ADV TOP
ADV LEFT

Přebalovaci pult nebo přebalovací podložka?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janica6 » středa 15. únor 2012, 13:22
Ahoj maminky, chci se zeptat jakou kdo máte zkušenost s přebalovaním svych ratolestí..zda normálně na posteli nebo máte přebalovací pult nebo jen podlozku? Já přemýšlím, že bych našemu nastávajícimu pořídila přebalovací dřevěny pult. Je to stabilní...líbí se mi to..Tak se chci zeptat na zkušenosti. Děkuji
Janica6
Pískle

3 příspěvků
02. únor 2012
Příspěvekod Lesana » středa 15. únor 2012, 13:28
No, já jsem měla přebalovací pult, jako součást dětské postýlky. Byl naprosto úžasný, člověk by nevěřil, kolik krámů se mi na něj vešlo :D Dítě jsem tedy přebalovala na naší posteli, protože na něj mi už na pultu nezbylo místo :grr:

(Pult šel z domu, když jsem před lety začala uklízet s Fly lady a díky ní jsem pochopila, že čím míň ploch na hromadění bordelu doma budu mít, tím uklizeněji bude byt působit.)
Lesana
Klevetnice
Klevetnice

3442 příspěvků
08. listopad 2006
Příspěvekod Gehenna » středa 15. únor 2012, 13:28
Vezmeš dítě, položíš, přebalíš... :?
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Naja » středa 15. únor 2012, 13:28
Já jsem si ušila hrací deku a přebalovala na ní na zemi. Výhodu vidím především v tom, že mimčo nikam nespadne. ;-)
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Ivendi » středa 15. únor 2012, 13:29
gauč a zem, bez podložky
Obrázek

Obrázek

Hezký je, kdo hezky jedná.
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Llevelyn » středa 15. únor 2012, 13:32
Přebalovák rozkládací z Ikea, je to teď krásná komoda.. zem/postel jsem po prvním zavrhla, bolely mě záda :D

Edit.. měla jsem ho a mám v ložnici, sousedí mi s koupelnou ( tam bych ho nenarvala).
Naposledy upravil Llevelyn dne 15. únor 2012, 13:41, celkově upraveno 1
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Frolic » středa 15. únor 2012, 13:33
mám dřevěný z ikei, je to pohodlné, nebolí u toho záda, z vany jde rovnou na pult, jako kdybych na něj v koupelně neměla místo. tak přebaluju na podložce na posteli asi. Stabilní je, ale když se na něm dítko mrká, tak bouchá do zdi :D Zatím mi z něj žádný nespadlo, ale sousedům ano.
Frolic
Diskutérka
Diskutérka

2031 příspěvků
15. září 2008
Příspěvekod Sharki » středa 15. únor 2012, 13:35
Prebalovaci pult je k necemu pouze pokud se ti vleze do koupelny a jinde by se tam mimino polozit nedalo. Prebalovani v koupelne je velmi vyhodne, ze se da pokadena dupka rovnou oplachnout v umyvadle. Jinde v byte je to akorat zabirac mista. ;)
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Josefka » středa 15. únor 2012, 13:37
Postel 140x70 a přez něj pevnou přebalovací podložku. Výhoda - mohla jsem si to s počůraným synem vyřešit pěkně z očí do očí ;)

OT: jak se ty umyvatelný krámy spravují? Dá se ten přebalovák nějak slepit, když v rohu prdne a kouká molitan? Vypadá to, že půjdu na půdu a že ho letos ještě bude potřeba - viz metřík.
Obrázek

Obrázek
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Ivuškas » středa 15. únor 2012, 13:39
Ivca_k píše:Hm, ráda poradím, ale tady jsem se koukla do historie příspěvků a omlouvám se tímto za OT

9. února tohoto roku se zde zakladatelka vyptávala na jakéhosi plastického chirurga s tím, že se chystá na plastiku břicha
12. února tohoto roku odtyčného chirurga vychvalovala, páč u něj byla na odsátí tuku ze stehen
15. února ptá se na přebalovací pult

:? :? :?

Ještě jedna omluva, nedalo mi to, abych neposkytla jistý sumář ;)

Nene, všechno špatně, vyptávala se 2. února a 9. ho chválila... to je rozdíl jednoho týdne a to už se dá leccost stihnout. Nemluvě o tom, že od 2. února do 15. února se dá i otěhotnět a plánovat tedy případně pořízení přebalovacího pultu :D
Ivuškas
Klevetnice
Klevetnice

3425 příspěvků
04. únor 2010
Liberecko
Příspěvekod Josefka » středa 15. únor 2012, 13:39
Ivca_k píše:Hm, ráda poradím, ale tady jsem se koukla do historie příspěvků a omlouvám se tímto za OT

9. února tohoto roku se zde zakladatelka vyptávala na jakéhosi plastického chirurga s tím, že se chystá na plastiku břicha
12. února tohoto roku odtyčného chirurga vychvalovala, páč u něj byla na odsátí tuku ze stehen
15. února ptá se na přebalovací pult

:? :? :?

Ještě jedna omluva, nedalo mi to, abych neposkytla jistý sumář ;)

Taky jsem si všimla...ale hele, dokud mi tu nedá odkaz, tak dělám že mrzne. A jak dá, tak jí prásknem.
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Llevelyn » středa 15. únor 2012, 13:40
Josefko, mám z Ikea s nafukovacími okraji, ráda se ho zbavím, stačí dokoupit potah ( už není nijak krásný, ale nepraská).
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Josefka » středa 15. únor 2012, 13:42
Llevelyn píše:Josefko, mám z Ikea s nafukovacími okraji, ráda se ho zbavím, stačí dokoupit potah ( už není nijak krásný, ale nepraská).

Si zlatíčko ale já právě mám a byl super, jen se kapánek klube. Já jsem velký recyklátor, já nic nevyhodím. Jen přemýšlím, jeslti lepit nebo svařovat?? No, zatím je čas :-D
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň