ADV TOP
ADV LEFT

Látková vložka na inkontinenci

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mega » středa 23. květen 2007, 19:29
Ahoj holky, hlavně látkařky,

prosím, poraďte mi, já v tom ještě nejsem tak zběhlá, tak ani nevím, kde bych měla hledat. Babička má problémy s inkontinencí a používá vložky Tena, které jsou samozřejmně samá chemie a igelit, takže teď v těch horkách to není zrovna nic příjemného a luxusního. Přemýšlela jsem, že by jí bylo dobře v látkových vložkách, ale vůbec netuším, jestli se něco takového dělá. Prosím poraďte mi!

Díky

Blanka a Nelinka z Únorňátek a březňátek

*zařazeno
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » středa 23. květen 2007, 19:44
Ahoj,
nevím, jak moc silnou inkontinencí babička trpí, ale pokud jde o občasné nedoběhnutí, tak se dají využít látkové vložky Popolini. Když sem byla po operaci močáku, tak jsem to testla a vydrží v pohodě... Pokud jde o nějaký větší problém, tak by se to asi chtělo vyzkoušet :roll:
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Jany » středa 23. květen 2007, 19:44
Blanko - buď může babička zkusit menstruační látkové vložky (Popolini, ImseVimse - k dostání v e-obchůdkách s látkovými plenkami), nebo pak nelátkové tyhle http://www.slunecnizena.cz/index.php?ma ... cts_id=282

o ničem jiném nevím

Jany
Obrázek Obrázek
Jany
Klábosilka
Klábosilka

462 příspěvků
22. září 2006
Příbram
Příspěvekod Mega » středa 23. květen 2007, 19:48
Ivčo, díky, ale u babičky je to už trošku více (myslím si, tak dopodrobna se nebavíme), koukala jsem na tuhle vložku http://www.mamaja.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=155 v té největší velikosti. Co si o ní myslíš? Ty tomu hodně rozumíš, četla jsem tvoje příspěvky, když byl týden látkovek.
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivusa » středa 23. květen 2007, 20:44
Blani,

a co zkusit kouknout na vložky do plenek? Jsou větší a asi savější, konopná je hodně savá a hodně štíhlá
tahle je teda velká až dost, ale ještě zkusím najít tu menší http://www.mamaja.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=234
ObrázekObrázek
Ivusa
Žvatlalka
Žvatlalka

188 příspěvků
21. únor 2007
Teplicko
Příspěvekod Sizonka » středa 23. květen 2007, 20:47
Ja som sa s tym tiez stretla, mozno by stali za vyskusanie vlozky do plienok Easy Fix, tie maju zvrchu vrstvu stay dry a su o dost uzsie ako ostatne typy od popolini.
Slavko 10.2.2004 Ivko 23.5.2008 Borisko 14.4.2010
Sizonka
Klábosilka
Klábosilka

493 příspěvků
14. prosinec 2006
Martin
Příspěvekod Ivusa » středa 23. květen 2007, 20:48
Tu menší konopnou jsem našla tady http://www.latkovky.cz/product_info.php ... cts_id/238

ale zrovna tam není obrázek ani rozměry

možná by se daly vybrat i jiné...
ObrázekObrázek
Ivusa
Žvatlalka
Žvatlalka

188 příspěvků
21. únor 2007
Teplicko
Příspěvekod Ivaii » čtvrtek 24. květen 2007, 07:07
Blanko, asi bych vyzkoušela vložky do plenek, jsou savější a určeny ma moč.( co se týče velikosti zmešit jdou vždy)
Ivaii
Kecka
Kecka

1989 příspěvků
22. březen 2007
Vysočina
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 24. květen 2007, 07:29
Blanko, to co si dávala odkaz je hodně tenké, asi bych se bála, že to proteče :oops:
Asi by se opravdu hodilo to, co psala Makytka... myslím, že Zlatíčka budou ty Baby Lucy co má i Bora
Výhoda je, že mají nepropustnou vrstvu, do které můžeš navrstvit podle vlastního uvážení... Na můj vkus je to docela tuhé, ale je pravda, že nějaký silnější nápor by to ustát mohlo.
Vložky ImseVimse bych ti na toto použití jednoznačně nedoporučila, protože jsou tenké a není tam vlastně moc místa na nasátí tekutiny.
Nápad z vkládacíma vložkama do plenek není úplně špatný... Asi bych se podívala, kde se dá koupit ten základní nepropustný díl těch Zaltíček/Baby Lucky - koupila bych 2-3, možná k tomu nějaké double vložky a zbytek vklýdacích ušila třeba z konopné vkládačky (holky konopí hodne chválí) nebo z bambusové.... Vkládačku jen nastříháš na obdelníčky a oentluješ, to bude stačit ;)
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Mega » čtvrtek 24. květen 2007, 08:38
Děkuji všem za rady!!!!
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 24. květen 2007, 09:42
Blanko, doufám, že pak poreferuješ, jak to dopadlo a jestli to funguje ;)
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Cifka » čtvrtek 24. květen 2007, 10:13
Já si koupila onehdá tři balíky látkovek Popoliny a jeden mi maminka sebrala právě pro babičku na inkontinenci, že používala plínky... Babička je spokojená, stačí jí to.
http://pilatus.coolnet.cz

A 07/2004, B 12/2005, R 04/2007, J 07/2009
Cifka
Howgh
Howgh

6225 příspěvků
21. září 2006
New Bubu
Příspěvekod Tulenik » čtvrtek 29. květen 2008, 23:29
Rok staré téma, ale možná se to někomu bude hodit.
Haipa-Daipa šijí inkontinenční vložky a kalhotky na míru - napište jim a ony Vám poví, jaké potřebují míry.... bavily jsme se o tom na veletrhu v Brně.
Tuleník + dva dráčci a princezna
Tulenik
Pískle

31 příspěvků
05. srpen 2007