ADV TOP
ADV LEFT

Jak vytahnout mooncup? :-(

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Veera » středa 01. srpen 2007, 21:52
Holky, já až vyzbudou prachy, tak do toho chci jít taky. Jen se chci zeptat, používáte ještě k tomu pro jistotu vložku?
Veera
Diskutérka
Diskutérka

2831 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Brody » čtvrtek 02. srpen 2007, 06:28
Veero, já ano :D , používám k němu pro jistotu látkové slipovky Haipa-daipa.
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Sizonka » čtvrtek 09. srpen 2007, 07:27
Vero, ja tiez pre istotu HP slipovky, ku koncu MS si ho uz ani nedavam, ale na noc som velmi spokojna.
Na zaciatku som sa bala odstrihnut celu palicku, ale pri chodzi mi velmi blizil, tak ked som sa odvazila som maximalne spokojna.
Aj vam sa niekedy stane, ze si ho zle "naaplikujete" a premoka? Zistila som, ze sa mi to stava, ked sa mi z toho zlozeneho stavu vystrie prilis rychlo.
Slavko 10.2.2004 Ivko 23.5.2008 Borisko 14.4.2010
Sizonka
Klábosilka
Klábosilka

493 příspěvků
14. prosinec 2006
Martin
Příspěvekod Julinky » čtvrtek 09. srpen 2007, 14:25
Mám ho a jsem moc spokojená, zvlášť teď v létě, používám bez jistící slipovky, ale je třeba se trochu po znovuzavedení omýt, aby to bylo na 100%.

Je to opravdu o cviku, nevzdávala bych to tak rychle.
Julinky
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
10. prosinec 2006
Čáslav
Příspěvekod Sunnyside » čtvrtek 07. březen 2013, 14:41
Takže už se v tom vezu i já. Dnes jsem si ho poprvé zavedla, krásně si sedl, vůbec nešpiním, kalíšek necítím, vše výborné. ALE! Nevyndám ho, fakt mi to nejde. Mordovala jsem ho půl hodiny, pak po dvou hodinách opět. Počkám, až přijde domů manžel a snad se mu to povede.

Jsem magor, tu tyčinku jsem si ustřihla ještě předtím, než jsem to vyzkoušela. :roll: Na kalíšek si dosáhnu, ale nechytím ho, snad se to manželovi povede. :palma:

Nicméně jsem s ním velmi spokojená, vzdávat to určitě nebudu. Jen si asi budu muset objednat ještě jeden, líbí se mi ten s tím kroužkem dole, ten v nejhorším vyndám drápem. :D
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 07. březen 2013, 14:51
:? Manžel? :? Manžel??????? :? :palma:

Ty vogo, tak tomu říkám vztah! Já mám za sebou jeden cyklus s ladycupem (Bože, děkuji za jeho objevení!), vytahovala jsem tak, že jsem zrušila podtlak. Důležité je nestrkat kalíšek stejně hluboko jako tampon!
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Sunnyside » čtvrtek 07. březen 2013, 14:55
Důležité se stalo skutkem! :-D Bohužel ho mám na stejném místě jako tampon...

Zkoušela jsem ho vyndat podle všech dostupných rad, ale nejde to. A lepší manžel než pohotovost, ne? Myslím, že budeme mít ještě zajímavé odpoledne. :mrgreen:
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 07. březen 2013, 15:06
tý brďo no holky co tam s těma kalíškama děláte ;) já jsem nějaká asi uvnitř krátká, když chci dosáhnu si až na konec kalíšku až k hrdlu (to dělám když ho tam dávám - prstem ho objedu, abych si dobře sedl kolem hrdla), takže není problém ho ani zmáčknout a zrušit podtlak (ale jo normálně v sedě na míse to asi nepůjde, já ho vyndávám sedě na vaně a jednu nohu si hodím vejš)
nemůžu ho dát výš není kam a níž - to už by mě tyčinka šťouchala, i tak ji mám poloviční - je zajímavý ovšem že jsem ji stříhala až po třetím porodu, když předtím jsem ji dva roky nesila celou neustřihlou. Že bych se nějak zmenšovala? :? :D

radši inko, ne že bych se styděla, ale chytla mě paranoia, co kde kdo bude citovat :roll:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 07. březen 2013, 15:11
Sunnyside a nedaří se ti chytit tu spodní část mezi prsty a malinko ji jakoby zohnout směrem vzhůru?
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 07. březen 2013, 16:11
nestrašte mě!
jsem čerstvá majitelka, strašně natěšená - ale i vyděšená, že to pak nepůjde ven :D
první zkušební nácvik dopadl opravdu ve stylu Sunnyside :D už jsem myslela, že budu volat manžela :roll: pokus o vykývání dopadl vesele - nakonec jsem ti vyndala, ale přicuclo se mi to jaksi zvenčí :oops: :D

druhý pokus téměř úspěšný, ale jsem fakt zvědavá, jak to zvládnu až to bude naplněné :palma:

Jarkab1
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 07. březen 2013, 16:23
Inkognito píše:nestrašte mě!
jsem čerstvá majitelka, strašně natěšená - ale i vyděšená, že to pak nepůjde ven :D
první zkušební nácvik dopadl opravdu ve stylu Sunnyside :D už jsem myslela, že budu volat manžela :roll: pokus o vykývání dopadl vesele - nakonec jsem ti vyndala, ale přicuclo se mi to jaksi zvenčí :oops: :D

druhý pokus téměř úspěšný, ale jsem fakt zvědavá, jak to zvládnu až to bude naplněné :palma:

Jarkab1

mě to teda když je to naplněné jde o poznání snadněji , jak je to těžší, tak je to snadnější to vyndat, zas opatrně a nic nepolít ;)
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Lukrecia » čtvrtek 07. březen 2013, 16:43
s Mooncupem to chce trochu cvik ;) ale pak je prostě nepřekonatelný! Mám ho asi 3 roky a MS si bez něj už ani nedokážu představit... kam se hrabou tampony
Lukrecia
Krafařka
Krafařka

954 příspěvků
23. listopad 2007
Velké Přítočno
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 07. březen 2013, 16:45
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Sunnyside » čtvrtek 07. březen 2013, 17:36
Takže já už v zoufalství volala na gyn. jedné známé a že mám ráno přijít, že mi ho vyndá. :oops: Ale stal se zázrak a já ho teď vyndala. Snadno, hladce. :roll: Chtělo to prostě jen pořádně chytit. Ach, ty začátky. :-)))

Nicméně objednám si ještě jeden, buď s tím kroužkem dole nebo ten samý co mám, ale nebudu ho úplně stříhat, to byl nápad. :palma:

Ale jinak jsem z něj nadšená, měla jsem ho tedy 8 hodin, neprotekl, břicho mě nebolelo, zandat šel skvěle, vyndat vůbec, ale to vychytám! :mrgreen:

Ať žijou kalíšky a začátečnice! :D
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Jarkab1 » čtvrtek 07. březen 2013, 19:14
Sunnyside píše:Ať žijou kalíšky a začátečnice! :D

:D dík za happyend
mě premiéra teprve čeká 8-)
Jarkab1