ADV TOP
ADV LEFT

Dotazník na Dětské látkové pleny pro diplomovou práci

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pohadka » úterý 03. duben 2012, 17:33
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku vytvořeným za účelem průzkumu trhu dětských látkových plen.
Všechny otázky v dotazníku jsou součástí diplomové práce na téma Dětské látkové pleny, která je zpracovávána na Technické univerzitě v Liberci.
Tímto bych Vás chtěla požádat o spolupráci při realizaci tohoto výzkumu. Ráda bych Vás ubezpečila, že veškerá data budou použita pouze v rámci souhrnných údajů a nebudou poskytnuty k jiným účelům ani jiným osobám.
Dotazník vyplňte na základě Vašich zkušeností a to vpisováním nebo vybráním odpovědí.

Děkuji za Váš čas a vyplnění dotazníku.
Bc. Ilona Reimerová

Na tomto uvedeném odkazu naleznete krátký dotazník.

http://www.anasurvey.com/survey/d/S3K0I1C9E1J7G5R7Q
Pohadka
Pískle

3 příspěvků
01. duben 2012
Holešov
Příspěvekod Mamamila » úterý 03. duben 2012, 17:51
to je blbě udělaný, na konci po mě chce vědět jestli znam firmu a když ne tak po mě chce pokračovat, jetli bych jí doporučila atd. U všeho jsem musel dat ne, když nevím o co jde. :D :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Matap » úterý 03. duben 2012, 17:57
Ten dotazník je nějakej divnej...ten člověk co ho tvořil vůbec netuší, co je značka, co firma, kdo dělá plíny, kdo ne :-(

Babyidea pokud vím patří pod MaM, Farmers v nabídce plínky jak jsem koukala na jejich web vůbec nemají...

O tom závěru ani nemluvím...

Celé mi to přijde jako reklama :roll:
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Xsamotar » úterý 03. duben 2012, 17:57
Vyplněno. Jen mě zarazilo - Farmers mají pleny?

Jinak jako Mamamila. Firmu neznám, takže jsem odpověděla na následující dotazy ne. Což bude případně asi zkreslovat kvalitu firmy.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Lydushe » úterý 03. duben 2012, 17:58
a když mi je 35 tak jsem v kategorii 30-35 let nebo 35-40?
:D
sorry ale to je fakt školácká chyba při tvorbě dotazníku!
Lydushe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

10709 příspěvků
21. prosinec 2006
Rokycansko
Příspěvekod Kejmiska » úterý 03. duben 2012, 18:03
:) presne, farmers maji pleny, vlna je material pro vyrobu plen a navic kvuli odeslani je treba zodpovedet otazky ohledne firmy, se kterou nemam zkusenosti, takze jako co? doporucila bych? byla jsem spokojena s jednanim firmy? moznost jen ano ne, zajimave

edit, jo tak matap rekla vse, co jsem chtela a navic elegantneji. jo, a na manymonths a mam jsem zapomnela :D

(ale tak treba to byl chytak, jako jestli nekdo fakt odpovida ze zkusenosti, nebo jen strili od boku)
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Pohadka » úterý 03. duben 2012, 18:08
Omlouvám se všem firmy, které vyrábějí pleny jsem si stáhla na jednom webu a je moje chyba že jsem si je neskontrolovala jestli opravdu všechny vyrábějí pleny nebo ne. Pokud firmu Šijem dětem neznáte tak dejte ne. Poslední otázky se pokusím předělat.

Reklama to opravdu není je to pouze informativní.

A školácké chyby si jako studentka snad dovolit můžu.

Děkuji
Pohadka
Pískle

3 příspěvků
01. duben 2012
Holešov
Příspěvekod Kejmiska » úterý 03. duben 2012, 18:11
Ivca_k píše:
Kejmiska píše::) presne, farmers maji pleny, vlna je material pro vyrobu plen a navic kvuli odeslani je treba zodpovedet otazky ohledne firmy, se kterou nemam zkusenosti, takze jako co? doporucila bych? byla jsem spokojena s jednanim firmy? moznost jen ano ne, zajimave

Já mám pocit, že to celé bylo psáno právě kvůli tomu konci. Jako jestli tohle je dotazník pro diplomovou práci, tak teda potěš koště nad kvalitou vysokoškoláků. Obdobný dotazník bych řekla, že dokáže stvořit dítě školou povinné v rámci nějakého projektu. Je celý velice vágní, zato nutí k odpovědi právě na jednu jedinou firmu. Za mě je to prostě reklama :roll:

muz me poucil, ze to neni reklama, nybrz podpora prodeje 8-)
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Pohadka » úterý 03. duben 2012, 18:17
Poslední otázky jsou už předělané, takže pokud firmu neznáte dejte ne a zbytek už by jste vyplňovat nemuseli a nemělo by to po vás chtít je vyplnit.
Abych řekla pravdu takhle elektronicky jsem dotazník dělala poprvé takže se omlouvám.

Ještě jednou připomínám je to pouze informativní, nic víc v tom nehledejte.

Děkuji
Pohadka
Pískle

3 příspěvků
01. duben 2012
Holešov
Příspěvekod Matap » úterý 03. duben 2012, 18:17
Pohádka asi studuje na Technické univerzitě nějaký ekonomický obor ;-)
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006