ADV TOP
ADV LEFT

Levantská menstruační houba

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mamamila » středa 13. březen 2013, 20:10
Já taky :palma:
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Gehenna » středa 13. březen 2013, 20:20
To se mi NIKDY nestalo :grr:
Gehenna
B-C Kašpar

26188 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Trixl » středa 13. březen 2013, 20:59
Používá je někdo tady? Kalíšek mi nevyhovuje, po pár letech jsem si koupila jednorázové vložky kvůli hodinám sezení ve škole a katastrofa. Dva dny co den to čisté kalhoty ... nikdy už ty umělé nespolehlivé nepříjemné smradlavé hrůzy :-? a to byly noční :-? zlatý látkovky.
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Amynka » středa 13. březen 2013, 21:51
K tomu dotazu, jak to dělaly ženy dřív. Bydlíme s mojí babičkou ( 82 ) a je to skvělá ženská, takže se s ní můžu bavit o všem a zrovna tohle jsem kdysi probírali. Už to tu jednou padlo. Ženský prostě měly kus hadru mezi nohama a utíraly, mezitím vybíraly brambory na poli, takže o hygieně nemohla být ani řeč, jestli se to na nich nějak zdravotně podepsalo nebo ne, to už nevím, každopádně, muselo to být maso. A dělaly si z hadrů jako vložky, babi říkala, že nebyly peníze a nic takovýho jako vatový nebo jiný vložky neexistovaly.

Já osobně se k alternativě u ms nestavím pozitivně, nicméně, nehaním to, je to každýho volba, takže je mi absolutně šumák co kdo používá, ať si tam dá třeba špunt, když s tím bude spokojená ;-) .

Jen jednu věc jsme s kamarádkou dneska probírali a sice kalíšky. Můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak se to dělá třeba v nákupním centru, když se musí na záchod a kalíšek vylít a umýt a spousta lidí na záchodě?
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

639 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Gehenna » středa 13. březen 2013, 21:52
Amynka píše:K tomu dotazu, jak to dělaly ženy dřív. Bydlíme s mojí babičkou ( 82 ) a je to skvělá ženská, takže se s ní můžu bavit o všem a zrovna tohle jsem kdysi probírali. Už to tu jednou padlo. Ženský prostě měly kus hadru mezi nohama a utíraly, mezitím vybíraly brambory na poli, takže o hygieně nemohla být ani řeč, jestli se to na nich nějak zdravotně podepsalo nebo ne, to už nevím, každopádně, muselo to být maso. A dělaly si z hadrů jako vložky, babi říkala, že nebyly peníze a nic takovýho jako vatový nebo jiný vložky neexistovaly.

Já osobně se k alternativě u ms nestavím pozitivně, nicméně, nehaním to, je to každýho volba, takže je mi absolutně šumák co kdo používá, ať si tam dá třeba špunt, když s tím bude spokojená ;-) .

Jen jednu věc jsme s kamarádkou dneska probírali a sice kalíšky. Můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak se to dělá třeba v nákupním centru, když se musí na záchod a kalíšek vylít a umýt a spousta lidí na záchodě?

Vyjdeš zkrvavená a samovolně se rozprchnou.
Pak se v klidu umeješ klidně celá...
Gehenna
B-C Kašpar

26188 příspěvků
13. prosinec 2007
Příspěvekod Gedžitka » středa 13. březen 2013, 22:02
Geh :D

Amynko, dezinfekční gel na ruce a malá petka s vodou - jednoduše provedeš v kabince, jenom bacha, aby ti kalíšek nespadnul do záchoda :-)
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Wingec » středa 13. březen 2013, 22:03
Gehenna píše:
Amynka píše:K tomu dotazu, jak to dělaly ženy dřív. Bydlíme s mojí babičkou ( 82 ) a je to skvělá ženská, takže se s ní můžu bavit o všem a zrovna tohle jsem kdysi probírali. Už to tu jednou padlo. Ženský prostě měly kus hadru mezi nohama a utíraly, mezitím vybíraly brambory na poli, takže o hygieně nemohla být ani řeč, jestli se to na nich nějak zdravotně podepsalo nebo ne, to už nevím, každopádně, muselo to být maso. A dělaly si z hadrů jako vložky, babi říkala, že nebyly peníze a nic takovýho jako vatový nebo jiný vložky neexistovaly.

panebože :D :D
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Amynka » středa 13. březen 2013, 22:19
Gehenna píše:

:D :D :D málem jsem si naplivala víno do klávesnice, ty nikdy nezklameš :D
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

