ADV TOP
ADV LEFT

odkial kupujete plienky?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzinka » pondělí 08. říjen 2007, 10:17
chceme prejst na latkovky,mala pampersky furt prekaka a stahujeme sa do noveho domu, kde bude vlastna voda zo studne,tak to nebude az tak energeticky narocne, no a v neposlednom rade, od zaciatku som chcela latkovat, len prisiel akutny CS,tak som bola ubolena a latkovky zostali bokom. :roll:

chcem sa opytat, odkial kupujete latkove plienky?rozmyslala som nakupit nejake kalhotkove babylucy 3v1, Naty ma uz takmer 9kg a zostanu aj pre druhe + nejake organic na noc a navrch gate pul + vlnacky. staci nam 10ks flaneliek+vlozka, 5ks biobavlna+vlozka, 3ks pul gate a 1ks vlnacky?mam par latkovych cc, ale to skor na grcky :)

mate odskusany nejaky internetovy obchod? nechcem cakat 6tyzdnov :roll: a tiez by som chcela obstarat v dobrej cene :oops: :holka:

*zařazeno
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Zuzinka
Treperenda
Treperenda

1246 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Medulienka » pondělí 08. říjen 2007, 10:23
Ahojky Zuzinko,
že se někdy nestavíš u květňátek ;) Jinak já mám výbornou zkušenost s www.mamaja.cz - opravdu rychlé a milé jednání, a pak - pokud bys uvažovala o Imse Vimse - tak www.pisisivor.cz - paní je výhradní dovozce a taky moc milá, poradí, a tak... Jo, a já mám teda celkově asi 20 kusů - 4 flanelky, pár froťáčků, a vřele doporučuju bambusky Bamboozles od Tots Bots, těch mám 7 ks, na Natálku bych brala velikost 2, jsou super, na noc Bamboo Extra (mám 2 ks) a konopka Ellas House - mám 1 ks. Gaťky mám dvoje PUL od Imse Vimse (Soft a Organic), flísáčky od Tots Bots a vlňáčky BabyIdea, a bohatě stačí...
ObrázekObrázek
Medulienka
Howgh
Howgh

5067 příspěvků
16. listopad 2006
Příspěvekod Zuzinka » pondělí 08. říjen 2007, 11:08
medul - stahujeme,ja obcas nakuknem ze co sa deje, no vobec nestiham reagovat :oops: :oops: objednala som par flaneliek a biobavlnenych baby lucy 3v1,tak uvidim,ked dojdu,uz sa tesim :) chcem vyrobit aj sliz na pranie a ak mala bude v pohode,objednam nieco v cr, o mesiac ideme k svagrine do usti nad labem,snad by to tam dovtedy bolo :) este som sa chcela opytat.. ako casto prebalujes v latkovkach? pamperska mi vydrzi 3-4hodky, naty cura len rano po najedeni veeela, v noci vobec, cez den priemerne..
Obrázek
Zuzinka
Treperenda
Treperenda

1246 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Medulienka » pondělí 08. říjen 2007, 11:37
Zuzi, tak to já mám malýho učůránka, hlavně teda poránu je plínka úúúplně nacucaná - ale v noci nepřebaluju, ty Bamboo Extra fakt vydrží. A přes den jak kdy, ale ta flanelka vydrží určitě nejmíň tak ty 2 hodky, ale když jdeme třeba na celý odpoledne ven, tak dám bambusku nebo froté a vydrží úplně klidně 4 hodky jako Pamperska... A balíček z Mamaji mi přišel tak do 14 dnů, z pišiššvora snad za týden od zaplacení, takže to určo stihneš ;) Tak doufám, že až se přestěhujete, budeš mít na nás víc času, musí to bejt blázinec, stěhovat se s miminkem, co? :roll: ;) My se stěhovali s půlročním Teadeáškem, a byl to hukot ;)
ObrázekObrázek
Medulienka
Howgh
Howgh

5067 příspěvků
16. listopad 2006
Příspěvekod Zuzajda » pondělí 08. říjen 2007, 12:32
balíček z mamaji 14 dnů? :?
mně to vždycky přišlo do pár dnů i s platbou převodem

jinak jsem nakupovala i na latkovky.cz a prdelka.eu a vlnu na zlatíčku a všude byli milí a vstřícní a rychlí, nemůžu si stěžovat ;)
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Kac » pondělí 08. říjen 2007, 12:43
JJ, z mamaji mi to šlo taky týden a půl :? , a byly to pouhopouhé tři zavazovačky Popolini... jestli to není zakázaná reklama, tak nejrychlejší doprava a super servis byla prdelka.eu, výbornou zkušenost mám taky s slune.eu a vbavlnce.cz :erik:
ObrázekObrázek
Kac
Pískle

55 příspěvků
24. květen 2007
Příspěvekod Ruzena » pondělí 08. říjen 2007, 12:50
přidávám se k Zuzajdě.
Ruzena
Žvatlalka
Žvatlalka

125 příspěvků
04. říjen 2006
Příspěvekod Zurecek » pondělí 08. říjen 2007, 12:53
u mě max. spokojenost s manželi Pohořálkovými...www.vbavlnce.cz, nikde jinde jsem zatím nenakupovala, pokud pominu MMB... ;)

kde bych už nikdy nic nekoupila byla slunecnizena.cz, na zbozi od nich jsem cekala 3mesice!a i po té mi přišly plíny úplně jiné velikosti :grr:
Zurecek
Treperenda
Treperenda

1498 příspěvků
21. září 2006
v mojí milované Ostravě
Příspěvekod Siloenka » pondělí 08. říjen 2007, 14:01
zuzinka: nevím odkud jsi,ale jestli jsi ze slovenska,tak tobě nevadí jistě vyšší poštovné z čr? já nevím,moc se v tom nevyznám,jestli se ti to vyplatí,ale baby lucy bych asi kupovala přímo na www.plienka.sk
potom popolinky máte na www.priebalovanie.sk
ale jak říkám,nevím,jestli tě to vyjde líp,však ty si to už spočítáš,že? nebo jseš z čr? vážně nevím ;) ;)
jinak z českých eshopů mám dobrou zkušenost s mamaja.cz, prdelka.eu, latkovky.cz, pisisvor.cz,mikulisek.cz ;) ;)
Naposledy upravil Siloenka dne 08. říjen 2007, 14:06, celkově upraveno 1
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuzinka » pondělí 08. říjen 2007, 14:03
siloenka - som zo sr, ale jak som pisala vyssie, o mesiac ideme k svagrinej do usti nad labem, by som to objednala k nej a potom si to tam vyzdvihla :)

vdaka za typy, asi skusim latkovky.cz a vbavlnce.cz, bl som objednala z plienka.sk.
Obrázek
Zuzinka
Treperenda
Treperenda

1246 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Saal » pondělí 08. říjen 2007, 14:09
Ahoj, tak já jsem na plenky z látkovek.cz čekala asi měsíc :-? Nejvíc jsem spokojená s mamaja.cz, ale možná to udělá i to jestli mají ty určité plenky na skladě ;)
Obrázek Obrázek
Saal
Drbna
Drbna

4555 příspěvků
21. září 2006
Ivančice
Příspěvekod Lucilka » úterý 09. říjen 2007, 09:33
Tak já jsem objednala plínky z mamaja.cz včera v deset dopoledne (na dobírku) a dneska v půl devátý ráno zvonil pošťák. Takže bleskovka, bylo tam všechno co jsem objednala, ve správných velikostech i barvách a jako bonus vzorek pracího gelu. No klobouk dolů... :hura:
Lucilka
Klábosilka
Klábosilka

323 příspěvků
26. září 2007
Brno
Příspěvekod Sedire » úterý 09. říjen 2007, 11:23
Dodací lhůty určitě záleží na tom, zda je zboží zrovna na skladě, to je jasné. Já jsem objednávala z více e-shopů a tady jsou moje zkušenosti :

- latkovky.cz - komunikace rychlá, balíček byl vždy zabalen v pevné krabici a dodán rychle,
- mamaja.cz - balíček přišel taky až za 14 dnů a pouze v papírové obálce (se divím, že vůbec přežila bez poškození :? ),
- ecomamma.cz - objednávala jsem dopředu v době, kdy se čekalo na další várku plínek (aby na mě taky došlo :D ), takže balíček došel sice asi za měsíc, ale byla jsem z jejich solidního jednání nadšená. Nejenom, že mě průběžně několikrát informovali o stavu objednávky, ale nabídli mi i od ní odstoupit,když se zboží z Francie pozdrželo. Nejvíce mě potěšilo a utvrdilo o solidnosti provozovatele to, že poslali balíček dřív než jim přišla moje platba a přidali jako dárek vkládací plenečku (zřejmě jako omluvu za zdržení v dodávce) :D ,
- prdelka.eu - rychlé dodání, vstřícné jednání a bezva komunikace :erik: ,
- slune.eu - bezva komunikace, vstřícnost, precizně zabalený balík, rychlé dodání a zdarma přiloženo přírodní mýdlo :hura: .
ObrázekObrázek
Sedire
Klábosilka
Klábosilka

404 příspěvků
22. červen 2007
okolí Brna
Příspěvekod Len-til-kah » úterý 09. říjen 2007, 11:32
My nakupovali na mamaja, mikulisek, latkovky, pisisvor, vbavlnce... a to je tak asi všechno, ale většina majitelek zmíněných obchodů (třeba prdelka, od nich jsem nic koupit nestačila) je registrovaná tady na BC, takže není problém se s nimi třeba domluvit i SZ. (Pišišvor teda je výjimka, ale zrovna s paní Hoskovcovou je jednání excelentní i bez baby-cafe :) ).
Těch dobrých obchodů je hodně a pořád přibývají, tak se když tak zeptej na nějaký konkrétní ;) .
PS: Pokud platíš převodem z účtu, a máš účet u stejné banky, pak jsou zásilky bleskové (ta mamaja mě dost udivuje, protože já jsem větš. objednávala nad 1500, takže zásilku posílali expres a mám navíc účet u patřičné banky, takže jeden den jsem objednávala a druhý den už měla balíček doma).
Len-til-kah
Diskutérka
Diskutérka

2422 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Nicholas » středa 10. říjen 2007, 22:13
Já jsem zatím objednávala přímo na haipa-daipa.com a testovací sada i následná doobjednávka přišly do 5 pracovních dnů, jak slibovaly. Pak jsem ještě dělala větší nákup, i pro kamarádky, na www.latkovky.cz a taky balik dosel do par dnu, sice tam byla jedna plinka spatne, ale po me reklamaci mi ji hned druhy den obratem doporucene doposlali, i kdyz jsem tu reklamaci psala o vikendu, navic mi nabidli 5%slevu na dalsi objednavku jako nahradu. Ted jsem si objednala vlnu ze zlaticek, tak jsem zvedava, kdy dojde, psali, ze ji maj skladem. Dale jsem jeste nakupovala na tutina.cz a tam jsem si domluvila osobni odber v Brne, a protoze to taky meli skladem, v pondeli jsem poslala objednavku a v utery uz to tam manzel vyzvednul. :)
Nicholas
Pískle

12 příspěvků
01. říjen 2007
Kuřim