ADV TOP
ADV LEFT

Konopky Ella´s House

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mia_a_spol. » sobota 11. srpen 2007, 15:11
Prosím prosím jakou používáte vkládací plenku a s jakým úspěchem?

díky Mia

*zařazeno
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Asha » sobota 11. srpen 2007, 15:58
Ahoj:) Bud davam zas konopku, nebo obyc bavl frote, tusim Haipa. A jakej uspech mas na mysli? Tyna do toho cura, kadi a tvari se spokojene ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Asha
Krafařka
Krafařka

870 příspěvků
28. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Mia_a_spol. » sobota 11. srpen 2007, 20:10
Asho díky, myslela jsem savost :-? no asi jsem to nenapsala moc šťastně :roll: díky
Naposledy upravil Mia_a_spol. dne 11. srpen 2007, 20:15, celkově upraveno 1
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mia_a_spol. » sobota 11. srpen 2007, 20:12
Makytko díky já právě bambusky mám ;)
Naposledy upravil Mia_a_spol. dne 11. srpen 2007, 20:15, celkově upraveno 1
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Asha » sobota 11. srpen 2007, 20:13
Mio, savost je super, aspon u nas. Par hodin vydrzi, ale nejak zvlast jsem to nezkoumala.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Asha
Krafařka
Krafařka

870 příspěvků
28. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Mia_a_spol. » sobota 11. srpen 2007, 20:16
Asha píše:Mio, savost je super, aspon u nas. Par hodin vydrzi, ale nejak zvlast jsem to nezkoumala.

díky ;)

musim si upravit podpis, takhle vše opravuju :roll: :roll:
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mafra82 » úterý 14. srpen 2007, 22:24
Ahojka vespolek, dneska porpvé zkoušíme na noc Bum Hugger, tak držte palce ;)
Napíši pak s jakou úspěšností, nedávala jsem žádnou další extra vkládačku jen tu co tam je součástí
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Bora » středa 15. srpen 2007, 17:22
velchi, mela bys hlasit.
ja jsem jaksi nekriticky do konopek zamilovana, (byla) ted mi lawlenka poslala Eh konopku a bumhuugera na osahani a ony mrchy vypadaji jak hard na zem, kdeze je to lehke hunatoucke chmyricko ze zacatku :-(
tak by me zajimalo, jestli je mate rady, proc je mate rady. sajou vic nez celobavlna? schnou lip? delaji mensi prdelku?
ja nemam zatim na kom zkouset a mam strach, ze na dalsi nekriticky nakoupim a pak tu budu mit ty hadry na zem :-( pomoooc napiste mi prosim
Bora
Žvatlalka
Žvatlalka

147 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Mia_a_spol. » středa 15. srpen 2007, 17:30
taky vykoukávám hlášení od Velchi :D

Boro no já ještě ve fázi hadru nejsem, ale spěje to k němu :roll:
Ale druhé estetické hledisko je OK a to je malá prdelka, tedy mám už srovnání jen s IV bavlnou a bambuskama TB a Babaloo (BE nepočítám :roll: ty jsou noční ;) ) a je malinká, pro mě jako Babaloo, TB a bavlna IV jsou objemnější.
Savost je dobrá určo větší než bavlna, co do savosti na stejnej kus látky, prostě jeď o kousek savější a přitom o dost menší, ale jak je zřejmé ýše chystám se přidat bambusovou vkládačku, holt mě ten bambus zatím bere víc ;)

a na koho budeš plenky nasazovat? na panenky :D :D :D

furt ještě nemám odkliklé ty metříky :grr: :roll:
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mafra82 » středa 15. srpen 2007, 17:50
Holky omlouvám se jaksi dneska nestíhám a věnuji se domácnosti a málo netu ;) ;)

Takže, bum hugger, pro Boru - zdaleka nevypadá ani po druhém vyprání jako hadra na zem.. nevím čím to je ale stále vypadá nádherně a je opravdu heboučký.
A savost.. no dala jsem pro zkoušku jen Bum huggera, vkládačku zasunula dovnitř, aby byl u prdelky flís.
Alda se kupodivu vnoci moc nebudil, ale asi okolo 4 se přeci jen vzbudil, a protože jsem mu dělala mlíko, tak jsem cítila velmi silný pach moče smíchaný s pachem navlhlé plenky, těžko popisovat, ale suchá plína voní jinak ;). Takže než dostal mlíko tak jsem ho přebalila, plínka na omak hodně navlhlá, asi by ještě vydržela, ale já jsem o tom moc přesvědčená nebyla. Měl ji od půl 8 večer, sundávala jsem zhruba 4,15. Takže můj dotaz by pro prodejce zněl, zvýší se dalším praním absorce? A nebo to chce další vkládačky? Asi, no pokud mi uschne, protože ráno to hned šlo do pračky s ostaními tak dnes tam šoupnu ještě i vícevrstvou a zítra zase hodím reference. :D

A Boro - řekla bych že konopky jsou oblíbené proto že dělají menší prdelku, ale mě přijdou ty velikosti trochu menší než píšou. Lko jsem tehdy vracela - um huggera - a taktéž Lko ale obyč konopku EH jsem po jednom použití prodávala, myslím že to koupila Pavluša..
Každopádně jsou velice savé, a asi proto i oblíbené, a taky rychle schnou.
A Pokud mohu soudit, tak staré dobré hadry na zem :D Taky velmi dobře držely vlhkost a rychle schly.. ale blbě vypadaly to je fakt :D Ale stále je to jen plína že?
S biofroté nebo froté můhu lehce srovnat, řekla bych že nasají stejně ale dělají o mnoho menší prdku a taky rychleji schnou..

Tak a elaborát hotov !! :D
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Zuzajda » středa 15. srpen 2007, 17:56
mio, je bambus savější než konopí?
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Mafra82 » středa 15. srpen 2007, 17:58
Zuzi nejsem Mia ale řekla bych že o fous je. Akorát hůře schne..
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Mia_a_spol. » středa 15. srpen 2007, 18:43
Zuzajdo
s tou savostí možná že se konopka ještě zajede, bambuskám to také trvá, ale u nás teď prostě sajou bambusky lépe, když bych musela ak bych řekla že TB ještě o chlup lépe než Babaloo, ale co vím, tak holky uváděj lepší savost konopek, tak třeba se ještě předvede.
Zas jsem z toho vynechala BE, ten flauš saje ještě o poznání lépe, ale ty máme na noc, tak musí .... ;)

no ale ve schnutí na konopku nemaj ani Babaloo co maj kládačku extra ;)
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mafra82 » středa 15. srpen 2007, 18:57
Hlásím že hambáč uschnul!!!! prala jsem dopo, věšela po poledni a tím že nám od 2 odpo svítí na balkon slunce tak to prostě uschnulo. Ale dneska i hezky pofukovalo ;)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Zuzajda » středa 15. srpen 2007, 19:16
díky
mi ani tak nejde o plenky jako spíš o vkládačky (zůstávám věrná HHS ;) )
Obrázek Obrázek Obrázek
Zuzajda

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy