ADV TOP
ADV LEFT

Kamenny obchod...?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ame » pátek 19. říjen 2007, 15:35
Prosim o zkusenosti, kde se da videt/koupit latkove pliny, kalhotky, separacky v kamennem obchode, tedy ne pres internet? jaky maji sortiment co se tyka znacek, velikosti...

Diky,

ame.

*zařazeno
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Hope » pátek 19. říjen 2007, 15:39
ahoj :)
nenapsala si odkud jsi :) takze kde ma byt ten obchudek ?
Hope a mrnousiny

projekt 365
Hope
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

3414 příspěvků
21. září 2006
u Opavy
Příspěvekod Karlinda » pátek 19. říjen 2007, 15:39
Pokud vím, tak kamenný obchod otevírala www.mamaja.cz , zkus se tam mrknout.
Karlinda
Kecka
Kecka

1987 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Jazzi » pátek 19. říjen 2007, 17:48
Jé a mě by to zajímalo taky, docela ráda bych si všechno ošahala ručně:-) Nejlíp Zlín nebo Ostrava. Btw na webu mamaja.cz jsem odkaz na kamennou prodejnu hledala marně, dělají jen předváděčky, bohužel mimo naše město. Nebo jsem koukala blbě?
Obrázek

Obrázek
Jazzi
Klábosilka
Klábosilka

504 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » pátek 19. říjen 2007, 18:01
Makytko, s Bambino mio je to podivné... na Kladně je prodejna, kde je mají mít, ale jediné, co ti umožní, je nakouknout do katalogu :( ... takže je otázka, jak je to jinde.

Co se týká ošahání, napadlo mě, že některá mateřská centra občas dělají prezentace látkovek.
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Siloenka » pátek 19. říjen 2007, 22:21
U nás v Těšíně /asi 30km od Ostravy/ je taky jeden obchůdek,mají tam popolinky. Jenže o ošahání nemůže být ani řeč, paní co to prodává tomu vůbec nerozumí ...přesvědčovala mě,že totéž co separačky popoliny jsou aničky a navíc jsou levnější :roll: :roll: ...když jsem trvala na popolinkách,musela jsem na ně čekat tři týdny :( a o vkládačkách do biofroťáčků taky neměla ani tucha /dokonce jsem to nenašla v tom jejich miniaturním katalogu/....takže není obchod jako obchod :( :( ...ale obchůdku od Mamaja bych se nebála,tam bych šla hned kdyby to bylo blíž :D :D
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Koralka » sobota 20. říjen 2007, 11:18
ame furt nevíme odkud vlastně jsi ;) ale určitě sem budou koukat i další zájemci o kamenné obchody, tak přidávám další:

zrovinka včera jsem jela nakoupit nějaké biopotraviny do obchůdku biodomov na praze 8 v obchodním domě krakov (u zastávky busu se stejným názvem) a tam koukám, že mají tady ten sortiment taky. sice jen pár kousků, asi zájemcům objednávají, ale pro představu to stačí. viděla jsem myslím nějaký kalhotkovky, zavazovačky disana, natahovací vlňáčky (asi ve čtyřech velikostech, ty největší mě překvapily, že jsou i takhle velký k dostání...), dokonce nějaký vlněný oblečky - bodýčka, overálky. možná jsem na něco zapoměla...
Korálka + Jonatan září 2006 + Violka březen 2013
Koralka
Klábosilka
Klábosilka

578 příspěvků
13. červenec 2007
Praha 8
Příspěvekod Mafra82 » sobota 20. říjen 2007, 13:21
Koralka píše:ame furt nevíme odkud vlastně jsi ;) ale určitě sem budou koukat i další zájemci o kamenné obchody, tak přidávám další:

zrovinka včera jsem jela nakoupit nějaké biopotraviny do obchůdku biodomov na praze 8 v obchodním domě krakov (u zastávky busu se stejným názvem) a tam koukám, že mají tady ten sortiment taky. sice jen pár kousků, asi zájemcům objednávají, ale pro představu to stačí. viděla jsem myslím nějaký kalhotkovky, zavazovačky disana, natahovací vlňáčky (asi ve čtyřech velikostech, ty největší mě překvapily, že jsou i takhle velký k dostání...), dokonce nějaký vlněný oblečky - bodýčka, overálky. možná jsem na něco zapoměla...
Koralko to mi ani neříkej!! :D Brali tam karty?? Ježíš tam bych jela, jak se tma od nás dostanu?? :D :D
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Koralka » sobota 20. říjen 2007, 13:37
karty myslím neberou :-( ale v okolí je několik bankomatů, tak tam můžeš zjistit cenu a jít vybrat a vrátit se s peňouzama...
a od billy na proseku pojedeš 177 přímo do té zastávky krakov :-)
Korálka + Jonatan září 2006 + Violka březen 2013
Koralka
Klábosilka
Klábosilka

578 příspěvků
13. červenec 2007
Praha 8
Příspěvekod Mafra82 » sobota 20. říjen 2007, 13:49
Tak to s epodívám na IDOS a najdu si cestu! Jak budu mít pak čas tak bych tam sjela :D Jsme na to velice zvědavá!!
;) díky moc za tipa ;) ;)

Jo a mimochodem v Prosecké Bille nahoře je dětský krámek s oblečením jídlama a taky tma mají něco od Bambino Mio - no já tam třeba koupila XL gatě obrázkové, měli i testovací balíčky, nějaké separačky a MioFresh. Ale velkou velikost plínek třeba ne. Asi je potřeba vychytat když dealer doveze nové znoží.
Krom toho tam mají bezvadné zboží od české firmy ONO http://www.vecicky.cz/
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Ame » pátek 09. listopad 2007, 22:00
Diky za vsechny tipy! Ja se sem driv nedostala...

Bydlim sice "za carou" v Rakousku, ale jezdime do Cech na vsechny strany, hlavne za mymi pribuznymi a znamymi do Prahy, Karvine a Kyjova, pri takovych cestach se da i trochu odbocit :) Takze pokud jeste nekdo ci o kamennem obchode, nejsem nejspis jedina, koho by to zajimalo.

Jeste jednou dik,

ame.
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Nelinda » úterý 20. listopad 2007, 22:36
Já jsem se teďka courala po Šumperku a našla jsem úplně náhodou v Radniční ulici malý krámek s látkovýma plínkama. Nebyla si otvírací doba, ale přes výlohu jsem zahlídla hlavně popolinky, taky nějaké vlňáky a nějaké oblečení z biobavlny. A prací prostředky Ulrich.
Jmenovalo se to Svět plen, ale na www.svetplen.cz mají jen info, že internetový obchod brzo rozjedou a kamenný, že už funguje. Takže těžko soudit o sortimentu a cenách.
Nelinda
Treperenda
Treperenda

1080 příspěvků
19. duben 2007
Příspěvekod Hanele » úterý 20. listopad 2007, 22:41
Jazzi píše:Jé a mě by to zajímalo taky, docela ráda bych si všechno ošahala ručně:-) Nejlíp Zlín nebo Ostrava. Btw na webu mamaja.cz jsem odkaz na kamennou prodejnu hledala marně, dělají jen předváděčky, bohužel mimo naše město. Nebo jsem koukala blbě?

Jazzi - ve Zlíně se dá určitě domluvit s Jitu odtud z BC, má e-shop (www.slune.eu), ale já si vyzvedávala zboží u ní doma.... ;)
Obrázek Obrázek
Obrázek
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Han-dul-ka » středa 28. listopad 2007, 21:28
Taky přidávám tip na kam.obchod.Je to v Českých Budějovicích na Senovážném náměstí,v domě služeb.Myslím,že je to ve druhém patře.Osobně jsem tam ještě nebyla,ale sestřenka referovala,že mají více druhů značek,vlňáky,plenkáče,prací potřeby a taky šátky a podobné.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Han-dul-ka
Treperenda
Treperenda

1174 příspěvků
18. červen 2007
u Českého Krumlova
Příspěvekod Lucilka » středa 28. listopad 2007, 21:42
V Brně v galerii na Josefské se otevírá v pondělí obchod, tak tam vyrazím a poreferuju....
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Lucilka
Klábosilka
Klábosilka

323 příspěvků
26. září 2007
Brno