ADV TOP
ADV LEFT

Babylegs

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kiki » neděle 09. prosinec 2007, 21:57
Hledala jsem hledala ale zkušenosti jsou jaxi ztracené v látkové diskusi a já se nemohu dopátrat, tak zakládám novou.

Chtěla bych mališovi pořídit tuto luxusní a drahou vymoženost babylegs :D :grr: na doma jelikož používám látkovky často přebaluju tak místo kalhot aby to přebalování bylo jednoduší. Ale dřív než koupim zajíce v pytli z internetu zajímaly by mě vaše zkušenosti - je to opravdu praktické, vydrží to něco, nepadá to z nohou, vypaltí se to atd...????

Děkujííííííííí.

*zařazeno
Kiki
Kecka
Kecka

1737 příspěvků
17. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Kopretina » neděle 09. prosinec 2007, 22:25
Ahoj,
já je na malou využila letos, dokud bylo pěkně a ona se učila na nočník, ale ještě si neuměla sama dobře stáhnout a natáhnout tepláčky či punčošky:-). Takže měla jen kaťky a babylegs, aby neměla studené nožky, na to jsem je ocenila. I jsem je dávala v chladnu ještě přes punčošky, když měla třeba šatičky( ale to u vás nehrozí, že :-)))
No, koupila jsem je, protože se mi líbily:-)), ale ta cena :roll:

Nemáme je moc onošené, asi se časem seperou stejně jako punčošky, s tím počítej, ale myslím, že nepovolí. Jsou pěkně elastické, já je zkoušela jako návleky na ruce:-)))

Janka
Obrázek
Obrázek
Kopretina
Klábosilka
Klábosilka

408 příspěvků
24. září 2006
Vysočina - česko-moravské pomezí
Příspěvekod Zdenicek » neděle 09. prosinec 2007, 22:25
babylegs nemame, ale moje zkusenost je takova, ze p. kalhoty bez tapek mit nemuze, vsechny ponozky jsou behem nekolika minut dole a to i takovy, ktery maji relativne pevny okraj.... takze u nas babylegs by pripadaly v uvahu pouze pod nebo pres nejaky jiny nohavice /puncochacky, overalek/ a tim zase celkem celkem ztraceji funkcnost

nebo nekdo dela babylegs s tapkama?
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kopretina » neděle 09. prosinec 2007, 22:27
Zdeníčku, u nás šly taky ponožky hned dolů, já jí právě nechávala ty nohavičky i přes nožičku, koukaly jí tak vlastně jen prstíky.
Kopretina
Klábosilka
Klábosilka

408 příspěvků
24. září 2006
Vysočina - česko-moravské pomezí
Příspěvekod Kiki » neděle 09. prosinec 2007, 23:24
jo tak co se týče ťapek tak to by bylo v poho ted už běhá s buď jen v ponožkách anebo na nich má botky... dřív mu taky nedržely al ete duž ej to nák lepší
Kiki
Kecka
Kecka

1737 příspěvků
17. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Ro » pondělí 10. prosinec 2007, 00:06
za našich dob čtvercáku a gumových vázaček (u movitějších kalhotek Sandra), tedy za dob látkařek z nouze papíru, se rozšířila moda "punčoch", pletly jsme to z čehokoli, co zachovávalo pružnost a nekousalo, samy pružným vzorem na dvou nebo čtyřech jehlicích. Ponožky smete každé dítko, ale punčochy, které přiléhají a končí až v horní polovině stehýnek, to už je fakt zapeklitost a pro zarputilého odmítače punčoch je to minimálně hodinová zábava.
Proto mě současné babylegs docela udivují - proč je nedělají rovnou i s fuskama jako punčochy? To si fakt žádný mimino do roka nestáhne anebo jen s obtížemi a hlavně - když stahuje, tak je to bezva hra na dlouhý čas.
Ro
Drbna
Drbna

4685 příspěvků
18. září 2006
Příspěvekod Novire » pondělí 10. prosinec 2007, 08:46
Máme, ale zatím moc nepoužíváme. Měli jsme je jen u doktorky. Když jsme čekali na očkování, neměl holé nožičky a pak mu Dr. jen stáhla horní okraj a bylo to.
Myslím, že nutnost to rozhodně není, ale jsou nááádherné ;) Máme objednané další od Ježíška :D
Jo a myslím, že na jaře v šátku je využijeme víc... Doufám :)
PS: malej má 5,5 měsíce
Novire
Treperenda
Treperenda

