Já jsem měla podobné problémy s kalíškem po porodu, přesně jak píšeš, nedržel, neseděl a vyjížděl ven. Ale cvičením se to lepšilo a za pár měsíců to bylo zase v pohodě.
Jo a já jsem tu stopku skoro celou ustřihla, když to čouhalo ven, tak to pěkně bolelo. :-?
Gaia
Diskutérka
Diskutérka

2295 příspěvků
30. říjen 2006
Příspěvekod Betula » sobota 14. leden 2012, 21:21
Mě teda nečouhá ven (mám Mooncup), ale ani není tak hluboko jako tampon. Při správném zavedení bys ho neměla cítit. Stopku jsem zkrátila na doraz.
A dobré je ho po umytí horkou vodou nechat chvíli pod studenou, lépe se pak rozvine. A cviky na pánevní dno určitě taky pomůžou, to jsou moje jediný svaly, který pravidelně trénuju :) a po 2 porodech mám pořád kalíšek pro ženy co nerodily.
Betula
Kecka
Kecka

1587 příspěvků
29. září 2006
ČR
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 22:04
Znam velice dobre,mam tez ladycup a povolene panevni svaly, ale ve dnech nejsilnejsi menstruace kalisek krasne drzi, mam uplne odstrihlou stopku,zavadim dost hluboko. Ale ve dnech slabsi , doznivajici menstruace je to horsi, to mi kalisek vypadne i napr. pri zvednuti ditete, rychleho behu, cupnuti- davani dcery vycurat venku, proto pak pouzivam latkove vlozky, nebot po jednorazovkach se oprudim. Jdu ted na kontrolu na gynekologii - po roce,tak jsem zvedava co se dozvim. Deti mam 3,vsechny porozene prirozene.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » sobota 14. leden 2012, 22:25
Holky díky,konečně se ozval někdo,kdo s tím má taky nějaký problém,protože jsem většinou četla jen pozitiva.
Stopku mám taky zkrácenou na doraz,tak mi asi nezbyde nic než cvičit :D :D a snad se to brzy zlepší.
Jako nemůžu si pomoct,ale zavést hlouběji mě to prostě nejde,ale když ležím,tak mi nevyčuhuje.
Jako myslím si,že když kalíšek vyčuhuje z pochvy,takže to prostě musí jít cítit,nebo ne? ;)
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pondělí 16. leden 2012, 09:25
Já teda ještě nerodila, používám Mooncup, ale docela mě překvapuje, jak se tu liší názor - co nejhlouběji/klidně i vyčuhovat.
Já ho teda zásadně zasunuju hodně mělko, ale těsně tak, aby nevyčníval. A ten podtlak tam je podle mě zdaleka nejdůležitější faktor.
Ale samozřejmě o povolených svalech z osobní zkušenosti nic nevím, takže to bude asi taky hrát dost velkou roli.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Zdenicek » pondělí 16. leden 2012, 12:42
ono to bude jednak o stavu panevniho dna a jednak o vnitrni anatomii, kera se v detailech u kazde lisi
no a taky napr. ladycup je znatelne delsi nez mooncup
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006