ADV TOP
ADV LEFT

Dotazník na Dětské látkové pleny pro diplomovou práci

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hanele » středa 04. duben 2012, 08:58
taky nějak nechápu vůbec smysl dotazníku - míchá se tam vše dohromady... Ani nechápu vazbu k šijemdetem, obchod mám ráda, nevím, jestli toto mají zapotřebí - a proč v dotazníku není k posouzení napsaná jejich značka plenek - navíc základ obchodu není v jejich výrobcích, ale materiálu, co prodávají... Taky u toho "jaké pleny kupujete" - "doma šité" - ty může někdo kupovat, ale si je i šít...
no nic...Kejmiska má pravdu, asi fakt trávíme více času nad dotazníkem my, než autorka sama - a podle mě to nemá moc souvislosti s tím, jestli dělá elektronický dotazník poprvé nebo ne...
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Leela » středa 04. duben 2012, 09:34
jestli se takhle dělá DP, tak se tam asi přihlásím.. no, nebo spíš ne, by mě hamba fackovala. tomu prostě nevěřím, že něco takovýho může být byť jen náznak k jakékoli DP.
mi to připadá spíš jako průzkum trhu, než si někdo založí vlastní eshop nebo jak vylepšit ten stávající.
já z Libce jsem, zmíněnou firmu neznám a rozhodně se po ní teď pídit nezačnu :-P
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Hanele » sobota 07. duben 2012, 16:40
Derexie píše:Dobry den,

dovolim si navstivit Vasi diskuzi, protoze se tu dost mluvi o nas. Jsem Terka ze sijemdetem. Jenom bych rada potvrdila (i podekovala za) nektere prispevky, ze skutecne nejde o reklamu. Vim to docela presne, protoze jsem nikdy zadnou nedelala :) To je tedy taky trochu ostuda, ale takhle bych do toho asi nesla...

Slecna studentka Ilona me navstivila asi pred pul rokem a pozadala me o konzultace k diplomove praci, kterou chce delat na latkove plenky. V Liberci jsem asi byla nejblizsi "odbornik". Takze obdrzela sahodlouhou prednasku a hromadu latek na testovani, z cehoz jsem mela celkem radost - nektere technicke informace o materialech neni uplne snadne ziskat.

O dotazniku jsem se dozvedela az ted od jedne kamaradky, ktera me upozornila na tuto "skvelou reklamu" pro nasi firmu. Tak me to trochu zlobi, protoze timhle zpusobem opravdu fungovat nechceme, ale nemela jsem sanci tomu zabranit. Tak se pokousim napravit nasi reputaci trosku aspon takhle :)

Doufam tedy, ze nase dalsi vypomoc s diplomovou praci bude uz plynulejsi a bez podobnych zadrhelu a ze treba i diplomka sama nakonec nebude tak spatna. Jestli budu moct do prace zasahovat, tak napriklad slibuji alespon, ze tam nebudou pravopisne hrubky :)

Tak drzte palce latkovym plenkam i nasemu vysokemu skolstvi, oboje to myslim potrebuje.

Terka

Terezko, jsem moc ráda, že to je takto!
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Ivuska.h » středa 11. duben 2012, 14:42
Maggiemae píše:Taky jsem přečetla dotazník a nevyplnila, něco tak odfláklého jsem už dlouho neviděla.

ŠD je zmíněno asi proto, že je studentka z Liberce, stejně jako firma. Vzhledem k tomu, že ji založila moje dobrá kamarádka, která by ani nezadala ani nevytvořila něco tak otřesného, tak nevěřím tomu, že by šlo o reklamu. Ovšem na něčem takovém se byť jen pokusit zístakt VŠ titul je teda otřesné.

Jojo, přesně to jsem chtěla napsat, majitelka ŠD to určitě na svědomí nemá.

EDIT -- rychleji píšu než dočítám :))
Klára, nar. 9. 7. 2008
Ondřej, nar. 8. 2. 2010
Julie, nar. 29.12. 2011
Ivuska.h
Kecka
Kecka

1809 příspěvků
27. červenec 2008