ADV TOP
ADV LEFT

Flísové gaťky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lalwen » pátek 31. srpen 2007, 23:46
koukala jsem na Zuzajdin souhrn a diskuze flísové dvrchní gaťky tam chybí ;) ;) ;) takže jí zakládám

já mám (teda Míša ;) :D) flísové pruhované gatě TB a mám je celkem ráda, dokonce jsem se divila, že pod ně nainstaluju i popo froté (i bio) ultrafitky :? One size nee.

*zařazeno
Obrázek Obrázek Obrázek
Lalwen
Diskutérka
Diskutérka

2720 příspěvků
24. září 2006
okolí Loun
Příspěvekod Medulienka » sobota 01. září 2007, 06:36
Lalwen, Ahojky, já je mám taky, a zdá se mi, že provlhávají vzadu kolem cedulky s výrobcem, myslíš, že je to možné?
ObrázekObrázek
Medulienka
Howgh
Howgh

5067 příspěvků
16. listopad 2006
Příspěvekod Mafra82 » sobota 01. září 2007, 18:22
Ahojka, tak lísáčky mi v gaťkách ještě chybí :( Ale viděla jsem onehdy Flísové od Swaddlebees :D A na ty si tedy počkám ;) a jejich vlňáky jsou taky nááádherné.
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Lalwen » pondělí 03. září 2007, 18:17
Medulienka píše:Lalwen, Ahojky, já je mám taky, a zdá se mi, že provlhávají vzadu kolem cedulky s výrobcem, myslíš, že je to možné?

Medulienko, to bohužel nevím Obrázek, ty máš holčičku a ta čůrá víc vzadu, Míša čůrá přeci jen jako chlapeček víc vpředu.
Obrázek Obrázek Obrázek
Lalwen
Diskutérka
Diskutérka

2720 příspěvků
24. září 2006
okolí Loun
Příspěvekod Mkempna » sobota 08. září 2007, 09:46
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jaké flísové kalhotky byste doporučily na zavazovačky HHS. Tots Bots se mi vzhledově líbí trochu víc než Haipy, ale nevím, jestli by tvarově seděly.
Díky,
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Sedire » neděle 09. září 2007, 12:27
Mkempna píše:Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jaké flísové kalhotky byste doporučily na zavazovačky HHS. Tots Bots se mi vzhledově líbí trochu víc než Haipy, ale nevím, jestli by tvarově seděly.
Díky,
Martina

Marti, mám oboje fleecové kalhotky - TB i HD, ale HHS mám teď v kýblu, tak až vyperu, tak ti je můžu vyzkoušet.
Jinak s obojíma kalhotkama jsem spokojená, každé mají něco do sebe :D . TB (pruhované) se mi více líbí vzhledově (v létě, když dávám jen k tričku nebo bodíčku vypadají bezva), jsou tenčí, takže nedělají tak velký zadeček, ale zase rychleji provlhnou.
HD jsou silnější, takže víc vydrží, ale zas dělají větší ďupku. Lépe překryjí plenky.
ObrázekObrázek
Sedire
Klábosilka
Klábosilka

404 příspěvků
22. červen 2007
okolí Brna
Příspěvekod Sedire » pondělí 17. září 2007, 11:12
Díky,
Martina

Tak jsem ti vyzkoušela oboje kalhotky (TB mám vel. 2, HD vel.M) na HHS, a obojí plenku překryly. Je ale pravda, že Haipy mají vetší rezervu hlavně okolo nožiček, ale ani u TB nic nevylízalo, takže záleží na tobě. ;)
ObrázekObrázek
Sedire
Klábosilka
Klábosilka

