ADV TOP
ADV LEFT

Kalíšek nebo tampony na výlet do přírody

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zdenicek » sobota 28. duben 2012, 04:47
Ratta píše: ale mám za to, že tato debata se týká pouze hygienických aspektů používání kalíšku.

to jo, ale tys psala, ze to resis jen rano a vecer, zatimco zakladatelka predpoklada, ze to bude muset nekolikrat behem pochodu v lese

a nebo si nerozumime
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Naja » sobota 28. duben 2012, 05:40
Inkognito píše:prvni dny vylejvam po hodine a pul, zcela plny :roll:

Pokud máš takhle silnou menstruaci, je možné během ní, nebo aspoň ten první den dva brát Ferrum phosphoricum http://www.duhovahvezda.cz/DH/detail.php#ferpho
Klidně po půl hodině, po hodině 1 tbl. Jednak sníží krvácení a ještě doplní železo. Při takové menstruaci bych měla totiž trošku obavu i z anemie.
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Leela » sobota 28. duben 2012, 08:53
mi jen napadá poznámka. při takhle silý ms bych se hygienou, ohledně sahání trochu špinavejma rukama na/do sebe, nestresovala, ono to ten přetlak veme sebou, prostě to půjde ven, nebo do kalíšku, ale jak píše zakladatelka, ví, že bude vylévat často, takže bych řešila jen tu manipulaci, co půjde líp ;)
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Vladana » sobota 28. duben 2012, 19:17
Výlet jsme si skvěle užili, a to jsem se ještě rozmýšlela, jestli přece jen raději nezůstat doma. Největší problém bylo najít klidné místo, někdy jsem musela jít pěkně daleko... Zkrátka jsem se před tolika děckama (a že byly všude) nechtěla ukazovat. S sebou jsem měla pro jistotu v batohu tampony, ale zůstala jsem u kalíšku. Jsem zvyklá si dost umývat ruky před a po zavádění, no pro jednou se tyto "polní" podmínky daly vydržet.
Najo, ferrum ph. zkusím, ms. mívám první dny fakt silnou. Opožděně děkuji za návod na bachovky, syn zvládl školku lépe než jsem očekávala.
Vladana
Klábosilka
Klábosilka

432 příspěvků
06. červen 2007
kousek od Brna