1211 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka
Příspěvekod Zuzajda » pondělí 10. prosinec 2007, 08:51
já tedy vlastně originální babylegs nemám
mám jen několikery ustřižené podkolenky a jedny designsocks, ale bez nich bych si to už nedokázala představit
používáme shorties, takže žádné další tepláčky ani punčošky nedávám, jen "babylegs", ustřižené podkolenky dávám lemem dolů, ten pěkně přidrží ponožku a nahoře shorties skryjí konec bez lemu, u designesocks jsou samozřejmě oba lemy, na ně si někdo stěžoval, že mohou škrtit, ale zatím nepozoruji, on je K. přeci jen ještě malý, takže mi připadají super
ponožky samovolně nepadají, to se musí K. sakra snažit, aby ji stáhl

a proč se návleky dělají bez ťapek? zatímco K. má už třetí ponožky (velikost), "babylegs" zůstávají stále stejné ;o)

porovnání a reference na babylegs x mokobi x designsocks je na www.nosenideti.cz (diskuze > reference > návleky na nožičky)
Obrázek Obrázek Obrázek
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Gabule » pondělí 10. prosinec 2007, 08:53
Ahoj máme českou verzi babylegs,která obsahuje navíc více bavlny.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7315095&tab=2

Jsme moc spokojení,dávám je malé na punčošky když mám pocit že je chladno a nechci ji tlačit třeba druhou gumou od tepláčků.
Gabka
ObrázekObrázek
[url=http://lilypie.com]ObrázekObrázek
Obrázek
Gabule
Treperenda
Treperenda

1037 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Zuzajda » pondělí 10. prosinec 2007, 09:17
Gabule píše:Ahoj máme českou verzi babylegs,která obsahuje navíc více bavlny.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7315095&tab=2

Jsme moc spokojení,dávám je malé na punčošky když mám pocit že je chladno a nechci ji tlačit třeba druhou gumou od tepláčků.
Gabka

to jsou mokobi :wink:
Zuzajda

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Jarcahof » pondělí 10. prosinec 2007, 09:19
Já dávám malýmu místo babylegs nadkolenky, ale on to stejně pořád stahuje. Chtěla jsme to právě zkusit, jestli by nosil ty babylegs, ale to by si navíc sundaval i ponožky, takže u nás by to byly vyhozený peníze...
Jarcahof
Howgh
Howgh

6338 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Maxik » pondělí 10. prosinec 2007, 09:35
Ro píše:za našich dob čtvercáku a gumových vázaček (u movitějších kalhotek Sandra), tedy za dob látkařek z nouze papíru, se rozšířila moda "punčoch", pletly jsme to z čehokoli, co zachovávalo pružnost a nekousalo, samy pružným vzorem na dvou nebo čtyřech jehlicích. Ponožky smete každé dítko, ale punčochy, které přiléhají a končí až v horní polovině stehýnek, to už je fakt zapeklitost a pro zarputilého odmítače punčoch je to minimálně hodinová zábava.
Proto mě současné babylegs docela udivují - proč je nedělají rovnou i s fuskama jako punčochy? To si fakt žádný mimino do roka nestáhne anebo jen s obtížemi a hlavně - když stahuje, tak je to bezva hra na dlouhý čas.

Moje děcka si nestáhnou ani ručně pletené babylegs bez ťapek (jsem líná a ťapky jim rostou nejrychleji). Teď mám rozpletené vylepšené, zpod kterých ponožku nevytáhnou 8-) .
Jinak máme i pár ustřižených z podkolenek.
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Ivav » pondělí 10. prosinec 2007, 10:10
Maxik Tak to mi pak musíš ukázat. 8-)
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Saraai » pondělí 10. prosinec 2007, 11:12
Mam babylegs a pak jednu mistni verzi, made in China, o hodne levnejsi nez Babylegs. Zas az tolik je Sara nenosila zatim, Babylegs jsou lepsi, jsou jakoby pevnejsi, ale netlaci, z nohou ji to nepadalo a vypadaji navic dobre. Mozna na doma trosku draha sranda, to bych radsi stahovala puncosky. ;) Ale na frajerinku bezva, treba pro holky k sukni se mi to moc libi, jen ne ted v zime. http://bauers.webgarden.cz/image/4543780
Ty mistni jsou sice jakoby mekci a silnejsi, ale zas je problem je nacpat pod kalhoty a nedrzi tak dobre.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Saraai
Diskutérka
Diskutérka

2904 příspěvků
23. září 2006
USA, Florida
Příspěvekod Kiki » pondělí 10. prosinec 2007, 13:44
Já když pánečkovi nechám jen plínu bez svrchňáku, takže hned poznám když se vyčůrá, přebaluji i 5x za 2 hodiny...takže mě by se to právě šiklo nestahovat punčocháčky...

Jinak dík za tip, ty mokobi vypadaj solidně a hlavně ta cena se mi líbí!
a tu didkuzi na nošení taky proštuduju!
Kiki
Kecka
Kecka

1737 příspěvků
17. listopad 2006
Praha