ADV TOP
ADV LEFT

Plenkové kalhotky KIKKO

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katarina » sobota 11. srpen 2007, 12:49
Prosím můžete někdo srovna kalhoty KIKKO a BAMBINO MIO? Je v nich velký rozdíl? KIKKO jsou totiž podstatně levnější. BAMBINO MIO mám a jsem moc spokojená. Používám v kombinaci s klasickýma látkovkama. Díky Katka

*zařazeno
Katarina
Pískle

56 příspěvků
25. září 2006
Hlinsko
Příspěvekod Ivca79 » sobota 11. srpen 2007, 12:55
Já teď dostala Kikko od Bianky (prý pro případné odrazení na prezentacích)... Zásadní rozdíl mezi Kikko a Bambino Mio je v tom, že Kikko mají jen tu ostrou stranu suchých zipů, které se lepí natakovou chlupatější tenkou látku... podle mě se to za chvíli vytrhá... Druhá věc je, za ty klínky kolem nožiček jsou poměrně plandavé, takže to okolo protíká. Takže asi bych ti doporučila nešetřit...
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Lenka_ » sobota 11. srpen 2007, 17:42
Ahoj,

ja jsem ty Kikko kalhotky mela pro dceru. Vzhledem k cene, necekej zazrak, ale chvili slouzily. Potom z nich vyrostla a ted cekaji ve skrini na druhe. Jestli sis zvykla na BM, tak z nich asi budes zklamana. Rekla bych, ze jejich kvalita odpovida cene.
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://b1.lilypie.com/XbeYp1.png[/img][/link]
Lenka_
Treperenda
Treperenda

1109 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lalwen » sobota 11. srpen 2007, 19:41
Já je nemám, ale ani podle fotky bych je nebrala, jsem nepochopila, proč mají ty suchý zipy našitý obráceně :roll:

Amazonka je testovala a pak psala, že po totálním přešití by celkem ušly, ale proč je přešívat, že jo ;) když BM nebo IV jsou lepší a bez přešití (pravda jsou zase dražší).

Myslím, že na kvalitě svrchních kalhotek dost záleží, možná víc než než na samotné plence (teda pokud není dítko extrémní průtokáček ;) ;) :D), no a pokud potřebuješ ušetřit, doporučuju ušít si flísáčky (třeba i podle BM gatěk). Je to jednoduché, nemusíš nic entlovat a z 1 m budeš mít tak 3 kalhotky za cca 200 Kč.
Obrázek Obrázek Obrázek
Lalwen
Diskutérka
Diskutérka

2720 příspěvků
24. září 2006
okolí Loun
Příspěvekod Mafra82 » sobota 11. srpen 2007, 19:49
Podle mne jsou to nejhorší plenkové gaťky na našem trhu. Měla jsem je doma a darovala při prodeji jedněch plínek zadarmo, no nevím. Je to divný matroš, blbé zapínání a provlhají, takže já bych je už znovu nekoupila.
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Katarina » sobota 11. srpen 2007, 21:08
Díky moc za zkušenosti. Zůstanu tedy raději u BM nebo ještě ušiju nějaké fleesáčky. Katka
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Katarina
Pískle

56 příspěvků
25. září 2006
Hlinsko
Příspěvekod Amazonka01 » neděle 12. srpen 2007, 07:07
JJ,testovala jsem je,materiál je náhodou dobrý,jemný jako u Imse gatí,jsou prodyšné...ale ten suchý zip je děsný (obrácené zapínání,a když na to není člověk zvyklý,tak to hrozně zdržuje) a jsou volné kolem nožiček...takže fakt,jedině vypárat sucháče,našít je tam klasicky a všít do "nohaviček" gumičku...pak můžou sloužit.Myslím,že pro někoho šikovného s minimálními "fondy" na nákup plenek,je to dobrá varianta...já zůstanu u IV ;-)
"Na tragickej život jsem já pes!"
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Trixl » neděle 12. srpen 2007, 14:17
A co kalhotky z www.plienka.sk mám Fix a ještě koupím na patentky.
ObrázekObrázek
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Katarina » neděle 12. srpen 2007, 20:02
Trixl - ty kalhotky z těch slovenských stránek vypadají zajímavě. Můžeš mi ještě prosím napsat, jak vycházejí velikostně? Protože třeba BAMBINO MIO a POPOLINI jsou hodně rozdílné. L od POPOLINI je proti BM hrozně veliké. A jestli nemáš srovnání, můžeš změřit ty, co máš? Díky moc. Katka
Katarina
Pískle

56 příspěvků
25. září 2006
Hlinsko
Příspěvekod Smajlik » neděle 22. únor 2009, 21:34
Tak já Kikko kalhotky mám - chtěla jsem látkovat, ale nebylo peněz tak jsem nakoupila ty nejlevnější kalhotky a malá se jednou vyčůrá a je durch přes kalhotky vč.punčocháčů. Takže fakt bída - raděj je nekupujte a suchý zip mám vytrhaný - musím našít nové sucháče. Škoda, že jsem dříve nevěděla o těchto stránkách - nakoupila bych tehdy jinak :-?
Smajlik
Kecka
Kecka

1669 příspěvků
06. únor 2008
Valašské Meziříčí
Příspěvekod Harpyje » neděle 22. únor 2009, 22:30
Katarino. BL Fixy pouzivam na dite. velikost XS mu pri narozeni byla velká - nejmenší IV organiky jsou proti nim o moc menší. XS jsem nakoenec vyřadila až když mel prcek kolem 5 kg, spíš víc. velikost S jsem pouzivala až do prckovych osmi mesicu, cca do 8kg- jo a krome techto fix mam od nich jeste svrchnaky barevne, a ty jsou kupodivu jeste vetsi, takze barevne svrchnaky velikost S jeste na prcka pouzivam tedkdy má cca 8,5 kg, a jeste mu nejsou malé.

ty barevný myslím tyhle :
http://www.slune.eu/index.php?main_page ... cts_id=568
Harpyje
Krafařka
Krafařka

854 příspěvků
07. leden 2008
Příspěvekod Mamina » pondělí 23. únor 2009, 16:30
A co Kikko bavlněné ty vnitřní ? ty jsou taky na prd ? nebo jsou lepší než ty polyesterky
Mamina
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
31. leden 2007
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 23. únor 2009, 17:06
Mamino.. nechápu otázku ;) bavlněné vnitřní, myslíš čtvercovky?
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Mamina » pondělí 23. únor 2009, 21:56
myslím Kalhotkové pleny KIKKO - ty co se dávají pod polyesterky, tvarované
Mamina
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
31. leden 2007
Příspěvekod Smajlik » úterý 24. únor 2009, 06:21
Aby nedošlo k omylům - koukám že kikko má i novinky, tak doma mám tyto kalhotky http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/ ... 20378.html ;) a s těmi fakt spokojená nejsem :-? a vkládám tyto čtvercovky http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/ ... /8600.html jsou tenčí než od hyblera, ale jinak jsou dobré
Smajlik
Kecka
Kecka

1669 příspěvků
06. únor 2008
Valašské Meziříčí