ADV TOP
ADV LEFT

Kapsová plenka Mommy's Touch

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jahoda » sobota 18. srpen 2007, 22:43
Uvažuju o koupi této plenky, konkrétně Easy clean na suchý zip. Malému je 20 měsíců. Můžete mi prosím napsat své zkušenosti, hlavně u dětí rok a půl a starších?

*zařazeno
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Papulinka » neděle 19. srpen 2007, 19:03
Ahoj Jahodo,

já mám kapsovku Momys, ale starší typ na patentky. Koupila jsem ji pro dvouletou dcerku a využila ji maximálně. Dávala dovnitř čtvercovky, imse čtvercovky nebo vícevrstvé. Nikdy nám neprotekla. Plína byla mnohdy totálně mokrá, ale ven se nedostalo nic. Teď ji dávám půlroční dcerce, taky jí sedí perfektně. Je teda pravdou, že žádný hubeňour není a kolem nožek jí těsně dobře. Takže u nás spokojenost.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Papulinka
Pískle

97 příspěvků
25. leden 2007
Příspěvekod Jahoda » neděle 19. srpen 2007, 21:28
Tak vidím, že tato plenka není zrovna v kurzu, jen jedna odpověď. Papulinko díky, máš jich víc? Já nevím, jestli mi bude stačit jedna jako doplněk k jiným plenkám, kterých už mám dost a utrácet se mi už moc nechce.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Anka » neděle 19. srpen 2007, 21:32
Já mám jen jednu, nijak jsem ji nemusela (kvůli flísu), ale teď v těch hicech jsem ji malé s oblibou dávala na zahradu, protože je tmavých barev a i po dokonalém průzkumu zahrady v ní děcko nevypadalo jak čuně. Nikdy neprotekla, zkoušela jsem ji i na noc a byla fajn. Dokonce uvažuju ještě o jedné, jen nevím, jestli ji v zimě tak užiju.
Anka
Krafařka
Krafařka

944 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Jahoda » neděle 19. srpen 2007, 21:45
Já jsem se tomu flísu taky dlouho bránila, ale malý nosí flísové oblečky přímo na tělo - má soupravu kalhoty a mikinu, flís mu nevadí. Já mám taky něco z flísu a ten materiál je na těle příjemný, takže proč vlastně ne? A na plenky se používá opravdu kvalitní mikrofleece.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Sizonka » pondělí 20. srpen 2007, 05:00
ahotky, ja ich mam tiez, ale kupila som ich neskoro, tiez mi fleece nie je sympaticky priamo na telo, ale Lalwenkin napad, dat nan este jednu vlozku sa mi zda geniálny. Vraj to pomáha aj v prípate, ze dobre pri nozkach netesnia. Presne na take 1,5ročné dietko sa mi zdajú ideálne, ale treba skúsit, ak nesadne hned, dorastie do nej a ako treningace su iste skvele, nasadia sa aj na stojace dietko- vdaka patentkam. Neviem ako sucháce. Ale rozhodne majú nadherné vzory.
Slavko 10.2.2004 Ivko 23.5.2008 Borisko 14.4.2010
Sizonka
Klábosilka
Klábosilka

493 příspěvků
14. prosinec 2006
Martin
Příspěvekod D2 » pondělí 20. srpen 2007, 13:00
Ahoj,

tak já jich má asi šest a jsem spokojená, točím je s ostatními kalhotkovými plenkami. Mne se líbí, že je můžeš vycpat čímkoliv, když dám jen jednu vícevrstevnou, tak vypadají štíhle a v džínách nejdou rozpoznat od jednorázovky.

Luca má hubené nožičky, takže mi občas kolem nožiček zvlhla, řešila jsem to upínám cik cak a zabíralo to. Teď už jsme trochu povyrostly tak v pohodě a pod šatičky vypadá super :-)

Jinak flís Lucce nijak nevadí, prdelka je suchá a navíc tam dávám stejně separačku.

