ADV TOP
ADV LEFT

Noční plenky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Trixl » středa 20. únor 2008, 11:01
Bambus nemám, mám klasické froté, biofroté a konopný flauš. Ten konopný flauš miluju ze všeho nejvíc, protože je tenký a hodně nasaje. Potom ty biofroté vkládačky a nakonec froté, to nasaje míň a je to tlustší. Bambusové vkládačky budu muset koupit, abych měla srovnání. Plínky čč těch se musí dát víc tak ty jen jako nouzovky.
S nočníma plínkama to souvisí, hledáme čím nejlíp vycpeme :)
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Denny » středa 20. únor 2008, 22:48
neda mi to a musim sem neco napsat :D

mame dnes celonocni premieru :hura: v latkovce BE pres ni vlnaky disana-doufam, ze dobre naimpregnovane, pres den nikdy neprotekly tak doufam.

jsem tak zvedava, ze nemuzu usnout, od doby co spi celou noc jsme ji davali na spani moltex, uz si ani nevzpominam proc jsme s tim zacali :roll: .

zitra se ozvu, jak to dopadlo.

dobrou
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Denny » čtvrtek 21. únor 2008, 09:31
dopadlo to dobre :hura:
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Majki » středa 27. únor 2008, 16:29
ahojky,tak ja zkousim Popolini one size biofrote - a vkladam VV + separacka Stay dry, navrch vlnacky nebo IV Organic L....ale stale je rano durch mokra....tak premyslim o tech vkladackach - konopnych nebo bambus.? Nebo jeste vyzkousim BH.
Majki
Pískle

92 příspěvků
11. září 2007
Příspěvekod Klaruse » úterý 04. březen 2008, 22:56
pokud máte někdo BE na patentky i na zip, mužete mi je srovnat :?: jestli ty na zip dobře sedí
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Braiva » středa 11. červen 2008, 15:02
Klaruse píše:pokud máte někdo BE na patentky i na zip, mužete mi je srovnat :?: jestli ty na zip dobře sedí

Taky by mě to moc zajímalo. Je to už uzavřená diskuze, ale snad to někdo objevíte...
Chci si právě pořídit novou Bamboo extra L/XL a nevím zda na sucháč nebo na patentky. Poradíte někdo? Pro kluka cca 7kg. Díky za všechny odpovědi. Ivana
ObrázekObrázekObrázek
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Mafra82 » středa 11. červen 2008, 20:49
Braiva píše:
Klaruse píše:pokud máte někdo BE na patentky i na zip, mužete mi je srovnat :?: jestli ty na zip dobře sedí

Taky by mě to moc zajímalo. Je to už uzavřená diskuze, ale snad to někdo objevíte...
Chci si právě pořídit novou Bamboo extra L/XL a nevím zda na sucháč nebo na patentky. Poradíte někdo? Pro kluka cca 7kg. Díky za všechny odpovědi. Ivana

Braivo - mě tedy přijde že pro 7dmi kilového chlapečka, je zbytečně L/XL veliké :( Máme doma 13ti kiláka a u patentek apínám vycpanou BE jedním Prefoldem až na ty první patentky na břiše. takže mu bude ještě hooodně dlouho.
Když už brala bych být tebou sucháčovou, tam by se snad daly trochu zkřížit ty SZ.. ale nevím nevím, přijde mi na to lehký :? aby mu to neprotíkalo okolo nožek víš?
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Braiva » čtvrtek 12. červen 2008, 10:11
Velchi, děkuji za odpověď. Mě ta S/M příjde podle popisu u prodejce zase už malá. Bum hugger mu je v L skvěle a neprotéká. Naštěstí budu mít nyní půjčenou tu patentkovou verzi, tak ji vyzkoušíme a podle toho se rozhodnu.
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Mafra82 » čtvrtek 12. červen 2008, 11:23
Braivo, to není za co.
Ono Bum Hugger má ale úplně jiný střih ;)
Pokud máš možnost nejdříve pozkošuej velikostně, ono když koupíš tu menší i tu větší, na sucho, neprané doma vyzkoušíš a pak popřípadě vyměníš tu co nebude padnout tak jsitě neprohloupíš ;)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Braiva » pondělí 16. červen 2008, 08:25
Tak patentková Bamboo extra L/XL synovi (nyní 7,20kg) sedla dobře, patentky zmenšené skoro na nejmenší velikost. Měl ji celou noc, neproteklo, max.spokojenost. Jen mě překvapilo, jak je ta barevná strana ožmolkovaná a taky jsou trošku tvrdé lemy kolem nožiček.
Co myslíte, za jak dlouho můžu počítat, že se to dostane do takovédleho stavu, když si koupím novou?
A taky by mě zajímalo, zda někdo máte novou BE z letošní kolekce na suchý zip, jestli ty zipy taky tak tvrdnou?
Díky, Ivana
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Stassy » středa 02. červenec 2008, 21:40
Tak i já přispěji svojí troškou.. :-)
My jsme nejdřív používali TB bambusku, kterou jsem později doplňovala Popo vkládačkou, pak jsme koupili BE (malá ji měla na prdce cca 7 hodin a bylo to v poho) a teď jsem vyzkoušela kombinaci bambusky, vkládačky a vv (vše od Popo) a musím říct, že to je pro nás asi nejlepší varianta. Báječné sucho a malá spala jako špalek skoro 10 hodin v kuse.. :D
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Kacabar » úterý 04. listopad 2008, 10:23
Ahoj, doufám, že sem ještě někdo zabloudí :D . Mám dotaz, jakou máte zkušenost s vkládačkama Bamboo Hour a Hemp Hour? Co saje víc? Netvrdnou moc? Dík.
Kacabar
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
20. únor 2008
Příspěvekod Klaruse » úterý 04. listopad 2008, 11:06
Ahoj tak BE suchý zip hrůza - vzniká vlastně takový tvrdý pruh jak je ten zip...Jinak mám novou i starou a ty nové jsou o hodně větší tudíž je vycpu ty staré už jen na den bez vycpání...Já mám L/XL asi od 7 kg- malé by asi dlouho nevydržely.... Jinak ty lemy opravdu tak netvrdnou jak u těch starých.
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Braiva » úterý 04. listopad 2008, 14:32
Kacabar píše:Ahoj, doufám, že sem ještě někdo zabloudí :D . Mám dotaz, jakou máte zkušenost s vkládačkama Bamboo Hour a Hemp Hour? Co saje víc? Netvrdnou moc? Dík.

Konopnou neznám, ale bez těch BH nudlí si neumím naše noční plenkování představit. Jediné co mi vadí (nepartně :D ) je, že se po každém praní musí natahovat na původní velikost. Mám 2ks a je to málo, budu přikupovat. Pa ;)
Braiva
Žvatlalka
Žvatlalka

171 příspěvků
13. květen 2008
Praha
Příspěvekod Katkaf » úterý 04. listopad 2008, 19:27
Holky, co to je BE? Nějak mi to nedochází :oops:

Jinak Bamboo Hour taky chválím, nemáme je dlouho, ale oblíbila jsem si je.
Katkaf
Žvatlalka
Žvatlalka

210 příspěvků
13. říjen 2008
Praha