ADV TOP
ADV LEFT

Přebalovaci pult nebo přebalovací podložka?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kacous » středa 15. únor 2012, 20:30
Lasičko umyju ho i tam ;) Prostě tam tak dlouho meju, až už necítím žádný matlání :D
Do sprchy dávám jen pokud je opravdu veliká nálož rozmatlaná všude. Taky nesnáším to vysvlíkání.
Naposledy upravil Kacous dne 15. únor 2012, 20:32, celkově upraveno 1
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Kdoule » středa 15. únor 2012, 20:31
Já měla přebalovací podložku v koupelně na zemi, vedle pračky. Na pračce jsem si vysilážovala mastičky a tak, výhoda - mytí bylo možné kdykoliv pod proudem vody a nemohl spadnout, což tedy on se housenkoval od cca 6 týdnů vydatně a spadnout by byl schopný. Nevýhoda - musela jsem myslet dopředu na oblečení i na dostatek plenek, když pokřtil jednu až dvě suché během laškování v rámci rozbalení, včetně nějakého toho oblečku v dosahu. Teď jsem už starší než tehdy, takže asi ty záda taky budou hlásit něco jinak než tehdy, ale udělám to znovu stejně. Přebalovák do koupelny nenarvu ani náhodou, i pračku musím mít úzkou a nosit pokajděné dítě k vodě rozbalené někde z bytu, to si neumím moc představit. Asi by si všechno otřelo už do mě a vodu nepotřebovalo, k tomu by zaodorovalo celý byt...
Kdoule
Pískle

25 příspěvků
12. únor 2012
Příspěvekod Leela » středa 15. únor 2012, 20:41
Mi nepřjde, že by nám to kdovíjak dlouho trvalo. Nosím ho do koupelky převážně uplně svlečenýho, jak si to svlíkání chci ulehčit, stejně se zráchá :D

EDIT - svlečenýho do plínky, jinak to mám na triku, to je jasný ;)

Hovínka otírám do plínky při sundávání, co na zadku zůstane nalepený, omeju rukou, neva mi to. Je to takový šup sem, šup tam. Držím ho pravou rukou za hrudník a rameno, levou meju zadeček. Pak si ho přehodím zadkem na levou, a tou, co jsem ho držela pod hrudníkem, mu protřepu pod vodovodem piňďu, aby nezůstalo nic kolem něj a pod pytlíkem ;) pak ho přehodím zpátky na pravačku, přehodím přes něj ručník a překulím tak, abych ho mohla zabalit do cípů a tak pěkně do klubíčka už si ho nesu zpět k přebalováku. Když fakt nemám čas se zabývat blbinkama, trvá mi to cca 4 minuty (svlečení, umytí, nepočítám oblíkání :D). Ještě u toho zvládám jednou rukou sebrat a sbalit plínku, kterou odkládám na vaně, cestou ji mrsknu do koše v kumbále (u přebalováku mám koš, ale jen na počůraný ;) ).
Já vždycky nechápala ty minibaterie, jako aby se nenacákalo neboco? Kolikrát se pod to ani ty ruce pořádně nedaj strčit, nebo tam nedosáhnou děti... :grr: Takže my máme v koupelně kohoutek pěkně vysoko, a když mám chuť prckovi vyhovět, neb on tu vodu miluje, nechám ho v umyvadle sedět a on si s tekoucí vodou hraje, ještě pod ním můžu zamáčknout špunt a mám vykoupáno :D dokud jsme koupali v kyblíku, vlastně jsme v něm skoro nekoupali, páč byl věčně pokajděnej a tudíž pod vodovodem ;)
Jak s větším děckem nevím. Hádám, že čím tužší bobky bude mít, tím nutnost omytí vodou bude odpadávat, to ten jeden ubrousek klidně obětuju 8-)
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Zdenicek » středa 15. únor 2012, 20:52
leelo, nevim, jak mas stary dite, ale cim starsi /plinkovany teda/, tak tim hur, protoze hovinka jsou sussi a prilnavejsi :grr: :grr: a v pline se rozpatla vsechno
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lasicka » středa 15. únor 2012, 21:02
Leelo, já to taky nechápu. A to jsme baterii měnili za větší, dá se říct, že za největší, kterou v krámu měli a přesto po namontování na umyvadlo je krátká...

Tužší bobky, to až u nás nastane, vyvěsím státní vlajku...
Lasicka
Howgh
Howgh

9061 příspěvků
01. říjen 2006