ADV TOP
ADV LEFT

plenky Kissaluvs

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Papulinka » pátek 18. leden 2008, 12:54
Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s plenkami Kissaluvs. Ať už tvarovanýma nebo kalhotkovýma.

Zajímalo by mě, jak plenky sajou a jak moc tvrdnou.

Díky

Eva

*zařazeno
Papulinka
Pískle

97 příspěvků
25. leden 2007
Příspěvekod Klaris » pátek 18. leden 2008, 13:18
mám doma dvě kalhotkové vel 2. , používám asi od 7,5kg mimča
Když přišly byly nádherně jemné , úplně mě nadchly. Časem samozřejmě zplstnatěly a zhrubly, ale my máme supertvrdou vodu, mě tu hrubne všecko. Nicméně po promnutí v ruce jsou fajn.
jsou takového bokového střihu, což nám nevadí, halvně jsou kolem boku dost široké a pružné, takže budou sedět u buclatějším dětem (např. bambusku na druky v odpovídající velikosti jsem již 11kg staršímu dítku skoro nezapla)

savost - mě příjde dostatečná, dávám ji i bez vkládačky tak na 3h, ale moje mimčo je málo čurací
zezačátku mě přišlo že strašně dlouho schne, ale jak se oprala tak je to lepší
ObrázekObrázek
Obrázek
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8365 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Papulinka » pátek 18. leden 2008, 13:58
Klaris,

díky. A myslíš si, že by se do toho materiálu dala zaseknout snapka, aniž by se plenka poškodila?
Papulinka
Pískle

97 příspěvků
25. leden 2007
Příspěvekod Jahoda » pátek 18. leden 2008, 14:17
Je to fajn plínka. Saje dost, dobře sedí. My teda máme středně tvrdou vodu, ale plínky zhrubly všechny, i Kissaluvs, ale na rozdíl od zhrublého froté není škrabavá, je jen taková hrubší.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Papulinka » pátek 18. leden 2008, 14:30
Ještě by mě zajímalo jak moc jsou pevné gumičky kolem nožiček? Dcerce totiž vadí hodně těsně gumky, hned jí to zčervená a pak se špatně léčí. Nejvíce jí vyhovují disany vázačky a tričkoplíny. A na to natahovací vlňáky. Od všech ostatních má rudé fleky. :(

Váží 10,5 kg.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Papulinka
Pískle

97 příspěvků
25. leden 2007
Příspěvekod Siloenka » pátek 18. leden 2008, 14:44
Holky a sedí ta uváděná velikost? je ta jednička skutečně do 11kg?Uvažuju totiž koupit tuhle plínu kámošce pro novouše :mimikluk: ..protože kupovat hned dvojku je asi blbost,což? :oops:
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Han-dul-ka » pátek 18. leden 2008, 18:48
Mám několik kalhotkových a mám je ráda.Používám je téměř od narození a sice už nejsou tak měkoučké jako na začátku,ale pořád ještě je ten flauš příjemný na omak.Opravdu ze začátku schnula o hodně dýl než teď když je opranější.Já jí dávám i s vkládačkou a vydrží 2-3 hodiny v pohodě.My máme učůránka :) .Myslím,že do těch 11 kil to asi nebude.Těžko říct,je opravdu hodně boková a bojím se že nám z ní časem poleze ven zadeček :D .Jo a snapku bych do ní určitě nezasekávala,to by se asi začlo trhat ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Han-dul-ka
Treperenda
Treperenda

1174 příspěvků
18. červen 2007
u Českého Krumlova
Příspěvekod Jahoda » pátek 18. leden 2008, 22:19
Já mám tu kalhotkovou, vel.2, malému je 25 měsíců, váží tak zhruba 12-13 kg a plínka mu sedí perfektně, spíš je mu malá bambuska Totsbots, ta se děsně sprala. Velikost 1 jsme neměli, takže velikostně nevím, asi je to individuální.

Ty gumičky u Kissaluvs zas tak těsné nejsou. Myslím, že je malá snese.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Lasconka » pátek 18. leden 2008, 22:23
Siloenka píše:Holky a sedí ta uváděná velikost? je ta jednička skutečně do 11kg?Uvažuju totiž koupit tuhle plínu kámošce pro novouše :mimikluk: ..protože kupovat hned dvojku je asi blbost,což? :oops:

Ahoj,

Maty má 10 kg a ta 1 je mu podle mého názoru malá a to má malou prdelku, přijde mi, že mu 2 sedí líp... oni jsou ty plenky nižší, tak to může být tím... nevím.

Lasconka
Lasconka
Kecka
Kecka

1551 příspěvků
21. září 2006
Praha