ADV TOP
ADV LEFT

Praktické přebalování

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klarchen » pondělí 28. květen 2012, 21:50
Ty jo, svrchňáky se zapínáním vzadu, to je super nápad! Zrovna chci jedny šít, tak to zkusím :D
Klarchen
Krafařka
Krafařka

927 příspěvků
03. červenec 2008
Příspěvekod Sharki » pondělí 28. květen 2012, 21:51
Podle mě je nejlepší mít přebalovák v koupelně (třeba na pračce). Není nad to umýt miminu pokaděný zadek vodou rovnou v umyvadle. I venku jsem vždycky radši našla nějakou vodu, než mu to rozmatlávat ubrouskama..
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Gehenna » pondělí 28. květen 2012, 22:01
Jinak všelico je možné, já třeba používám druhdy pracovní stůl, na plíny mám tu velkou bednu, košíky na svrchňáky, různé blbůstky, oblečení.... (zas máme ale chronický nedostatek skříní :( )
Obrázek
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Jancaka » pondělí 28. květen 2012, 22:23
Pokadenost utiram natrhanym toaletnim papirem. Myti zadku v umyvadle ci ve sprse je fajn, ale u maleho mimina mam strach, ze mi vyklouzne, u starsiho hada je to skoro tutovka...Koncovy stav obleceni umyvajiciho radsi nekomentovat.
Jancaka
Kecka
Kecka

1862 příspěvků
17. srpen 2011
Příspěvekod Kacous » pondělí 28. květen 2012, 22:27
Já jsem nikdy nepochopila tyhle "boční" komody... já bych asi nedokázala přebalit dítě z boku. Mám starožitnou komodu s nástavcem, a využívám ho hodně a stále (dítěti je 20m). Plíny mám v šuplíku, skládám při přebalování.
Na zemi nebo na posteli přebalovat mi nikdy nevyhovovalo, navíc syn vždycky zdrhal. Z přebalováku neutíká.
Když byl miminko, měla jsem misku s vodou a látkové ubrousky, každý jsem namočila jen jednou, takže jsem vodu nemusela měnit. A byla studená, ničemu to nevadilo :D Jako malý kakal pořád, takže jsem otírala.
Teď ho nosím do koupelny po hovínku, abych ho umyla. K vlhčeným ubrouskům mám silnou averzi :-?
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Gehenna » úterý 29. květen 2012, 06:41
Kacous píše:Já jsem nikdy nepochopila tyhle "boční" komody... já bych asi nedokázala přebalit dítě z boku. Mám starožitnou komodu s nástavcem, a využívám ho hodně a stále (dítěti je 20m). Plíny mám v šuplíku, skládám při přebalování.
Na zemi nebo na posteli přebalovat mi nikdy nevyhovovalo, navíc syn vždycky zdrhal. Z přebalováku neutíká.
Když byl miminko, měla jsem misku s vodou a látkové ubrousky, každý jsem namočila jen jednou, takže jsem vodu nemusela měnit. A byla studená, ničemu to nevadilo :D Jako malý kakal pořád, takže jsem otírala.
Teď ho nosím do koupelny po hovínku, abych ho umyla. K vlhčeným ubrouskům mám silnou averzi :-?

Náhodou, skvěle se s nima umývá třeba vana, popř. smyjou i nesmývatelný popisovač na cédéčka :D
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.