ADV TOP
ADV LEFT

Mohly se mi srazit kalhotkové plenky?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jezule » pátek 20. duben 2012, 08:22
Mám půlroční miminko - 8 kilo a skoro se mi nevejde do žádných kalhotkových plínek. Přes den používám spíš vícevrstevné a na noc BL organiky jednovelikostní a má je tak tak. Dokonce plína vylézá z L svrchňáků, tak jsem natáhla na noc vlňáky. Peru obvykle na 90, tak nevím, jestli se mi nemohly plenky srazit, ale výrobce uvádí teplotu až 95.
Nebo mám jen tlusté dítě? I jednovelikostní kalhotková popolínka je na poslední patentíky.
(Asi jsem rozmazlená, první dítě mělo ve dvou letech na VV svrchňáčky S.)
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Franzisca » pátek 20. duben 2012, 09:10
Neřekla bych, že máš dítě tlusté, jen má jinou postavu než ty děti, podle kterých se vyvíjí střihy na plenky - jako mám kluka já.
šila jsem plínky podle tohot střihu: http://www.sijemdetem.cz/produkt/strih- ... ku-i-verze

ze starého trička a byly to plínky, které mu jediné šly díky elasticitě materiálu a fakt vymáknutému střihu. PUL gaťky od caramilly- petry Macháčkové, jedniný střih, který seděl furt a sedí i teď.
kupovaná by mu nešla ani jedna, z Popolini PUl gaťí kouká plína, kde jen může=kalhotky naprd.

Teď začal chodit a je to o sto procent lepší, jak se vyvíjí svaly, dostává tělíčko jiný tvar. časem asi zase bude nosit ty plíny, které teĎ prostě jsou malé.

Přeju pohodlné látkování.
Franzisca
Franzisca
Žvatlalka
Žvatlalka

278 příspěvků
31. květen 2010
Příspěvekod Mirabilis » pátek 20. duben 2012, 09:14
taky jsme to tak měli, najednou mu nebylo nic, což mě přiznávám dost odradilo od látkování, ale jak začal chodit, tak občas látku natáhnu, protože to, co mu nebylo v nějakých 8m mu ted v 17m je parádně
Mirabilis
Kecka
Kecka

1798 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Jezule » pátek 20. duben 2012, 10:11
Díky, holky,
já už se děsila, že budu muset komplet obměnit kalhotkovou výbavu. Ale takhle snad jen překlepeme tohle období, klidně i jen ve vícevrstevných plínkách (mám od narození na obě Mka). A kdyžtak přijdou na řadu i zatím nepoužité XL svrchňáky :)
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Mirabilis » pátek 20. duben 2012, 12:00
jezule já vytáhle i XLka :-) od IV a ani ty nebyly to pravý, někde odstávaly a někdo to škrtilo :-? ale pak se to hodně srovnalo kolem toho roku
Mirabilis
Kecka
Kecka

1798 příspěvků
12. březen 2010