ADV TOP
ADV LEFT

Látkovky - Šiju, šiješ, šijeme

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kobylkalucni » pondělí 25. říjen 2010, 21:28
Holky, potřebuju odbornou radu. Zřejmě jsem musela být v nějakém záchvatu, když jsem si v ikei koupila 60 malých froté ručníčků s tím, že si z nich našiju plínky, ale nedá se nic dělat a holt už je nějak využít musím. Asi nejsympatičtější mi přišel střih podle plenky Ottobre ( dá se najít i tu na baby-café), akorát mám v plánu si ho lehce poupravit. Vůbec nebudu našívat suché zipy, zapínání nechám na snappku a ani nebudu všívat savé jádro ( kvůli schnutí ) a do plenky budu vždy dávat jeden smotaný ručníček ( na šestiny má ideální velikost ), popř. vv. Je tohle vše možné? A co si myslíte o samotném střihu, myslíte, že bude sedět rozměrově? Když jsem si ho zkušebně vystřihla z papíru, přišel mi obrovský... - teď mám na mysli tu větší velikost, 6-18 měsíců.
Kobylkalucni
Krafařka
Krafařka

750 příspěvků
30. říjen 2008
Příspěvekod Jmakovka » pátek 03. prosinec 2010, 22:34
Me to teda obrovsky prislo taky, usila jsem 1 plinu (a to jeste byla jakasi zmensena, protoze se mi to nevytisklo uplne 1:1, a ta mensi velikost) Myslim, ze ta vyska te plenky je prehnana. Ja to jeste vepredu zahybala celym tim vrskem dolu, aby to sedelo a dalsi uz jsem pak nesila. Taky jsem ji nepouzivala nejak extra dlouho, ale rozhodne si myslim, ze to chce upravit strih - min vysku. Zkus omrknout jak jsou vysoky jiny pliny, trosku to uprav a udelej si zkusebni :). Jinak mi prisel dost velky ten zadek a predek zas docela uzky, coz malymu mimcu zas sedi docela dobre, ale bylo to kazdopadne dlouhy. Mozna to nekomu sedi lip, nez to sedelo nam, nebo kluk by to taky asi potreboval o neco vyssi nez holka. My mame holku :)
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Marie nováková » pátek 01. červenec 2011, 21:19
Ivuško, nádherné kalhoty. Asi se taky o něco pokusím.
Marie nováková
Pískle

72 příspěvků
01. květen 2011
Příspěvekod Jmakovka » pátek 22. červenec 2011, 10:05
Nevlastníte někdo z Brna kapsovou plenu Mobilehour od Babyidea?

Ráda bych něco takového ušila, tak bych si to potřebovala někde prohlédnout a přeměřit. Popřípadě jestli by mi to někdo neobkreslil, přeměřil a nafotil nějaké detaily? Výměnou můžu pak dodat odzkoušený střih, až to pak doladím.

Díky předem všem :)
Naposledy upravil Jmakovka dne 01. srpen 2011, 19:03, celkově upraveno 1
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Crawler » pondělí 01. srpen 2011, 16:04
Ahoj:-)

Tak jsem si v USA nakoupila látky s certifikací pro děti.
Ráda se podělím - na aukru prodávám kusy látek na svrchní nepropustnou vrstvu - tzv. PUL látku v 7 barvách (i s poštovným za 90kč). Jestli máte zájem, tak jukněte sem http://www.aukro.cz/show_item.php?item=1747942443 a nebo písněte do zpráv a můžeme se domluvit ;-).

Jinak látkování ZDAR :-D
Crawler
Pískle

2 příspěvků
08. listopad 2010