Určitě jako doplněk k ostatním plínkám, super (na ven na pebalení ideální, alespoň netahám velkou tašku s plínama, zaberou opravdu málo místa), jo a rychle schnou, zvládli jsem s nimi i silvestra na horské chatě :-)
Obrázek[/url]
D2
Žvatlalka
Žvatlalka

148 příspěvků
26. říjen 2006
Kladno
Příspěvekod čiřikaví » pondělí 20. srpen 2007, 18:43
Ja mommysky pouzivam v podstate od narozeni, mam 3 ty 2v1 a asi 6 tech normalnich. Nekdy, kdyz je malo vycpu ( jen vv) tak mi po delsi dobe - vic jak 3 hodiny provlhly a jednou i protekly, ale to jsem je mela spatne upnute. Jsem s nima vazne spokojena, chce to vychytat zapinani, myslim, ze se daji opravdu upravit na kazde ditko, jen to chce trochu experimentovat s tim co dat dovnitr a jak to zapnout.
Je dobre, ze se na ne nemusi davat kalhotky, proste na cesty, k doktorce a tak super...

Ty plenky 2v1 jsou bezkonkurencne nejlepsi z toho, co jsem mela moznost v teto kategorii vyzkouset.
čiřikaví
Klábosilka
Klábosilka

410 příspěvků
10. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Jahoda » pondělí 20. srpen 2007, 21:24
Tak zkusím jednu na zkoušku a uvidím.

Čiřikaví ta 2v1 je lepší než IV 2v1? Tu totiž mám, ale nemám porovnání.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Troublegirl » úterý 02. říjen 2007, 09:16
Právě mám Mommysky objednané,ale překvapilo mě,že se dají prát pouze na 40 stupňů.Ostatní plenky peru na 60,tak teď nevím,jestli je pak taky přidat na těch 60 nebo je prát úplně zvlášť?Na kolik je perete?
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava
Příspěvekod Annmari » pondělí 29. říjen 2007, 23:22
Já ji vyprala s ostatníma na 60 a nic se jí nestalo :oops: ...měla prostě smůlu ;) , zatoulala se, kam neměla :D ...takže už jsem ji od té doby prala s ostatníma vícekrát a pořád je nádherná ...mám čistě bílou a Lucinka mi ji VŽDY pokaká a pořád je krásně bílá :D
Annmari
Krafařka
Krafařka

940 příspěvků
15. srpen 2007
Příspěvekod Troublegirl » sobota 03. listopad 2007, 10:17
Anmari-tak jsem to nakonec prubla :D A dobrý :hura: :hura: :hura: S kapsovkama jsem strašně spokojená.Nejraději bych přes den používala jen je a AIO.Do kapsovek dávám vv plínku S a vkládačku BamboHOur od BI a vydrží klidně i 3 hoďky,když jsme na procházce. :mimikluk:
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava
Příspěvekod Tami » středa 06. únor 2008, 11:45
Uvažuju o koupi plinky Easy Clean, doporučíte suchý zip nebo patentky? Dítko zatím rozdělávat sucháče neumí, připadne mi, že ty se zapnou rychleji. Chci jen 2 plinky "do terénu". Nebo vzít jednu a jednu?

Dají se oba druhy dobře zmenšit?

Díky za názory
Tami + 2 kluci 08/04+11/07
Tami
Krafařka
Krafařka

652 příspěvků
07. listopad 2006
Slovácko
Příspěvekod Troublegirl » pátek 08. únor 2008, 09:46
Ahojky,mám většinu na patentky,protože jsem si říkala,že až bude dítko větší,tak bude sucháče rozepínat.Jenže se ke mě dostala pak i jedna sucháčová a řekla bych ,že je lepší.přebalení rychlejší a hlavně jde lépe přizpůsobit na mimi,když je zrovna někde mezi patentkama(víš,jak to myslím :D ).Vycpávám momentálně vv od Bummies vel. 2 a super,vydrží v pohodě 3 hodinky a určo by to šlo ještě déle,pokud je člověk někde,kde přebalit nemůže.Tak snad jsem ti pomohla 8-)
ObrázekObrázek
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava
Příspěvekod Troublegirl » pátek 08. únor 2008, 09:48
Jo a to zmenšování je u toho nového typu super.Řekla bych,že i u sucháčových i u patentkových.Ale v době,kdy jsem ještě zmenšovala jsem měla kapsovky jen na patentky...
ObrázekObrázek
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava