ADV TOP
ADV LEFT

pleny Haipa-Daipa

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzinka » neděle 28. říjen 2007, 18:58
nenasla som skusenosti s tymito plienkami a uvazujem,ze si par kupim,tak by som chcela vediet,jak sa vam pozdavaju.. :) naty nie je velmi ucikane dieta, aspon zatial nemame problem :)

*zařazeno
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Zuzinka
Treperenda
Treperenda

1246 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Han-dul-ka » neděle 28. říjen 2007, 19:25
Doporučuju se obrátit na diskuzi v látkovkách-drbárnu.Tam určitě napíše své zkušenosti plno holek.Jinak plenky Haipa Daipa používám a jsou fajn měkoučké,dost sají(já dávám ještě vložku od HD dovnitř),dobře sedí a pěkně schnou.A taky se mi mooc líbí ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Han-dul-ka
Treperenda
Treperenda

1174 příspěvků
18. červen 2007
u Českého Krumlova
Příspěvekod Lucilka » neděle 28. říjen 2007, 19:40
Tak já na zkoušku koupila jednu Pastelku a je skvělá, hned jsem přiobjednala další. Saje, sedí výborně a je moc hezká.. :hura:
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Lucilka
Klábosilka
Klábosilka

323 příspěvků
26. září 2007
Brno
Příspěvekod Ivav » neděle 28. říjen 2007, 20:47
Holky a to tu HD pastelku dáváte na ty malinké miminka? Zamýšlím to používat od novorozence. Co myslíte je to dobrý nápad? (Budu kombinovat VV se zavazovačkama Disana a IV Organics svrchnima.) Ale chci něco pro chlopka co bude stejně jednoduché jako igelitky. ;) A aby nedělali moc velkou dupku. ;)

Děkuji za odpovědi. ;)
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Anka » neděle 28. říjen 2007, 20:56
Používali jsme je od narození a jsou super, sednou skutečně dobře a to měla malá 3 kg. Jinak ale potvrzuji co jsem si myslela- jsou štíhlejší a estetičtější než původní HD plenky, ale tekuté kakání drží lépe ty staré.
Anka + J. 2004 + J. 2006 + E. 2007
Obrázek obchody v Praze a Ostravě- látkovky, šátky, nosítka, ekodrogerie, přírodní kosmetika
Anka
Krafařka
Krafařka

944 příspěvků
30. listopad 2006
Příspěvekod Ivca79 » neděle 28. říjen 2007, 21:53
Já mám zatím reference asi od 3 lidí, kteří HD (pastelku nebo original) používali na miminka zhruba od jednoho měsíce. Asi by to šlo dřív, ale to je neměli ;)
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Cibulka » pondělí 29. říjen 2007, 08:17
Ahoj.

HD jsou moje nej, nej oblíbenější. Teď používám od novorozeněte a jsem maximálně spokojená. Kojeneckou stoličku propustily jen jednou. Ze všech, co jsem zkusila jsem se nejvíc zamilovala do těchto. Teď mám většinu výbavy pastelkovou.... :D

Cibulka
Cibulka
Pískle

80 příspěvků
17. listopad 2006
Příspěvekod Danielat » pondělí 29. říjen 2007, 08:23
AHoj,
používala jsem je moc ráda, ale myslím, že nejsou na větší dítě. U Klárky jsem přestali v roce (11kg), protože pak už jsem je Snapkou skoro nedopnula.
Danielat
Treperenda
Treperenda

1323 příspěvků
01. listopad 2006
Pha5
Příspěvekod Tamik » pondělí 29. říjen 2007, 13:48
Sice vlastníme jen 5 kousků a to ještě nepoužíváme od novorozence, ale jsem s nimi moc spokojená. Až bude další mimi, určitě přikoupíme ;)
Tamik

Tamik
Diskutérka
Diskutérka

2600 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Rudi007 » úterý 30. říjen 2007, 16:56
Danielat píše:AHoj,
používala jsem je moc ráda, ale myslím, že nejsou na větší dítě. U Klárky jsem přestali v roce (11kg), protože pak už jsem je Snapkou skoro nedopnula.

Přesně tak, nám v 10ti kg přestaly vyhovovat, nedopla jsem je.
Rudi007
Howgh
Howgh

5271 příspěvků
02. červenec 2007
Příspěvekod Klaruse » středa 05. prosinec 2007, 08:52
Dáváte HD i na nco? Zrovna jsem si dvě pořídila a na den super tak si chci pořídit další :) A ještě by mě zajímalo jestli snapi sponka něco vydrží nebo si mám "pro sichr" pořídit raději víc:-)
Obrázek
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrázek
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Dajana » středa 12. prosinec 2007, 14:32
ahoj,

my jsme ty původní HDčka používali též od narození - Ali měla těsně pod 4 kila a v pohodě, prdelku velkou nedělaly a stoličku nám nepropustily nikdy!!! Dávali jsme je na celý den i noc a fakt v pohodě. Akorát mi tedy přijde, že byly vždycky hodně nacucané - čili komplet durch. Asi mám hodně čůrací dítko, nevím. A s tou velikostí to tak opravdu je - na větší dítě nejsou určitě, to prostě nedopnete ty konečky na ten střed :-(

Snapka něco vydrží určitě, ale když už jsem někde něco objednávala, tak jsem si pořídila 3 kousky a teď už mi ležej v šuplíku páč to zmáknu bez nich ;-)

Pastelky jsem nezkoušela takže porovnání nemám.
Dajana
Diskutérka
Diskutérka

2845 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kembo » sobota 24. květen 2008, 21:39
Miluju HD pastelky :hura: Používám je asi od 1 měsíce (4,5 kg) a super, myslím, že se dá klidně i na menší mimčo. Začala jsem s jednou, teď jich mám 8. Klidně si dokážu představit, že bych z nich měla celou výbavičku krom nějakých nočních, ale to bych zas nemohla testovat další plenky, což by byla škoda ;) tak asi zůstanu jen u těch 8. Na noc jsem ji několikrát dala - vložila jsem do ní konopnou vkládačku. A v pohodě. Ale myslím, že nemám moc čůrající dítko, protože ty noční plínky zatím nějak moc neřeším - mám jen 2 a střídám je bez problému s normálníma (HD, TB nebo BL).
Kembo
Pískle

31 příspěvků
17. červen 2007
Příspěvekod Bondulka » neděle 15. červen 2008, 20:47
Ahojda,

používáme HD od narození (3,70, ale prohubla se na 3,40) a miluju je, máme jich 11 ks, nejlepší na nich asi je ta krátka doba schnutí (v porovnání s ostatními plenami), krásně sedí, velkou prdelku nedělají, máme Pastelky a na rozdíl od papírových plen nikdy neprotekly.
Bondulka
Pískle

11 příspěvků
08. červen 2008
Příspěvekod Raady » pondělí 16. červen 2008, 12:57
Ahoj Bondulko,
:mimiholka: by se nám měla narodit za dva měsíce. Těším se na látkování, věřim, že to půjde. HD se mi také moc líbí. Chtěla jsem se zeptat, jaké kalhotky přes ně dáváš- HD nebo jiné PUL, nebo vlňáčky? Napadlo mě ještě dávat vázačky, ale to by se asi přes ně musely stejně dát asi svrchňáčky. Dávaš je i na noc nebo používáš jinou plenku? Máme doma hoooodně tvrdou vodu, bojím se, že HD budou hrubnout. Díky za odpověď.
Raady
Howgh
Howgh

7068 příspěvků
17. březen 2008