404 příspěvků
22. červen 2007
okolí Brna
Příspěvekod Mkempna » sobota 22. září 2007, 21:04
Ahoj,
moc díky za vyzkoušení. Ale nevydržela jsem to, práskla jsem se přes kapsu a koupila Wacky wrap. Jsou skvělé. Dcera má +- 12kg a 85cm, a M jí sedí skvěle (ač kilově absolutně nesouhlasí). Dokonce i na bambusku + konopnou vkládačku, kterou má na noc.
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Sedire » pondělí 24. září 2007, 10:15
moc díky za vyzkoušení. Ale nevydržela jsem to, práskla jsem se přes kapsu a koupila Wacky wrap. Jsou skvělé. Dcera má +- 12kg a 85cm, a M jí sedí skvěle (ač kilově absolutně nesouhlasí). Dokonce i na bambusku + konopnou vkládačku, kterou má na noc.
Martina

To je fajn :D :D :D
ObrázekObrázek
Sedire
Klábosilka
Klábosilka

404 příspěvků
22. červen 2007
okolí Brna
Příspěvekod Jitu » středa 24. říjen 2007, 23:22
Medulienka píše:.. zdá se mi, že provlhávají vzadu kolem cedulky s výrobcem, myslíš, že je to možné?

Medulienko je to možné, odpárej cedulku ;-)
Obrázek
Jitu
Klábosilka
Klábosilka

391 příspěvků
08. květen 2007
Zlín
Příspěvekod Mafra82 » neděle 04. listopad 2007, 13:25
Tak už máme SWDB flísáky doma a musím je už jenom poprvé vyprat aby je Alešek mohl nosit.
Vypadají báječně jsou jemné a dole mezi nožkama dvojité tak jsem na ně zvědavá ;) pořídila jsem mu vzorované a jsou fakt veselé ;) bílé s obrázkama. Příležitostně nafotím ;)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Majki » úterý 12. únor 2008, 17:52
zdravim vsechny maminky a miminka, jakou mate prosim zkusenost s fleesacky? Slysela jsem, ze obleceni z fleesu je neprodysne a telicko pak zaparene. U plinek tedy jeste hur - zadecek je zapareny obzvlast. Jak je to ve skutecnosti? Kdyz je flees neprodysny, aspone se neprocura, jak je to s tim zaparenim zadecku? Dekuji za rady. ;)
Majki
Pískle

92 příspěvků
11. září 2007
Příspěvekod Katkaf » neděle 09. listopad 2008, 15:58
Ahoj, zajímala by mě odpověď na otázk Majki, případně kdybyste některá měla čas dát sem nějaké srovnání flísáčků. Ráda bych nějaké pořídila,ale vůbec nevím jaké.
Chtěla bych nějaké ne moc objemné a měkkoučké, ale hlavně aby neprotékaly.
Haida Daipa, Totsbots, SWDB, Fleece wrap, Bummi polar, ??? .... Prosím prosím, až budete mít některá čas ;)
Katkaf
Žvatlalka
Žvatlalka

210 příspěvků
13. říjen 2008
Praha
Příspěvekod Mamutik » neděle 09. listopad 2008, 17:06
Ahoj
my mame doma TB a HD plus nejake ty domaci jedny od Skapi neco moje vyroba, dale pouzivam fleecove separacky, prijdou mi dostatecne prodysne,
obvykle bez problemu preziji i noc (maximalne lehce zvlhnou). Co se tyce strihu kazdemu vyhovuje neco jineho, tezko radit, ale TB mi prijdou asi "univerzalnejsi"
Ida a
Obrázek
Mamutik
Treperenda
Treperenda

1244 příspěvků
20. duben 2008
Příspěvekod Misazap » pondělí 12. leden 2009, 12:29
Ahojte, trochu jsem oživila tuto diskuzi - mám doma ručně šité flízáčky a jsem s nimi moc spokojená .. ale teď mi jedny začly trochu víc provlhávat, je nějaká možnost impregnace? Jak flízáčky perete? Co aviváž? snižuje přeci savost vláken, což by u flízáčků mohlo být žádoucí .. nebo ne?

A ještě k tomu šití .. já si je ušila jednovrstevné, ale v předchozí diskuzi jsem četla že některé "profi" jsou mezi nožičkama dvojité .. je to dobré?
díky
Misazap
Pískle

24 příspěvků
14. prosinec 2008