ADV TOP
ADV LEFT

Jak vytahnout mooncup? :-(

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » středa 01. srpen 2007, 11:42
Holky SOS. Ja blbec jsem pred prvnim puzitim mooncup ustrihla tu tubicku dole tesne pod ty dva prouzky a nejde mi vytahnout. Prosim o radu jak ho dostat ven. :-) inko... (je mi trapne)

*zařazeno
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » středa 01. srpen 2007, 11:47
Je mě trapně,ale nevím co to je mooncup??? :oops: :oops:
inko č.2
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Aileen » středa 01. srpen 2007, 11:48
Ahoj, tak to tě lituju :? , zkus si ve vaně sednout na bobek a tlačit(jako při porodu nebo WC)Ono se nic nestane, když seš ve vaně ,,,Nestyď se je to normální, prostě ňák musí ven.Kdyby nejhůř, zajdi ke gyndr.
L.
BYLINKOVÝ OBCHůDEK A PORADNA
ALTERNATIVNÍ PSYCHOTERAPIE
VÝKLAD TAROTU
AUTOMATICKÁ KRESBA

Luisa Jane 07/10/2003
Lena Rose 28/04/2006
Aileen
Pískle

97 příspěvků
02. říjen 2006
severní Čechy, pracoviště i Praha...
Příspěvekod Karoli » středa 01. srpen 2007, 11:50
Mooncup je menstruační pohárek :-)

Zkus si sednout na bobek a dvěma prsty podebrat okraj, abys překonala podtlak, pak to snad půjde...
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bohulka » středa 01. srpen 2007, 11:51
Já mám ustřihlou tu tyčinku celo a vytahuju to tak, že jej chytnu za dno, zmáčknu=zruším podtlat a vytáhnu. Nic na tom není ;) . A pokud to máš hlouběji, tak zkus si čupnout nebo nej podřepnout a zatlačit pánevní dno (snad to popisuju dobře :oops: ).
Bohulka
Klábosilka
Klábosilka

551 příspěvků
01. duben 2007
Příspěvekod Inkognito » středa 01. srpen 2007, 12:01
jezis to byl vykon, ale podarilo se. no nic, jsem chtela byt ekolog ale s kratkymi prsty, nehty a tim co mam v hlave, poputuje mooncup do kose a ja do drogerky koupit si vlozky. dekuji za rady dobre vily. inko...
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Papulinka » středa 01. srpen 2007, 12:09
Inko,

já bych neděla ukvapené závěry. Mooncup vlastním a používám ho tak 3 cykly. První byl děs a hrůza, druhý lepší a třetí taky. Ale ještě to není na stoprocent. Myslím, že se časem sžijeme a bude to super.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Papulinka
Pískle

97 příspěvků
25. leden 2007
Příspěvekod Gondwana » středa 01. srpen 2007, 12:09
Ježíšmarjá, nevzdávej to! Já měla na začátku stejné problémy, jenom u prvního zkušebního zavedení jsem měla tu tytčinku ještě neustřihnutou. Mám krátké prsty a taky musí vždycky před vytažením zatlačit jako u porodu, ale chce to opravdu jenom praxi, o ničem jiném to není. A abych tě uklidnila, moje kamarádka mi volala celá zoufalá, že s ním bude muset na gyndu, že za čádnou cenu nechce ven. Dnes ho používá při každé MS jako já a té první příhodě se jenom smějeme. Jestli ho fakt chceš vyhodit, mám zájem a stanu se odpadkovým košem
Radka
Gondwana
Howgh
Howgh

6500 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Malta » středa 01. srpen 2007, 12:20
Mooncup vyndas snadno tak, ze si sednes na WC a budes se snazit tlacit, jako pri stolici. Az ho budes moc nahmatat, zmacknes steny k sobe, tim se uvolni podtlak a pak ho pohyby ze strany na stranu "vykyves" ven. Ja jsem si taky ustrihla celou tu tycinku, protoze mi tam vadila a s vyndavanim nemam zadny problem. Mooncup je bajecna vec, od porodu nepouzivam nic jineho a taky uz nic jineho nechci videt :)) Ze zacatku to chce trochu nacvicit, ale po castejsim pouziti uz ti to pujde jedna basen.
"Člověk žije a žije a najednou je z toho taková hovadina, až oči přecházejí." [Gogol]
Malta
Klevetnice
Klevetnice

3421 příspěvků
21. září 2006
Malta
Příspěvekod Anka » středa 01. srpen 2007, 12:44
Inko, vsadím se, že sis ho při prvním pokusu o vyndání zatlačila ještě hlouběji, bývá to častý problém. Proto - nejdřív zatlačit svaly a potom teprve vytahovat!
A skutečně to ještě nevzdávej, tenhle problém je na začátku poměrně častý.
Anka
Krafařka
Krafařka

944 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Marie » středa 01. srpen 2007, 13:07
Ahoj,já jsem vůbec netušila ,že něco takového je :? ;) Holky, jste spokojené? Celkem se mi to zamlouvá a asi zakoupím - používáte "to" i na noc?? ;)
Marie
ObrázekObrázek
Marie
Klábosilka
Klábosilka

340 příspěvků
20. listopad 2006
Ostrava
Příspěvekod Nanka » středa 01. srpen 2007, 13:14
Inko,

nevzdávej to! Já na něj taky nedošáhnu.. Musím ho právě vždycky dotlačit trochu níž, pak zmáčknout - a ven to jde raz dva! ;)
První měsíc používání jsem byla taky zklamaná, teď jsem ráda, že něco takového existuje..

Nanka
[img]http://lbyf.lilypie.com/Wnjcp2.png[/img]

[img]http://lb4f.lilypie.com/RUsep2.png[/img]

[img]http://lb1f.lilypie.com/3BvPp2.png[/img]

Matějův kompliment: "Ty jsi taková pekná - jako muflon."
Nanka
Krafařka
Krafařka

836 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Bohulka » středa 01. srpen 2007, 13:40
Ahoj,já jsem vůbec netušila ,že něco takového je V rozpacích Mrk Holky, jste spokojené? Celkem se mi to zamlouvá a asi zakoupím - používáte "to" i na noc?? Mrk

Jojo, i na noc ;) . Je vážně skvělý!!! :hura: :hura: :hura:

když jsem ho objevila, připadal mi nechutný, pak jsem si přečetla víc a mám ho už 5 měsíců? a maximální spokojenost. Jedna diskuse je i tady:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=1159
Bohulka
Klábosilka
Klábosilka

551 příspěvků
01. duben 2007
Příspěvekod Datez » středa 01. srpen 2007, 14:19
Datez
Krafařka
Krafařka

990 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Jirina » středa 01. srpen 2007, 18:05
Ahoj,
já mám mooncup měsíc, používala jsem ho jeden cykl a naprostá spokojenost, tyčinku jsem musela ustřihnout hned celou, protože jsem ho nebyla naopak schopná narvat víc dovnitř a čouhala ven. S vyndaváním naprosto problémy nemám, jak píšou holky, chce to zmáčknout dno, pak strčím prst podél a vyviklám ven. Kupodivu jsem se tím ani nepolila, prostě profík hned na první pokus :o) Moc mě mile překvapil.
Jiřina
Obrázek

Obrázek
Jirina
Žvatlalka
Žvatlalka

287 příspěvků
23. září 2006