ADV TOP
ADV LEFT

oblečení

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klaruse » neděle 25. listopad 2007, 14:50
Ahoj ženský :D nemám ani tak dotaz jako si spíš musim postěžovat - taky se vám zdá že oblečení pro mrňata je dělaný na malý jednorázovky a ne na normálí plenky :grr:

*zařazeno
Obrázek
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrázek
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Crazymary » neděle 25. listopad 2007, 15:30
ahoj, tak já se přidám, až zatím pouze laik a teoretik (teprve sbírám info jak začít a co nevidět chci přejít z papírových na látkové ;) ) a tohle už mě napadlo, že to oblečení, co mám, tak s tím asi budu mít problém... mám ale nějaké starší oblečení z dob před dvaceti lety a ty se zdají, že budou dobré ;)
Crazymary
Kecka
Kecka

1776 příspěvků
25. březen 2007
Praha 9
Příspěvekod Siloenka » neděle 25. listopad 2007, 15:43
Máte úplnou pravdu,holky,sehnat oblečení pro batole s normální plenkou :D je problém,vše je uzoulinké,akorát na jednorázovky :-? Ale občas se něco širšího dá sehnat,jen se musí trochu víc hledat :-? :-? Někdy jsem už ale byla zoufalec,takže jsem Danymu kupovala i o jedno,či dva čísla větší a nohavice zahnula ;) On má i větší bříško,takže v pase mu to bylo dobré :D Jednou jsem to řešila i v diskuzi na látkovkách a tuším že Maxík tam psala,že značka Next je většinou dostatečně široká a potom ještě nějaká značka /jenže nevím přesně,ve značkách se nevyznám,nekupuji/ ...takže asi tak
..přeju fakt hodně štěstí při výběru,budete to potřebovat :roll: ;)
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Siloenka » neděle 25. listopad 2007, 15:45
Aha,teď jsem si všimla,že máte obě malinkatá miminka. Tak s dupačkami podle mě není takový problém,ty se natáhnou,širší dupačky sehnat jdou,nadoma můžete třeba pořídít babyvak a dát tam dítě jen s nějakou košilkou a plenkou :D ...nebo časem pořizovat štíhlé plenky ;) ;) ....ale ten problém nastane,až vám dítko začne chodit....teď bych to fakt ještě neřešila...bude hůř :D :D :D :D
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Maxik » neděle 25. listopad 2007, 16:57
Na látku celkem sedí věci Next, CA a HM (ale i tam je lepší pohlídat si střih a materiál; Siloenko - zdaleka nemusí být nové ;) , bývají dost i v sekáčích a bazarech, tam bývají i různé německé značky, ty taky většinou sedí); fajn lacláče jsme měli Frog - lacláče obecně jsou tutovka, bývají širší než běžné kalhoty + nastavitelné kšandy řeší problém delšího tělíčka. Nejhorší jsou oblečky od Vietnamců - nejen úzké, ale i krátké do pasu, na látkovkách končí v půlce zadku :roll: .

Bodýčka s dlouhým rukávem jde pořešit extendorem (kupným nebo udělaným z kousku široké gumy a dolní části starého nebo poničeného bodýčka), dodá tu délku potřebnou pro látkovky + u body s krátkým rukávem prodlouží dobu užívání.
Obrázek
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Malta » neděle 25. listopad 2007, 17:04
Ja mam stihle dite, takze i na latkove pleny mi obleceni sedlo pekne. Problem mame ted, kdyz je Helenka bez plen, vsechno ji pada ke kolenum.
"Člověk žije a žije a najednou je z toho taková hovadina, až oči přecházejí." [Gogol]
Malta
Klevetnice
Klevetnice

3421 příspěvků
21. září 2006
Malta
Příspěvekod Maxik » neděle 25. listopad 2007, 17:10
Malta píše:Ja mam stihle dite, takze i na latkove pleny mi obleceni sedlo pekne. Problem mame ted, kdyz je Helenka bez plen, vsechno ji pada ke kolenum.

:D :D Když jsem byla v porodnici, manžel měl Dalka v papírovkách, a taky mu kalhoty visely "proklatě nízko" ;)
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Zuzula » neděle 25. listopad 2007, 17:42
Malta píše:Ja mam stihle dite, takze i na latkove pleny mi obleceni sedlo pekne. Problem mame ted, kdyz je Helenka bez plen, vsechno ji pada ke kolenum.

Máme to podobně, jen s jednorázovkama, když jsme na cestách. Na látkovkách kalhoty aspoň drží.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zuzula
Krafařka
Krafařka

685 příspěvků
02. říjen 2006
Příspěvekod Swetlex » neděle 25. listopad 2007, 20:13
Tak s HaM a nextem máme taky dobré zkušenosti a pak samozřejmě sekáče, zlatá věc, tam sem sehnala 90% výbavy na Vavrocha.Bodýčka máme vždy o číslo větší a kupodivu s dlouhejma rukávama nemáme problém, vávra si je rád tahá :D A jednorázovky na cesty řešíme lacláčema.
Swetlex, Vávra 11/06, Edoušek 6/09 a Frída 6/14
http://www.ditevsatku.cz - kamenný obchod i e-shop
ObrázekObrázekObrázek
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Ivav » neděle 25. listopad 2007, 20:19
Jen podotknu že věci od ťamanů jsou neadekvátní i na dítko v jednorázovce. Asi to šijí podle čínských miminek a ty jsou jinak proporčně vybavené.

No jsem zvědavá kolik toho obleče mimís v plíně po svojí jednorázové sestřičce. :? :?:
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Rudi007 » neděle 25. listopad 2007, 21:16
jojo, také se mi to zdá, že teď neseženu normální oblečení na batole se zadečkem ála Ferda Mravenec.
Kam ten svět spěje??????? :roll: :grr: :oops: :)
(já neseženu ani normální oblečení na sebe - též malá postava se zadečkem ...)
Rudi007
Howgh
Howgh

5271 příspěvků
02. červenec 2007
Příspěvekod Kac » pondělí 26. listopad 2007, 20:10
Souhlasím, oblečení zatím ještě seženu, ale spíš mi vadí, že se Štěpán nevejde do autosedačky. Tedy do Maxi Cosi Cabrio se zmenšovací vložkou :( Takže vložku jsme dali pryč a hlavu zatím jistíme ručníčkem. Ale přijde mi to škoda, že výrobci autosedaček nemyslí na děti s krapet větší prdelkou.
ObrázekObrázek
Kac
Pískle

55 příspěvků
24. květen 2007
Příspěvekod Mafra82 » pondělí 26. listopad 2007, 21:31
Kac píše:Souhlasím, oblečení zatím ještě seženu, ale spíš mi vadí, že se Štěpán nevejde do autosedačky. Tedy do Maxi Cosi Cabrio se zmenšovací vložkou :( Takže vložku jsme dali pryč a hlavu zatím jistíme ručníčkem. Ale přijde mi to škoda, že výrobci autosedaček nemyslí na děti s krapet větší prdelkou.

TO si děláš legraci?? vlezl se tam i ten náš desetikilový valibuk :roll:
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Hanele » pondělí 26. listopad 2007, 21:37
my jsme moc spokojení s obyč bodyčkama z CA - ty laciné za 65,-

dupačky jsou v pohodě a pak lacláčky, jinak teď máme manžestráčky do pasu (taky CA) a přichytit kšandama..

jinak kupujeme o číslo až dvě větší a nohavice zahýbáme...
jo a punčošky REWON - ty jsou krásně pružné (a taky CA, ty nám taky dobře sedí), pak ještě takové ty retro z loany - s takovýma těma kšandama...
Obrázek Obrázek
Obrázek
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Mafra82 » pondělí 26. listopad 2007, 22:03
s CaA jsem obecně také spokojená, body vydrží snad všechno a dají se na ně nandat i ty extendory, na HaM bodyna ne :(

Kalhoty máme klasické, a vejdeme se i s velmi nacpanou kalhotkovkou ;)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9