639 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Zdenicek » středa 13. březen 2013, 22:21
umyt se kalisek v podstate nemusi, staci vytrit toaletakem nebo papirovym kapesnickem, v pripade nouze jen vylit /ono je to "spinave" jen od ciste krve pripadne vlastniho sekretu/

desinfekci taky netreba, staci umyt ruce predem a otvirat dvere elegantnim vyhozenim boku 8-) ...ale tato faze bude stejna pro vymenu cehokoli
jenom je dobre to praktikovat az pote, co zvladnes manipulaci bez ohozeni sebe a okoli
navic, vzhledem k tomu, ze krome prvniho dne ci dvou, staci vyliti kalisku treba jen 2-3x den, se teto situaci da docela slusne vyhybat
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Klaris » středa 13. březen 2013, 22:22
na veřejných záhodech si umyju ruce PŘED tím, než jdu do kabinky, kalíšek jen vyjmu, vyleju a zavedu hned zpět, je to pořád jen tvoje krev, není špinavá ;) rozkládat se začne až vlivem bakterií ve vnějším prostředí, pro mě je to dost komfortní rozdíl i v tom,že jednorázové vložky prostě začnou být cítit, poud je máš déle, kalíšek nikoli
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8475 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Inkognito » středa 13. březen 2013, 22:25
Dělám to jako holky - umýt ruce, vylít a zpět....ale ze všeho nejvíc si prostě tyhle situace neplánuju, akutně vylít ho potřebuju více méně jen první den, takže to prostě nákupní centra a tak vynechám....
Je to fakt pohoda.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Trixl » středa 13. březen 2013, 22:48
Dost lituju, že se nedokážu s kalíškem sžít :)

Ta houba mě zajímá, ale mám přece jenom výhrady, pokud se to nedá pořádně vyprat což z mého pohledu znamená nastavit si pračku na 90 stupňů.

Tampon dceři udělal strašně zle, horečka křeče a bolesti břicha :-?
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Swetlex » středa 13. březen 2013, 23:07
Tak něco k houbě, kamarádka jí testovala a zde je komentář

"tak testuju ty tampony z mořský houby :) je to výborný, cejtit to není vůbec, zavádí se v pohodě, akorát to člověk musí protlačit co nejdál, asi jako obyč tampon. ale obyč tampon je i po nacucnutí dost tuhej, tohle vůbec. jediný mínus je v tom, že to nejde vyndat tak jednoduše jako kalich (tj. zatlačit k vchodu a pak čapnout za špičku), takže si tam člověk musí provlíct provázek, kterej pak samozřejmě trochu cejtí. vymejvá se to taky trochu hůř než kalich.

takže komu vyhovuje kalich a nemá problém se zavedením, je to asi k ničemu. ale kdo má s kalichem problém, pro toho to může bejt dobrá alternativa."

A k výměně kalichu na veřejném wc - já mám kalichy dva a střídám
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Kejmiska » středa 13. březen 2013, 23:45
tyjo, o houbickach jsem cetla kdysi v bravicku - tehdy jsem to bohuzel pochopila tak, ze houbicka vysaje celou krev za jeden den a pak uz ms neni :) a nutne si ji chtela sehnat, ovsem pralo se to s informaci z onoho bravicka, ze to pouzivaji prostitutky :) dios mio, to byly casy.

jak driv - krom zmineneho jsem slysela taky cosi jako bezvlozkova metoda - popsano mimo jine v knize s pocitem tygrice - praci panevniho dna se krev uvolnovala vedome asi jako se naucime ovladat mocovy mechyr - prijde vam to pravdepodobne?
Kejmiska
Howgh
Howgh

5333 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Gehenna » středa 13. březen 2013, 23:54
Kejmiska píše:tyjo, o houbickach jsem cetla kdysi v bravicku - tehdy jsem to bohuzel pochopila tak, ze houbicka vysaje celou krev za jeden den a pak uz ms neni :) a nutne si ji chtela sehnat, ovsem pralo se to s informaci z onoho bravicka, ze to pouzivaji prostitutky :) dios mio, to byly casy.

jak driv - krom zmineneho jsem slysela taky cosi jako bezvlozkova metoda - popsano mimo jine v knize s pocitem tygrice - praci panevniho dna se krev uvolnovala vedome asi jako se naucime ovladat mocovy mechyr - prijde vam to pravdepodobne?

řekni mi, proč jsem si vzpomněla na prdelačku....
Gehenna
B-C Kašpar

26188 příspěvků
13. prosinec 2007